Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno mažiai 2004:), plepam..., būnam kartu...

QUOTE(Mader @ 2012 05 14, 19:32)
SOS... merginos kada siemet eurovizija? SOS

biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Gegužės 22,24,26 dienomis wink.gif kaip norėčiau vėl kartu pažiūrėt... ech... pasiilgau... bet kažkaip skyrelis visai miręs sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Martini @ 2012 05 15, 18:46)
Gegužės 22,24,26 dienomis wink.gif kaip norėčiau vėl kartu pažiūrėt... ech... pasiilgau... bet kažkaip skyrelis visai miręs sad.gif

tai senokai jis jau toks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Martini @ 2012 05 15, 17:46)


skyrelis apmiręs, bet jo dalyvės nevisai biggrin.gif Man pačiai tai laiko trūksta paroj, galėtų bent 5val papildomos įsipaišyt biggrin.gif Darbas suryja kasdien 11-12val doh.gif Tai belieka tik permest akimis kas ką parašė, ir tai tik telefone pasijungus lovoj, ir smigt doh.gif


Ką planuojate dičkių gimtadieniui? Ką dovanų ir panašiai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2012 05 16, 21:19)

Ką planuojate dičkių gimtadieniui? Ką dovanų ir panašiai? smile.gif


Kadangi mums dar toli, tai neplanuojam...

O paroj laiko irgi daugiau norėčiau biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

jo, kažkaip apmirė, apsimiršom, bet eurovizija man galvoj knibždėjo. Tai siūlau tradiciškai pažiūrėt pusfinalį su Montvydu. Net nežinau kada jis bus, antradienį ar ketvirtadienį.... Žodžiu aš jį vis tiek žiūrėsiu, vietos yra ir jums, norinčias tikrai matyt koncertą iki galo (o neužmigt netyčia savoj lovoj)-kviečiu 4u.gif Datą ir laiką pasitikslinam, kai žinosim kada jis ten vystupalins.

Geros dienos 4u.gif
Atsakyti
Gegužės 24 Montvydas pasirodys paskutinis wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ana @ 2012 05 17, 11:39)
Gegužės 24 Montvydas pasirodys paskutinis wink.gif

paskutinis doh.gif nu bet ziurint is kitos puses iki galo teks pabuti biggrin.gif

Cili mes irgi dar negalvojam, nes musmvisa dar vasara pries akis tai nesuk sau galvos wink.gif
Atsakyti
Sveikos.
O mes jau atsventem. Klaudija buvo susikvietus beveik puse klases doh.gif .
Darem Europoj, tema buvo is Aladino pasakos. Tai vaikams labai patiko, nenorejo namo eit lotuliukas.gif . Vedeja labai faina, visa laika su jais uzsieme.

Siandien su klase eis i miesta,i svente. Ar jusiskiai irgi eis? Reikejo apsirengti kazkuom is pasakos.
Atsakyti
nu ot višta aš.. pražiopsojau euroviziją pas Kostę doh.gif
Kas pas ką naujo ?
Atsakyti
QUOTE(karapuzike @ 2012 05 28, 16:40)
nu ot višta aš.. pražiopsojau euroviziją pas Kostę  doh.gif
Kas pas ką naujo ?

neprazioplinai nes nebuvo pas Koste angel_sadangel.gif ir apskritai jau daugumos jusu pasiilgau cray.gif

O naujienu kaip ir dauk kaip ir nieko smile.gif Gyvenu su mintimi apie atostogas... ech, jau ne uz kalnu bigsmile.gif

Savaitgali A dalyvavo karate varzybose , trejose rungtyse ir visose uzeme prizines vietas ax.gif
Atsakyti
wub.gif Šaunuolė Andrėja wub.gif

Ievai irgi buvo pirmas akordeono pasirodymas, kiek su klaidom, bet buvo liuks biggrin.gif
Atsakyti
Nu šaunuolės mūsų sportsmienkos thumbup.gif
Tai sakot nebuvo meeto.. Jeeee vadinasi nieko nepražiopsojau. Gal sakau man tada suorganizuoti pas save ? ar būtų norinčių? Jei geras oras - kieme. jei blogas - namie...
Vakarais dažniausiai būnu laisva. Tai datą rinkitės . Ir reikėtų informuoti rečiau prisijungiančias. Nes tikrai VISŲ VISŲ labai pasiilgau.

Pvz ateinanty pirmadieny ??? ( pažiūrėjau gismeteo, tai lyg praneša gražų sausą vakarą)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karapuzike: 29 gegužės 2012 - 18:52