Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Kauno Klinikose

Pas mus panasiai su maitinimu buvo. Siaip tikrai labai geranoriskai abu kartus teirravosi, pirma kart labai sunkiai sekesi maitint, tai ejo ir akuseres ir leliuku sesutes ir maitinimo spec. O va antra kart, tai ir atejo maitinimo spec ir sako, ai antras leliukas, mazas laiko skirtumas, viska zinai biggrin.gif Bet as is tiesu viska zinojau ir man visiskai netrukde, kad isejo tik atejus biggrin.gif Bet va kai mano leliuka isveze i ta fototerapija del geltos, tai tos vistos ten irgi pasake, kad labai jau nedaug to priespienio, tai viena kart jam neuzteko ir primaitino.. Tai blyn galvoju, vistiek isima vaika maitinimui, ar sunku mama pakviest, kad pati pamaitintu. Juk vaikas visai kitaip istraukia pienuka, nei pati nusitrauki.. Bet jos ten susirupine savais reikalas ir maitinimai joms vienodai smile.gif Taciau visas kitas personalas, buvo tik uz maitinima ir visais imanomais budais stengesi padet.
Atsakyti
QUOTE(someday... @ 2011 09 28, 14:02)
Bet va kai mano leliuka isveze i ta fototerapija del geltos, tai tos vistos ten irgi pasake, kad labai jau nedaug to priespienio, tai viena kart jam neuzteko ir primaitino.. Tai blyn galvoju, vistiek isima vaika maitinimui, ar sunku mama pakviest, kad pati pamaitintu. Juk vaikas visai kitaip istraukia pienuka, nei pati nusitrauki.. Bet jos ten susirupine savais reikalas ir maitinimai joms vienodai smile.gif Taciau visas kitas personalas, buvo tik uz maitinima ir visais imanomais budais stengesi padet.

kaip idomiai, mano irgi buvo po lempom visa para, tai mazdaug kas 3 valandas man skambindavo i palata, kad ateiciau pamaitinti ax.gif kai pradedavo o lempom darytis neramus, tai jos ir skambindavo, kad jau valgyt nori, tai kol ateidavau jos nesiodavo ir supuodavo vaikuti ant ranku wub.gif turbut nuo pamainos dar priklauso, kokios sesutes dirba, mum pasitaike labai labai thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Everlasting @ 2011 09 28, 10:40)
Gal galite atsakyti, ar klinikose gimę kūdikiai maitinami iš buteliuko, ar skatinamas maitinimas mamos pienu? Ar kas nors iš personalo po gimdymo pamoko, parodo, kaip maitinti krūtimi?
Dėkui mirksiukas.gif

Mes tikrai likome patenkinti, nuosirdziai viska aiskino ir moke, turejome bedu su maitinimu, todel tikrai reikejo pagalbos ir ja gavome smile.gif
Papildyta:
QUOTE(snaigee @ 2011 09 27, 21:45)
Pleduka gali isidet, nes tie kur duoda ligoninei labai kieti, nejaukus...

drinks_cheers.gif man irgi tokie kietoki pasirode, bet kadangi savo neturejom, tai buvo gerai ir sie
Atsakyti
O kažin važiuojant gimdyti y klinikas reikia apsiskusti pačiai savo ''vietelia'' ar tenai jau viska sutvarkys.Ir kaip su klizkma kazin.
Atsakyti
QUOTE(ingrida1979 @ 2011 09 30, 12:47)
O kažin važiuojant gimdyti y klinikas reikia apsiskusti pačiai savo ''vietelia'' ar tenai jau viska sutvarkys.Ir kaip su klizkma kazin.


