Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės... 13 tema,

Labai ačiū už jaukius namučius smile.gif . Puikūs žodžiai!!!!!! thumbup.gif

Geros nuotaikos visoms švenčiančioms gimtadienius 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Gal kuri turėsite darbelių būrelį? Būtų puiku pasidalinti idėjomis.

Atsakyti




22PELIUKAS22, LABAI GRAŽŪS NAMELIAI

aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(pusele30 @ 2011 08 28, 18:43)
22PELIUKAS22, LABAI GRAŽŪS NAMELIAI

       aciuks.gif  aciuks.gif  aciuks.gif  aciuks.gif  aciuks.gif  aciuks.gif



Ačiū už pagyras.

Bet jei ir šią temą prikalbėsite greičiau nei per dvi savaites, kita bus ne tokia graži lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 22peliukas22: 28 rugpjūčio 2011 - 17:58
Sveikutės naujuos namučiuos, gimtuvininkėm kuo gražiausios šventės 4u.gif
Ar jau klases pasiruošę? Aš jau kaip ir pabaigiau tvarkytis, su vaikais per šventę pelėdą ir pelėdžiukus vaidinsim, gal kokių įdėjų kaukėm turėtumėt ir pasidalintumėt, būčiau labai dėkinga smile.gif
.... šiemet dirbu su 2-4 klasėm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pavilonyte: 28 rugpjūčio 2011 - 18:02
QUOTE(pavilonyte @ 2011 08 28, 19:00)
Sveikutės naujuos namučiuos, gimtuvininkėm kuo gražiausios šventės  4u.gif
Ar jau klases pasiruošę? Aš jau kaip ir pabaigiau tvarkytis, su vaikais per šventę pelėdą ir pelėdžiukus vaidinsim, gal kokių įdėjų kaukėm turėtumėt ir pasidalintumėt, būčiau labai dėkinga  smile.gif
.... šiemet dirbu su 2-4 klasėm

Kaukių šablonų tikrai yra pašte, perversk nuotraukų galerijas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 22peliukas22: 28 rugpjūčio 2011 - 18:08
Ir nemažai yra pavyzdžių tiesiog pagooglinus smile.gif Mes esam darę tiesiog ant galvos dedamas popierines kaukes, buvo paprasta ir gražu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(22peliukas22 @ 2011 08 28, 18:57)
Ačiū už pagyras.

Bet jei ir šią temą prikalbėsite greičiau nei per dvi savaites, kita bus ne tokia graži  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos,

rytoj jau eisiu darban. Šiandien dėl to visai nerandu sau vietos namuose... O rugsėjis tai nepirmas...
Atsakyti
QUOTE(linius @ 2011 08 28, 21:31)
Sveikos gyvos,

rytoj jau eisiu darban. Šiandien dėl to visai nerandu sau vietos namuose... O rugsėjis tai nepirmas...


Nesinervink,paveiksleliai visoms tas pats, jaudulys kaip aktorei nors ir ne pirmą kartą į tą sceną lipam:) 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(linius @ 2011 08 28, 21:31)
Sveikos gyvos,

rytoj jau eisiu darban. Šiandien dėl to visai nerandu sau vietos namuose... O rugsėjis tai nepirmas...


Nesinervink,visoms tas pats, jaudulys kaip aktorei nors ir ne pirmą kartą į tą sceną lipam:) 4u.gif
Atsakyti
Ačiū, studija, už palaikymą. Mes su kolegėmis turim tokį terminą "nusiventiliuoti". Tai reiškia iškalbėti savo skaudulius, tai, kas klasėj veda iš pusiausvyros. Tai padeda. Tai aš ir čia "nusiventiliavau" smile.gif
Atsakyti
Sveikutės
Gimtadieninkes su švente!!!!!

QUOTE(zuzanele @ 2011 08 28, 14:20)
Nebesiunčiu iš to pačio pašto į tą patį, nes kai ištrini, tai dingsta. Siunčiuosi tik tada, kai man pačiai ką nors reikia turėti savo pašte ir atsispausdinti darbe. Paskui ištrinu ir tvarka thumbup.gif



O čia tai aš nelabai suprantu ką tai reiškia blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2011 08 28, 20:17)
Sveikutės
Gimtadieninkes su švente!!!!!
O čia tai aš nelabai suprantu ką tai reiškia blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

Man irgi nelabai aišku, apie ką kalba blush2.gif
Atsakyti
sveikos, štai ir vėl rugsėjis, gal dabar kiek sunkiau prisėsti prie kompiuterio, bet manau vėliau visoms laiko kažkiek atsiras smile.gif

šie metai manau bus eiliniai - darbiniai, po kovo mėn audito doh.gif

švenčiančioms 4u.gif
Atsakyti