Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinimo kėdutės

QUOTE(maklere @ 2014 02 14, 14:59)
Sveikos mamytės,

man kilo klausimas, o iš kur jūs perkate kėdutes ? Tarkim Stokke ?


man rodos Baby Center jomis prekiauja
Atsakyti
Turim Stokke Tripp trapp. Sesuo perleido. Labai džiaugiuosi ją turėdama. Labai smagu, kad medinė, užima nedaug vietos, lengvai valoma.
Turim buomelį, bet jau nespėjom pasinaudoti ir padėklą, permatomą thumbup.gif Labai lengvai nusiima ir labai lengva priežiūra.

user posted image

Atsakyti
mums pasiteisino medine maitinimo kedute atlikusi is senu laiku, kuri persidaro ugtelejusiam vaikui i stumdoma staliuka; thumbup.gif
Atsakyti
kėdutės, kuriose nusiima apsauga, nelieka porankių ir lieka viena sėdynė su atlošu bei kojų plokštuma, superinis dalykas, kai vaikas sugeba atsisėsti pats, bet dar prie stalo per mažas ant normalios kėdės. Kėdę galima pastatyti ir jos nejudinti (tarkim, kai vietos nėra, kėdė pastatoma tarp sienos ir stalo), o vaikas užlipa per šoną. Labai patogu ir savarankisškumas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 1000inis: 25 gegužės 2014 - 22:03

 ! 
Skelbimai šioje temoje bei visame "Naudingų patarimų" skyrelyje yra draudžiami. Skelbimams yra skirtas atskiras skyrelis forumo "Skelbimų lentoje".  Prašome skelbtis ten. O šio skyrelio temos yra skirtos naudingiems patarimams, savybių  aptarimui, susipažinimui su naujovėmis ir t.t.  
Tokio pobūdžio skelbimai, kaip:  "Siūlau ..... Kaina...." ir "Ieškau/Pirkčiau...... siūlykit...."    bus trinami be jokio išankstinio perspėjimo, o dalyviui gali būti skirtas įspėjimas.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muminukas: 20 rugpjūčio 2014 - 13:55
QUOTE(kristuxs @ 2014 01 30, 13:09)
O gal kas turit atsiliepimu apie Peg perego maitinimo kedute Prima Pappa Zero 3? Buvau beveik apsisprendus pirkti Chicco Polly, o paskui sudomino si. Tai dabar esu pasimetus  unsure.gif

nupirkau as tokia kedute saviskei. gyvai dar fainesne nei nuptraukose ar video smile.gif labai man patinka kad ne ta trukinejant cerata, o eko oda, manau turetu laikyt gerai, jei nepamirsiu po ilgesnio naudojimo parasysiu dar kada. lengvai reguliuojasi aukstis, nugarele, pakojis keliomis padetimis. gaila kad nenusiziurejau anksciau jos, nes labai daug atsilenkia, kaip gultukas butu buvus. pats dizainas man patinka, nes tos margos jau atsibodusios, musu zalia eko odos. kolkas labai patenkinta pirkiniu smile.gif
Atsakyti
Mastau apie Trip Trapp. Bet kad brangu doh.gif
Atsakyti
Turiu Chico poly. Jau antras vaikas su ja auga. Bet vasarai į tetasą gavau dovanų paprastą Ikea kėdutę už ~50 lt. Ir dabar jau manau, kad atsisakysiu Chico. Ikea'jinė ne tokia grozdiška, ją lengvai pastatau net vonioje, kai būdama viena su vaikučiu sumanau išsimaudyti. Ją lengva išrinkti ir sumesti į mašiną ir vietos nedaug užima.
Atsakyti
Kokią maitinimo kėdutę rekomenduotumėte?
Atsakyti
QUOTE(Taram_param @ 2014 09 19, 21:33)
Mastau apie Trip Trapp. Bet kad brangu  doh.gif

Po ilgų svarstymų apsistojau ir aš ties Tripp Trapp. Šiandien turėtum jau ją gauti.

O pirkom iš Vokietijos. Su siuntimu į LT visas komplektas (kėdė + apsaugėlės + paduškėlės) išėjo 179.99 Eurai (625 Lt) thumbup.gif Baby-markt.de Aišku, pasinaudojau nuolaidomis užsiregistravusi naujienlaiškiui 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif
Labai noreciau paklausti jusu nuomuones kuria kedute pasirinkti, niekaip neapsisprendziu ka pirkti svarstau tarp peg perego tatamia ar bloom fresco chrome, o gal net babybjorn unsure.gif Gal kas turite sias kedutes ir galetumete pavardinti pliusus ar minusus, o gal yra kitokiu fainu keduciu bigsmile.gif Aciu mamukai uz pagalba is karto 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Ar toms stokke kedutems galima uždėti padekliuka/staliuka, ta prasme nenorint, kad vaikas butų prie bendro stalo ar visgi tas padekliukas ant bendro stalo dedasi? Nelabai suprantu... Beje, kur LT būtų galima ją ir jai skirtus priedus nusipirkti? Aciu
Atsakyti