Manau susitvarkyti paciai geriau...na nenoriu,kad man ten tvarkinetu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PaulaL: 30 rugsėjo 2011 - 11:24
QUOTE(ingrida1979 @ 2011 09 30, 10:47)
O kažin važiuojant gimdyti y klinikas reikia apsiskusti pačiai savo ''vietelia'' ar tenai jau viska sutvarkys.Ir kaip su klizkma kazin.


galite kažkiek apsitvarkyti. o iki gimdymo viskas pasišalins ir paprastuoju būdu. šiaip nestato klizmos specialiai.
Papildyta:
QUOTE(PaulaL @ 2011 09 30, 11:23)
Manau susitvarkyti paciai geriau...na nenoriu,kad man ten tvarkinetu biggrin.gif


gimdymo lovoje nelabai rūpės tokie dalykai, o ir neesminiai mirksiukas.gif
Atsakyti
Gimdžiau klinikose prieš porą savaičių. Niekas neprašė ir neužiminė apie susimokėjimą. gimdžiau nesitarusi ir priežiūra gimdymo metu esu patenkinta. Jie viską daro, kad viskas vaikiukui ir mamai būtų gerai ir be atlygio.
Po gimdymo taip pat viskas buvo gerai. Jei palutės baigiasi reikia prašyti ir be jokių burbėjimų atnešama.akušerės rūpestingos, visada skuba į pagalbą.Po visko, išvažiuojant nupirkome didelį tortą.


Maistas...Na maistas ligonininis...Bet po gimdymo valgiau jį, nes kaip maitinančiai, tai manau buvo tinkamas.

QUOTE(ingrida1979 @ 2011 09 30, 11:47)
O kažin važiuojant gimdyti y klinikas reikia apsiskusti pačiai savo ''vietelia'' ar tenai jau viska sutvarkys.Ir kaip su klizkma kazin.

Pastoviai tvarkiausi pati iki gimdymo, tad niekas ten neskuto.

Klizmos nestatė, bet pati išsividuriavau per sąrėmius.

Atsakyti
Sveikos,
tai kaip suprantu, leliukui is drabuzeliu nieko veztis nereik, tik kojines vilnones.
O mamai is savo aprangos ka reik tureti- tapkes, kojines? - naktinius (ar kaip ivardinti ten juos) duoda. o kaip del chalato? ranksluosciu?
dekui
Atsakyti
QUOTE(ingrida1979 @ 2011 09 30, 11:47)
O kažin važiuojant gimdyti y klinikas reikia apsiskusti pačiai savo ''vietelia'' ar tenai jau viska sutvarkys.Ir kaip su klizkma kazin.

Specialiai tikrai nereikia nieko daryti, kiek pati pajegi apsitvarkyti ir viskas, tikrai niekam nebus idomu tokie dalykai, nebent tau paciai ir tai tik pradzioje mirksiukas.gif Klizmos nedaro
Papildyta:
QUOTE(~VEGA~ @ 2011 10 03, 21:07)
Sveikos,
tai kaip suprantu, leliukui is drabuzeliu nieko veztis nereik, tik kojines vilnones.
O mamai is savo aprangos ka reik tureti- tapkes, kojines? - naktinius (ar kaip ivardinti ten juos) duoda. o kaip del chalato? ranksluosciu?
dekui

as naudojau leliukui savo drabuzelius tik parsivezimui namo, kojinytes butinos smile.gif gimdykloje savo tik tapkes naudojau, o jau po gimdymo persirengiau savais naktiniais, chalatu, dave ir ranksluoscius, bet savi visada mielesni smile.gif
Atsakyti
As ir rubelius savo vesiuosi tiek leliui ir tiek sau:) tik gimdykolj tikiuosi,kad duos naktinius man:))
Paskui i savus soksiu biggrin.gif as net pleduka isidejau 4u.gif
Mieliau savo daikteliai, rubeliai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(~VEGA~ @ 2011 10 03, 22:07)
Sveikos,
tai kaip suprantu, leliukui is drabuzeliu nieko veztis nereik, tik kojines vilnones.
O mamai is savo aprangos ka reik tureti- tapkes, kojines? - naktinius (ar kaip ivardinti ten juos) duoda. o kaip del chalato? ranksluosciu?
dekui


Tai i gimdykla reikia tureti vaikui:
Kiek zinau butinai reikia: Kepuryte, pampersas, kojinytes vilnones.
Jeigu nori ir rubelius savo turek, apreks leliuka savais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(PaulaL @ 2011 10 03, 21:44)
As ir rubelius savo vesiuosi tiek leliui ir tiek sau:) tik gimdykolj tikiuosi,kad duos naktinius man:))

