Įkraunama...
Įkraunama...

Muilo gamyba su šarmu IV d.

[quote=neringa.jn,2011 09 02, 15:48]
[quote=vėtrė 9,2011 09 02, 09:22]
QUOTE(Vaiva1987 @ 2011 08 29, 22:38)
Bet aroma-zone kaip ir aromatiniai ir po 10 ml. nelabai daug muilo is tokio kiekio pagamintume

Aš kalbu apie eterinius, ne aromatinius ekstraktus 4u.gif . Ne visų, bet nemažai ea yra ir po 30ml.
[/quote]

taisupratau,
bet kol kas ieskau pagrindiniu alieju muilams po 20 kg ar panasiai.
Atsakyti
Aš eterinius perku ebay.co.uk. Jie ne ekologiški, bet man muilui to ir nereikia. Pavyzdžiui levandų ea man iki namų apie 30Lt kainuoja (100ml). Todėl net skalbinius eteriniu perskalauju, vis geriau nei sintetiniai skalavimo gaminiai.
Atsakyti
Maciau galerijoj muilo smile.gif idomu kaip ji pardavineja neturint patento ar firmos? g.gif Cia kazkas man neaisku. smile.gif)) Turiu itarima, kad galima prekiaut, bet mazesniais kiekiais iki tam tikros sumos...
Atsakyti
QUOTE(Vaiva1987 @ 2011 09 02, 18:03)
Maciau galerijoj muilo smile.gif idomu kaip ji pardavineja neturint patento ar firmos?  g.gif  Cia kazkas man neaisku. smile.gif))  Turiu itarima, kad galima prekiaut, bet mazesniais kiekiais iki tam tikros sumos...


galerijose galima prekiauti mazais kiekiais,bet nesu tikra delmuilo, ar jam reikia visokiu higieniniu dokumentu ir pan.
Atsakyti
Gal kas nors gamino muila su jogurtu? smile.gif Kaip jus toki gaminat muila? Gal panasiai kaip ir su ozkos pienu?
Papildyta:
QUOTE(vėtrė 9 @ 2011 09 02, 19:27)
galerijose galima prekiauti mazais kiekiais,bet nesu tikra delmuilo, ar jam reikia visokiu higieniniu dokumentu ir pan.


Nesuprasi smile.gif o ir turbut visi slepia smile.gif tokia info smile.gif ,kad konkurentu nebutu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaiva1987 @ 2011 09 02, 19:03)
Maciau galerijoj muilo? smile.gif idomu kaip ji pardavineja neturint patento ar firmos? 

kokioje čia galerijoje, kas prekiauja?
Atsakyti
QUOTE(ailima @ 2011 09 02, 20:52)
kokioje čia galerijoje, kas prekiauja?


Nezinau smile.gif kas prekiauja smile.gif ,bet yra muiliuku smile.gif pagamintu Lietuvoje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaiva1987 @ 2011 09 02, 19:32)
Gal kas nors gamino muila su jogurtu? smile.gif Kaip jus toki gaminat muila? Gal panasiai kaip ir su ozkos pienu?
Papildyta:
Nesuprasi smile.gif o ir turbut visi slepia smile.gif tokia info smile.gif ,kad konkurentu nebutu smile.gif


Jau cia gali slepti kiek nori ir apie leidimus ir apie aliejus pigesnius, kas nores tas viska ras, o konkuruoti reiktu kokybeje ar siap kuribingume smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vėtrė 9 @ 2011 09 03, 07:20)
Jau cia gali slepti kiek nori ir apie leidimus ir apie aliejus pigesnius, kas nores tas viska ras, o konkuruoti reiktu kokybeje ar siap kuribingume smile.gif

Pritariu. Slėpti gali tik kurį laiką, kas norės, tai susižinos ir be tavo pagalbos. Tuo tarpu kokybės, patirties ir kūrybingumo niekas niekada iš tavęs "nenuvogs" smile.gif Galų gale, pakankamai nemaža ta Lietuva, gal jau kaip nors sutilps visi muilo virėjai.

Vaiva1987, aš dėčiau jogurtą po pėdsako. Su pačiu jogurtu nesu dariusi, tik su pasukomis ir grietinėle, tai tiesiog imi pusę viso kiekio vandens, o kitą pusę - jogurto. Šarmą ištirpini vandenyje, o jogurtą sudedi po pėdsako. Bent jau aš taip daryčiau.
Atsakyti
QUOTE(vėtrė 9 @ 2011 09 03, 07:20)
Jau cia gali slepti kiek nori ir apie leidimus ir apie aliejus pigesnius, kas nores tas viska ras, o konkuruoti reiktu kokybeje ar siap kuribingume smile.gif


Tai faktas wink.gif ,kad rast galima wink.gif ,sako kai noro reik turet ir viskas pasiekiama. wink.gif Del konkurencijos uzskaitau wink.gif
Atsakyti
Sakykite, gal kas nors žinote ar juodųjų ricinų aliejaus SAP toks pats kaip ricinų aliejaus? Knaisiojuosi nete, bet kol kas nesėkmingai. Gal kas susidūrėte ir pasidalinsit info? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Evah @ 2011 09 03, 08:54)
Pritariu. Slėpti gali tik kurį laiką, kas norės, tai susižinos ir be tavo pagalbos. Tuo tarpu kokybės, patirties ir kūrybingumo niekas niekada iš tavęs "nenuvogs" smile.gif Galų gale, pakankamai nemaža ta Lietuva, gal jau kaip nors sutilps visi muilo virėjai.

Vaiva1987, aš dėčiau jogurtą po pėdsako. Su pačiu jogurtu nesu dariusi, tik su pasukomis ir grietinėle, tai tiesiog imi pusę viso kiekio vandens, o kitą pusę - jogurto. Šarmą ištirpini vandenyje, o jogurtą sudedi po pėdsako. Bent jau aš taip daryčiau.


As irgi viliuosi smile.gif ,kad sutilpsim visi smile.gif ,jau daugiau nei puse metu praejo smile.gif ,tik eksperimentuoju smile.gif kolkas dar nieko neparduodu smile.gif ir padovanot smile.gif pradejau savo gamybos muila visai neseniai smile.gif...anksciau buvo baisoka, smile.gif kad maniskis muiliukas gali zalos pridaryt. smile.gif

Pradzioj gaminau is knygos receptu, tai dbar galvoju, turesiu ka ismest biggrin.gif nes per didelis NaOH kiekis muile. doh.gif O gal galima pervirt toki muila?

Dekui del jogurto patarimu. wink.gif Koki jogurta siulote deti?
Atsakyti