Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno mažiai 2004:), plepam..., būnam kartu...

Su sventem 4u.gif .
Man tai jos nekokios. Klaudija vejaraupiais susirgo, o Kajui beveik 40 temperatura doh.gif . Bijau nakties.
Atsakyti
Oi, laikykite... bet cia jums kaip sunkiai su tokiom aukstom temperaturom... siaubas. imk 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas
su praėjusiom
Jurgita, Laikykitės. Prasirgsit ir bus ramu. Mano Danielė visai kelių mėn būdama sirgo tai buvo vargelio. Nuo B užsikrėtusi buvo, kuri, jei ne spuogiukai, tai būčiau net nesupratusi, kad serga.

Tai buvo kavagėris ar pražiopsojau ? Visai norėčiau. Seniai mačiau čiupinėjau bigsmile.gif
Arba bent per pietų pertrauką susibegam ? kur nors pvz Miesto soduose ( visai šalia dabar dirbu)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karapuzike: 10 balandžio 2012 - 08:35
Visas su praejusiom sventem smile.gif
Jurgitar uzuojauta del vejaraupiu smile.gif
O mano Suale nesusirgo, va penktadieni buvo 21 diena po kontakto ir nieko, tai negaliu atsidziaugti smile.gif Sirgsim kada nors ateiti biggrin.gif
Karapuzikai kur ten dabar tamsta dirbi salia miesto sodo ???
Atsakyti
QUOTE(Egliux @ 2012 04 10, 17:28)
Karapuzikai kur ten dabar tamsta dirbi salia miesto sodo ???

susibėgsim ir papasakosiu. O kas neateis ir nesužinos. bus intriga assa.gif hihihi.gif
Atsakyti
Niugi buvau siandien Laisvej trumpai, ir ka prie Spurgines Gele susitikau su mergickom ir Tauru mieganciu vezime biggrin.gif Labai grazi mamyte, nedaug nuo dukryciu skiriasi biggrin.gif Paplepejom trumpai smile.gif
Niu karapuzikai kitai savaitelei gal ir sugundytum, sia tai niekaip smile.gif
Atsakyti
Egliux, apie tave tą patį galėčiau pasakyti, sėdit su Saulyte, kaip sesytės, tik ūgiai truputėėėėlį skiriasi, visa švytinti, laiminga smile.gif
Atsakyti
Su Atvelykiu visas! wink.gif
Kaip laikotes?
Pas mus viskas ok, laikas lekia nerealiai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Martini: 15 balandžio 2012 - 21:20
Sveikos. Pas mus namie vis dar ligonine. Klaudija sveiksta nuo vejaraupiu, bet pasigavo kita bacila, matyt nuo Kajaus. Tai nuo 6 ryto 38 tempa. Kajus vis dar serga, bent jau temperaturos nera. Savaitgali ir as buvau smarkiai atkritus, sloga tokia baisi buvo, kad net galva plyso. Kajus dar nesusirgo vejaraupiais. Jei susirgs, tai nezinau kiek dar busim izoliuoti nuo pasaulio doh.gif .

Martini kaip tavo berniukams sekasi ar jau kalba atsiriso smile.gif ?
Karapuzike, pakeitei profesija ar tik i kita vieta persikelei?
Atsakyti
QUOTE(Jurgitar @ 2012 04 16, 13:03)
Martini kaip tavo berniukams sekasi ar jau kalba atsiriso smile.gif ?

Su mumis nekalba angliškai, bet mokykloj, kiek matau, tai normaliai susikalba, mokytojos giria už greitą progresą - juk atvažiavo visai nemokėdami...
ai, kažkaip visi mes čia dėl nieko nestresuojam biggrin.gif išmoksim irnesakyk.gif biggrin.gif
Atsakyti
SOS... merginos kada siemet eurovizija? SOS

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mader: 14 gegužės 2012 - 19:33
QUOTE(Mader @ 2012 05 14, 20:32)
SOS... merginos kada siemet eurovizija? SOS

biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Ką siūlai biggrin.gif
Atsakyti