As ir gimdykloj savais naktiniais rengiausi, bet tik todel, kad mazi man buvo tie ligonines doh.gif , nese ten man akusere kantriai kelis is eiles ir nei i vienus patogiai neigrudau savo pilvuzo lotuliukas.gif , kaip tik turejau atsarginius pasiemus, tai paskui sakau gal as jau savo rengiuosi biggrin.gif
O siaip tai teisingai visos mergaites sako, i gimdykla sau paciai nieko be tapkiu ir chalatuko kaip ir nereikia, bet po gimdymo tai jau geriausiai turet viska savo, daug maloniau savi daiktai 4u.gif .
Atsakyti
sveikutės,

nesiplėsiu, nes čia kaip matau, jau daug ką iki smulkmenų išsiaiškinot.... bet dėl tų rūbelių leliukui, tai aš taip ir likau nesupratus- kai 2009 gruodį gimdžiau KMUK pirmą dukrą, tai niekas man nesiūlė jokių rūbelių leliukui, o draugė, kai prieš gimdymą paklausė ar turėti savo, ar jie duos- tai dar atšovė, kad aišku, jog savo.... o dbr kai gimdžiau gegužę, tai pasiūlė rūbelius leliukui ir aš pagalvojau kad vien dėl to, jog aš gulėjau vienutėje... bet... tie rūbeliai tokie iš tarybinės flanelės.. man nelabai norėjosi jais rengtis.... bet manau tikrai KMUk turėtųpasiūlyti visoms mamytėms rūbelius, juk suvažiuoja iš visur ir visokio ,,plauko" ( tik neįsižesikit)- na bent jau prie manęs gulėjo viena kaunietė, kuri į palatą atėjo visiškai plikomis rankomis...

ir dar toks pastebėjimas... gimdyklai pasiruoškit leliukui 2 kepurėles.. nes maniškei vos tik pagimdžiau ant visos tokios ,,kremuotos" iškart uždėjo vieną kepurytę ir paguldė man ant krūtinės, o paskui kai jau nuprausė, aprengė, akušerė paprašė dar vienos švarios kepurytės..

na, dar daug visko sukasi.... jei kas domina, klauskit per až.... dvi dukras pagimdžiau KMUK ir man ten viskas thumbup.gif linkiu visoms papulti pas akušerytę Danguolę K. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif superinė .... viską aptvarkė tiek man, tiek dukrytei.... o per sąrėmius, tiek mes buvo su ja įsiplepėję, kad nebuvo kada vaitoti iš skausmo lotuliukas.gif thumbup.gif

oi, prisiminiau gimdymus ir .... norisi sugrįžti atgal.... wub.gif thumbup.gif biggrin.gif
Papildyta:
o dėl tų naktinių sau... tai man bent jau buvo patogiau ,,teršti" pirmom dieno valdiškus naktinius biggrin.gif
o dėl visų paketų, tų kelnaičių.... tai po pirmo gimdymo sesutės liepė nesidėti to storojo pamperso sau.... tai kad netinkamą (abri san) buvau nusipirkusi...o po antro gimdymo- pukiai jaučiaus su tenos ten kažkokiom fix kelnaitėm thumbup.gif
akušerė net pasiūlė padėti apsiprausti po gimdymo dar gimdykloj, bet kai pasakiau, kad mes persikeliam į vienutę, tai pasiprasimą paliko mano pačios žiniai biggrin.gif

o dėl daktaro... tai buvau susitarus, tai daug ramiau ir saugiau jaučiausi thumbup.gif nors.... kai akušerei dar buvau nepasisakius , jog tuoj atvyks mano daktaras, tai priėjus budinti daktarė klausinėjosi apie mano ligą - toks vaizdas, kad ji nieko apie tai nežino doh.gif tikrai būčiau bijojusi prie tokios gimdyti... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 03 spalio 2011 - 23:23