Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriuo paros metu geriausia sportuoti?

QUOTE(Gyvate @ 2006 06 07, 15:36)
...geras.....na cia tai gerai parasei thumbup.gif ...ot tie vyrai....
ir tikrai sutinku nes sportuoti del kazko kito butu tikra kancia.....

drinks_cheers.gif va va, todėl sportas turi tapti gyvenimo būdu (arba malonumu, kartais ir taip būna biggrin.gif). Papildai veikia, bet geriausia veikia pozityvus nusiteikimas. Todėl geriausia nusiteikt, kad esi pati gražiausia( ir geriausia) biggrin.gif wink.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gielux: 07 birželio 2006 - 14:56
QUOTE(Gyvate @ 2006 06 06, 14:57)
taip keisiu i pigesni nes gal pas mane tu lasiniu tiek nera kad reiktu kazka sudeginti todel ir poveikio nebesimato, taciau savijauta gera
pries metus sveriau 54 bet atrodziau daug storene nei dabar sverdama 55 bet ten kur anksciau lasinukai buvo dabar patape raumenys, nes daug sportavau
apatinis pilvas kaip ir isgaraves bet pagrinde tai leme mityba l karnitinas ir sportas


o tas papildas su chromu ar nors kiek pamazino potrauki saldumynams? smile.gif
Atsakyti
Labukas visoms! Cia tik ka perskaiciau apie karnitina,o kur jo galima isigyti?
Atsakyti
Geriausia maisto papildus pirkti vaistinėse, arba specializuotose sporto parduotuvėse.
Atsakyti
Tikiu kad sportas gerai bet kuriuo paros metu , bet mane labiau domina kada sportuoti del mitybos , kaip suderinti mitya su sportu ir nepraleisti pusryciu jei sportuoji ryte, pietu - jei diena, ir vakarienes - jei sportuoji vakare?
Juk sportuoti reikia neanksciau kaip valanda po valgio , ir po treniruotes reiktu nepulti valgyti, tai kaip . Nes jei as sportuoju rytais tai atsikelusi ir ciusoziu i sporto sale nepusryciavus, ka gryztu jau buna pietus, jei pavalgyciau pusrycius, reiktu laukti kol apsivirskins, o tada jau kaip ir vidudienis, o diena as sportuoti negaliu, kaip cia dabar elgtis?
Atsakyti
Aš esu žiauri pelėda, man sportuoti lengva tik vakare, 18-22 val., tada energijos yra, neskauda nieko, o tada ir noras yra ir malonumas thumbup.gif Ryte aš atsikėlus net pavalgyt nesugebu, organizmas visai neveikia iki 12 val.
Atsakyti
as tai kai turiu noro ir jegu tada ir sportuoju...man nesvarbu ar rytas ar naktis biggrin.gif tada ir manksta buna efektyvesne, nei kai sportuoji per prievarta, tik todel kad reikia nors nenori smile.gif
Atsakyti
Aš skaičiau kad pagal mėnulio kalendorių, efektas geriausiai pasiekiamas kai sportuojama 16-17 val, nors man labiausiai patinka ryte
Atsakyti
Geriausiai sportuoti ryte.Tai jau isbandyta 100% kas liecia riebalu deginima!!! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(2kamila @ 2007 05 15, 10:56)
Geriausiai sportuoti ryte.Tai jau isbandyta 100% kas liecia riebalu deginima!!! mirksiukas.gif


Pagrisk. bigsmile.gif
Atsakyti
gal ryte ir geriausia, bet kaip prisiverst doh.gif

vakare daug paprasciau..
Atsakyti
Man labiausiai ryte patinka bigsmile.gif tada pasikrauni energijos visai dienai bigsmile.gif
Atsakyti