Įkraunama...
Įkraunama...

TARO XV

Laba 4u.gif

QUOTE(matrica_2 @ 2011 08 28, 17:25)
o kaip ji  atrodo? blink.gif  čia trys kortos, taprasme turite omenyje trijų kortų delionę? g.gif

Matricut, juk senos temos prikimstos delioniu ir nuorodu, tik rinkis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gilberta @ 2011 08 28, 16:42)
Ne smile.gif  Iš kaladės ištrauki 7 kortas,viena ant kitos...paskui perdedi taip,kad viršuje būtu tą korta kuriaą pirmą traukei. Paskui iš tų 7 kortu dėlioji pagal schemą.
                              3      1      5
                              4      2      6
7 korta padedi iš kairės tarp dviejų eilių,tikiuosi kažkiek aišku smile.gif
Viršutinė eilė pasako,kad bus jei toks sprendimas bus priimtas,apatinė kas bus jei to sprendimo nebus. 7 korta rodo priežastį dėl ko žmogus užduoda šitą klausimą.

O Ačiū...aišku viskas smile.gif Beja, kiek pati laiko praktikuojies su taro?Kur žiūri informaciją? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gilberta @ 2011 08 28, 16:42)
Ne smile.gif  Iš kaladės ištrauki 7 kortas,viena ant kitos...paskui perdedi taip,kad viršuje būtu tą korta kuriaą pirmą traukei. Paskui iš tų 7 kortu dėlioji pagal schemą.
                              3      1      5
                              4      2      6
7 korta padedi iš kairės tarp dviejų eilių,tikiuosi kažkiek aišku smile.gif
Viršutinė eilė pasako,kad bus jei toks sprendimas bus priimtas,apatinė kas bus jei to sprendimo nebus. 7 korta rodo priežastį dėl ko žmogus užduoda šitą klausimą.


Eeee, o kur as buvau kai mokemes sia delione? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(matrica_2 @ 2011 08 26, 15:06)
Sveiko.. buvo klausimas susijes su darbu skambejo taip.. del kokios priezasties zmogus nesugeba susirasti darbo? Paskutine  korta iskrito apv tauriu 9 ar tai gali buti, kad atsakymas paprastas- del alkoholizmo?


Man pirma mintis kilo kad trukdo vidines problemos, nepasitikejimas, vidinsi disbalansas...

QUOTE(matrica_2 @ 2011 08 27, 20:07)
Na nes aš  tarkim žinau išsavo patirtieskad tas zmogus mėgstantis isgerti yra... ir jau kuri laika tas vyksta, o  klausimas buvo toks kas trugdo siam zmogui susirasti? smile.gif  Mano asmenine nuomuonė buvo tokia kad gal dėl to jsi ir nesusiranda.. o kortos sitaip atsake..Gal jos ta fakta ir  parodė smile.gif
JUngiuosi i nauja tema


Nebuciau kategoriska akd tik del to, bet tiesioginiu sasaju aisku milijonas, juk geria zmones ne is laimes kasdien ax.gif bet kokiua tveju manau vidiniu problemu nemazai pas ta zmogu, bet tai tik viena korta, tai nzn ar galiam iki tiek absoliutinti.
Papildyta:
QUOTE(Ekotina @ 2011 08 28, 18:43)
Eeee, o kur as buvau kai mokemes sia delione? biggrin.gif


Nezinau kur tu buvai, nemaciau taves biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ezokvantė @ 2011 08 28, 18:14)
Nezinau kur tu buvai, nemaciau taves  biggrin.gif


blush2.gif ax.gif joooo..... matyt poilsiavau kur nors pajury biggrin.gif Gilberta manau geriau zinos, kur as buvau tada biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(matrica_2 @ 2011 08 28, 18:49)
O Ačiū...aišku viskas smile.gif Beja, kiek pati laiko praktikuojies su taro?Kur žiūri informaciją? blush2.gif

Labai nedaug virš 3 mėn. Info pilna juk tik reikia ją sintezuot,kad nebūtu disbalanso žiniose 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ekotina @ 2011 08 28, 20:22)
blush2.gif  ax.gif  joooo..... matyt poilsiavau kur nors pajury biggrin.gif Gilberta manau geriau zinos, kur as buvau tada biggrin.gif

Darbe mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveika Ezokvante drinks_cheers.gif

Na,taip tu teisi esi visiškai... aš tas savybes praleidau nerašiau apie jas, faktas taip ir yra dėl to žmogaus...Ištiesų logiškai mąstant..kad geriantys žmonės serga depresija dažniausiai..kažkokios aplinkybės žmogų iki to privedė.. O kodėl būtent tą kortą susiejau su alkoholizmu tai nežinau, tam žmogui labai jau ji tinkapagal charakterį..
Ir tos apverstos taurės ant to žmogaus taip ir rišasi man kad visas apipiltas yra tais velnio lašais... ax.gif

Hmz turiu klausimuką vienąir pastebėjimą...

