Įkraunama...
Įkraunama...

Braškės

QUOTE(ostė @ 2006 06 22, 12:33)
Ir aš vakar išbandžiau, tikrai labai skanu ir greita. Tik sekantį kartą dėsiu daugiau braškių ir susmulkinau per daug. Manyčiau užtenka perpjauti per pusę ir apdėti be tarpelių visą viršų, o kaip jūs smulkinat?


Aš pjaustau maždaug į 4 dalis (rieklėmis lotuliukas.gif ) didesnes, o mažesnes tik per pusę ir apdedu visą tešlos paviršių be tarpelių. Kaip tik kepiau vakar, tai vyras visą ir sutvarkė lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dute1: 22 birželio 2006 - 12:25
QUOTE(dute1 @ 2006 06 20, 14:28)
Šaunu, kad patiko  mirksiukas.gif




Kepiau ir as... verysad.gif tesla man gavosi skystoka tai braskes paniro i ja...ir kepe kokia valanda ir vistiek nuo tu praskiu viduje gavosi toks neiskepes... blush2.gif niu zodziu,pati kalta 4u.gif
Atsakyti
labai paprasta, bet skanu. tinka gamtoj,gintadieni ar siaip.
paiimi medini pagaliuke ir veri braske,plikyta sausainiuka, braske,plikyta sausainiuka. jei braskes rugstos,tada barstau cukraus pudros.

user posted image
tik si kart sausainiukai buvo gigantiski,bet kai normalus ir atrodo thumbup.gif ir skanu
Atsakyti
QUOTE(pesimiste @ 2006 06 30, 16:09)
labai paprasta, bet skanu. tinka gamtoj,gintadieni ar siaip.
paiimi medini pagaliuke ir veri braske,plikyta sausainiuka, braske,plikyta sausainiuka. jei braskes rugstos,tada barstau cukraus pudros.

user posted image
tik si kart sausainiukai buvo gigantiski,bet kai normalus ir atrodo  thumbup.gif  ir skanu




Mmmmm...kaip skaniai atrodo wub.gif Liuks ideja! thumbup.gif
Atsakyti
Gal žinote kaip gaminamas desertas susluoksniuotas varškės kremas su braškėmis. wub.gif
Jį gamina Čili picerijoje sluoksniuoja su avietėmis, bet manau dar skaniau būtu su braškėmis.
gal kas žinote? ax.gif
Atsakyti
smile.gif Savaitgali dariau labai paprasta gardesi
kadangi turejau balto surio, braskiu ir zele. O niekas nevalge paprastai nei surio nei braskiu tai sugalvojau toki recepciuka.
supjausciau suri ir isklojau indelio dugna tada pjaustytos brakses ir zele ant uzlieji, bet taip kad tik apsemtu vos vos.
Labai puikiai ir skaniai gavosi, thumbup.gif
o svarbiausia sunaudojau produktus kurie stovejo.
tiesa zele reiktu pilti atsargiai ir pravesusia, nes suris trupa
va ir i darba pietums atsinesiau thumbup.gif

tiesa manau kad su jogrutiniu-zele dar geriau gautusi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lekker Kontje: 03 liepos 2006 - 08:44
vakar susitryniau braškes su cukrum ir į šaldiklį. Dar išviriau braškių kompotą ir prisikirtau su cukrum ir grietine.
Atsakyti
QUOTE(dute1 @ 2005 06 30, 14:03)
Siūlau labai paprastą ir skanų braškių pyragą 4u.gif  Vakarienei pats tas ax.gif
Tešlai: 2 kiaušiniai, puse stiklinės cukraus, 1/3 stiklinės pieno, 50gr sviesto, 1 stiklinė miltų ir nubrauktas šaukštelis gesintos sodos.
Įdarui: braškių apie 1,5 stiklinės ir pabarstimui cukraus pudros.
Sviestą ištirpinti. Kai jis atvės supilti į jį pieną, sumušti kiaušinius ir supilti cukrų bei išmaišyti gerai, o tada supilti sodą, o po to ir miltus ir vėl gerai išmaišyti. Supilti į sviestu pateptą skardą, o ant viršaus pridėlioti pjaustytų braškių. Keprti orkaitėje apie 30-35 min. maždaug 200 laipsnių temperatūroje. Ištraukus apibarstyti gausiai cukraus pudra, o po to netrukus galima ir vaišintis. Skanu su pienu ar kava. Skanaus!

merginos ar man tik taip atrodo ar cia labai nedaug to pyrago gaunasi.. gal padvigubint viska is anksto...? nes toks jausmas kad tik pati skardos dugna teapsems.. kaip jus daret? o gal nemazai iskyla jis? g.gif
Atsakyti
ir dar.. ax.gif jeigu vietoj sodos naudosiu kepimo miltelius tai kiek ju reikia..? nes cia anglijoj paprastos sodos neradau.. tik baking powder i kuri soda irgi ieina.. bet nesusigaudau kiek ten ju deti.. g.gif help.gif
Atsakyti
Nagi labai skanus pyragas gavosi!!! thumbup.gif Dejau visko dvigubai bet jau beveik neliko rolleyes.gif Rekomenduoju!!!! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(garbane @ 2006 08 01, 17:59)
Nagi labai skanus pyragas gavosi!!!  thumbup.gif Dejau visko dvigubai bet jau beveik neliko rolleyes.gif Rekomenduoju!!!!  biggrin.gif


Aš tai kepu iš vienos normos ir nedidelėje skardoje, nes mums su vyreliu dviem per akis. O didesnei šeimai tai žinoma, kad dviejų normų reikia. O iškyla tai man visada puikiai. Žiemą aš ta pyragą kepu su vynuogėm, tai irgi neblogai gaunasi, neblogai ir su vyšniomis.
Atsakyti
QUOTE(dute1 @ 2006 08 01, 22:01)
Aš tai kepu iš vienos normos ir nedidelėje skardoje, nes mums su vyreliu dviem per akis. O didesnei šeimai tai žinoma, kad dviejų normų reikia. O iškyla tai man visada puikiai. Žiemą aš ta pyragą kepu su vynuogėm, tai irgi neblogai gaunasi, neblogai ir su vyšniomis.

Na mes irgi dviese bet ta dviguba norma taip greit baigesi.. rolleyes.gif su arbatele.. niam niam rolleyes.gif Labai skanus pyragas! thumbup.gif
Siandien MB tevai atvaziuoju... turbut kepsiu dar viena! biggrin.gif
Atsakyti