Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės... 13 tema,

Sveikos 4u.gif
Gal kas dirbate su anglu kalbos vadoveliais Happy house ir Happy street. Gal turite planus?
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Oi, nespėju su jumis bėgti doh.gif biggrin.gif Didutės savo gimtadienį suruošt reikėjo, atšvęst, sutvarkyti biggrin.gif ...


Sveikinimai švenčiančioms bigsmile.gif happybday.gif

betukas - 2 klasė 4u.gif mirksiukas.gif Čia vietoj ? mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2011 08 28, 15:42)
betukas  - 2 klasė  4u.gif  mirksiukas.gif  Čia vietoj ?  mirksiukas.gif


Jau pasižymėjau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 22peliukas22: 28 rugpjūčio 2011 - 14:53
Labukas, ačiū už labai gražius ir jaukius namučius.
Gimtadienininkėms nuoširdžiausi sveikinimai 4u.gif happybday.gif essen.gif alc.gif
Merginos, kada turite laiko šitiek plepėti doh.gif
Aš tik laikas nuo laiko perbėgu per prikalbėtus puslapius. Šitiek darbo, o laikas tirpsta. schmoll.gif
Atsakyti
Ačiū mūsų darbštuolei 22peliukas22 už naują, gražią temą mirksiukas.gif

user posted image



Auglina ir Rollick, nuoširdžiausi sveikinimai gimtadienio proga- būkit visada besišypsančios ir žavingos 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Na , merginos, ir kalbat, jau nauja tema...Ar norisi į darbą? Viena mano kolegė mūsų darbą palygino su kūdikio laukimu. Sako 9 mėnesius reikia kentėti, ypač pirmus pykina, o paskui jau lauki pabaigos. Tai tiek. smile.gif
Atsakyti
Į paštą išsiunčiau rekomendacijas pamokų planavimui (kaip rašyti planus, į ką atkreipti dėmesį).
Atsakyti
QUOTE(b.s @ 2011 08 28, 14:02)
Auglina ir Rollick su GIMTADIENIU user posted image user posted imageuser posted image

PUIKŪS RUDENIU KVEPIANTYS NAMAI user posted image
Būtume dėkingos visos user posted image
user posted image

tuoj bandysiu įkelti. jei tiks naudokit. tik pupos dar nepajudinau. Gal jūs kuri greitesnė ir padarėt? 4u.gif
Atsakyti
Puikūs nauji namučiai smile.gif

Sveikinimai visoms švenčiančioms drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

22peliukas22, gal ir mane į būrelį įtrauktum? ax.gif Mano 3 klasė šiemet smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarkka: 28 rugpjūčio 2011 - 17:19
Auglina ir Rollick su GIMTADIENIU happybday.gif happybday.gif happybday.gif happybday.gif happybday.gif happybday.gif happybday.gif happybday.gif happybday.gif happybday.gif
Atsakyti

AUGLINA ir [FONT=Arial]ROLLICK[/FONT


[COLOR=green]SU ŠVENTE[/COLOR


clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
Yra trys moters amžiaus grupės: jaunystė, pilnametystė ir amžius, kai „tu atrodai pritrenkiamai“. Kuriai grupei bepriklausytumėte- su gimimo diena. 4u.gif
Atsakyti