Klausimas: kaip sumaišote kortas kaip jas iškleidžiate taprasmear traukiat nuo viršaus? ar iškleidžiat į eilutę...Koks jūsų geriausias metodas? Mano asmeniškai, kaip kortos būna išmaišytos nu taprasme bardekeli tokiam.. Tikiuosi supratot ką turiu omenyje? bigsmile.gif

O pastebėjimas tai toks nežinau net... smile.gif Pastebėjau,kad kortos geriau atsako kaip klausimą užrašau ant popieriuko ir kur nors jį padedu..Na nežinau, atsakymai aiškesni būna 4u.gif


Ai dar įdomu ar turite kokių savų ritualų prieš buriant lb įdomu rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(Gilberta @ 2011 08 28, 18:56)


labai rimta ir pateisinama priezastis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(matrica_2 @ 2011 08 28, 18:58)
O kodėl būtent tą kortą  susiejau su alkoholizmu tai nežinau, tam žmogui labai jau ji tinkapagal charakterį..
Ir tos apverstos taurės ant to žmogaus taip ir rišasi man kad visas apipiltas yra tais velnio lašais...  ax.gif



Labai teisingai susiejai, nes si korta apverstoj padety, kaip nekuri kita, rodo alkoholizma - Jupiteris Zuvyse...O kur rasi geresni apibudinima, nei priklausomybes ir Zuvies zenklas biggrin.gif Dar pagal sita korta galima spresti, kad siaip jau zmogus gabus ir ismano savo sriti, bet....uztat ir darbo negauna.
Atsakyti
QUOTE(matrica_2 @ 2011 08 28, 19:58)
Sveika Ezokvante drinks_cheers.gif



Klausimas: kaip sumaišote kortas kaip jas iškleidžiate taprasmear  traukiat nuo viršaus? ar iškleidžiat į eilutę...Koks jūsų geriausias metodas? Mano asmeniškai, kaip kortos būna  išmaišytos nu taprasme bardekeli tokiam.. Tikiuosi supratot ką  turiu omenyje? bigsmile.gif

O pastebėjimas tai toks nežinau net... smile.gif Pastebėjau,kad kortos geriau atsako  kaip klausimą užrašau ant popieriuko ir kur nors jį padedu..Na nežinau, atsakymai  aiškesni būna 4u.gif
Ai dar įdomu ar turite kokių savų ritualų prieš buriant  lb įdomu rolleyes.gif


Manau kiekvienas sukuriam sau rituala del saves, jei atrodo kad tau taip lengviau suprast kortas tai taip ri daryk, as neturiu jokiu ritualu, maisymu ir viso kito, nes mano ritualas - mano intuicija, kai traukia delioju ir tada kiaurai matos, o buna ir menesi nenoriu imt i rankas.Tiesiog mano ritualas - mano intuicija. O keikvienam skiritnkai ir pan. Nekalbu apie "rimtesnius" tikslingus ritualus ar pan.
Atsakyti
QUOTE(Ezokvantė @ 2011 08 28, 21:18)
Manau kiekvienas sukuriam sau rituala del saves, jei atrodo kad tau taip lengviau suprast kortas tai taip ri daryk, as neturiu jokiu ritualu, maisymu ir viso kito, nes mano ritualas - mano intuicija, kai traukia delioju ir tada kiaurai matos, o buna  ir menesi nenoriu imt i rankas.Tiesiog mano ritualas - mano intuicija. O keikvienam skiritnkai ir pan.  Nekalbu apie "rimtesnius" tikslingus ritualus ar pan.

Man šiaip irgi ne prie širdies visokios taisyklės g.gif darau taip kaip jaučiu,kad man geriau 4u.gif
Atsakyti