Įkraunama...
Įkraunama...

Braškės

QUOTE
Paprasti lietuviški saisainiai (2 pakeliai), daug pjaustytų braškių, konservuotų persikų, bananas ir 900g jogurto, sumaišyto su 0.5l apelsinų želė ir 1.5pakelio želatinos. Viskas  Palaukti 2 val, kol stings šaldytuve!!!!! Linijom nepavojinga    Skrandukui    Kaip tik svečių turėjau, tai labai gyrė  Braškės savo, tai visas torčiukas kainavo apie 10 litų    Ir kaip greit padariau

Manau vietoj sausainiu turetu buti skanu vyniotinis su varske
Atsakyti
man skaniausia tai mascarpones surio tortas su daug braskiu... thumbup.gif
Atsakyti
Maximoj yra pirkt labai skanus varskes tortas su braskem ax.gif essen.gif
Atsakyti
QUOTE(kitty*** @ 2007 06 24, 10:05)
Maximoj yra pirkt labai skanus varskes tortas su braskem ax.gif  essen.gif


temoje kalbama apie tai ka galima pagaminti skanaus su braskemis, o ne apie tai ko yra pardautuvese pirkti su braskemis. protest.gif
Atsakyti
Na o jei kalbetume apie braskiu atsargas ziemai, tai man laaaaaaabai skanu braskes sutrintos su cukrumi ir tiek smile.gif O ziema jas atsisildzius atrodo kaip sviezios... smile.gif Mmmm.... smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2007 06 24, 14:53)
temoje kalbama apie tai ka galima pagaminti skanaus su braskemis, o ne apie tai ko yra pardautuvese pirkti su braskemis. protest.gif




sutinku kad cia ne receptas bet ta torta labai lengva pasigaminti pacioms
o braskes su pienu tai jau receptas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kitty*** @ 2007 06 24, 22:05)
sutinku kad cia ne receptas bet ta torta labai lengva pasigaminti pacioms
o braskes su pienu tai jau receptas mirksiukas.gif


man tai braskes su plakta gritinele thumbup.gif
Atsakyti
ir shompanas rolleyes.gif
Atsakyti
as dariau deserta su braskem. 1 l. kefyro, mazas indelis grietines, cukraus pagal skoni kas kaip megsta, 4 saukstai zalatinos ir braskes.Kefyra, grietine, cukru issuki kad cukrus istirptu, pili zalatina sudedi braskes(didesnes perpjoviau perpus) saukstu permaisai ir i saldytuva.As dar idejau gabaliukais supjaustyta kiviu zele
Atsakyti
as trintas braskes su cukrumi saldaysi saldiklyje, kad ir isemus ziema jos nelabai praranda skoni, daug skaniau nei is stiklainiu 4u.gif
gal kas zinoti receptuku, ka is tokiu braskiu uogienes, is saldiklio, dar galetu pagamint? g.gif smile.gif
Atsakyti
o zezonas netastidarė g.gif
Atsakyti
sveikos mirksiukas.gif mano kasdieniai pusryciai pasidare tokie: is pradziu issiverdu bet kokios koses,tada paimu dubeneli i ji sutrinu keleta braskiu tada ant virsaus uzdedu kose,o ant koses uzpjaustau braskiu griezineliu smile.gif dar pabarstau cinamonu smile.gif nededu jokio cukraus schmoll.gif manau tai labai skanu ir sveika bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti