Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Kauno Klinikose

QUOTE(sidrulka @ 2011 10 03, 23:07)
sveikutės,

o dėl daktaro... tai buvau susitarus, tai daug ramiau ir saugiau jaučiausi thumbup.gif  nors.... kai akušerei dar buvau nepasisakius , jog tuoj atvyks mano daktaras, tai priėjus budinti daktarė klausinėjosi apie mano ligą - toks vaizdas, kad ji nieko apie tai nežino doh.gif  tikrai būčiau bijojusi prie tokios gimdyti...  doh.gif


g.gif o kaip budinti gydytoja kažką galėjo žinoti apie pirmą kartą matomo žmogaus ligą? g.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2011 10 04, 09:25)
g.gif o kaip budinti gydytoja kažką galėjo žinoti apie pirmą kartą matomo žmogaus ligą?  g.gif



na, jau ta liga gan dažna tarp nėščiųjų.... būtent vieno KMUK ginekologo , prie kurio beje ir gimdžiau, ta liga yra plačiau ištyrinėta, skiriamas gydyms nėštumo metu... ir ką gi ji būtų dariusi, jei aš būčiau stipriai nukraujavus? čia dėl tos ligos manau daugelį mamyčių siunčia į Klinikas... o čia dakatarė pati klausia- o kokios galimos indikacijos??? blink.gif

na, nsvarbu, savrbu viskas gerai praėjo thumbup.gif PaulaL tau irgi viskas bu gerai, tik nebijok 4u.gif Tu berods irgi prie A gimdysi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2011 10 04, 11:07)
na, jau ta liga gan dažna tarp nėščiųjų.... būtent vieno KMUK ginekologo , prie kurio beje ir gimdžiau,  ta liga yra plačiau ištyrinėta, skiriamas gydyms nėštumo metu...  ir ką gi ji būtų dariusi, jei aš būčiau stipriai nukraujavus? čia dėl tos ligos manau daugelį mamyčių siunčia  į Klinikas... o čia dakatarė pati klausia- o kokios galimos indikacijos???  blink.gif

na, nsvarbu, savrbu viskas gerai praėjo thumbup.gif  PaulaL tau irgi viskas bu gerai, tik nebijok 4u.gif  Tu berods irgi prie A gimdysi thumbup.gif


Sidrulka, pas A biggrin.gif na ziuresim kaip ten linksma man bus biggrin.gif
Jau laukiu greiciau biggrin.gif
Na as ir susiduriau su nevienu daktaru kuris apie musu liga nezinojo.... doh.gif kazkoks siaubas
Arba zino menkai,o apsimeta daug zinantis, o kai uzklausi ko...pamatai 4u.gif
Atsakyti
Gal pasakysite kaipten sutom mokamom palatom? Imanoma gauti? Kokia kaina? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(PaulaL @ 2011 10 04, 11:27)
Gal pasakysite kaipten sutom mokamom palatom? Imanoma gauti? Kokia kaina? smile.gif

pimos 3 paros po 120lt, nuo 4 paros po 70 lt. Atvaziavus pasakysit akuserei, kad noresit vienvietes, jei bus laisva gausit, jei laisvu nebus - uzrasys i eile 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klakšt: 04 spalio 2011 - 12:07
Sveikos, merginos 4u.gif

gal kuriai buvo planinė CP operacija klinikose?
Kokia eiga viskas vyksta?
Ką reikia turėti su savim į operacinę?
Labiausiai domina kiek laiko užtrūnka operacija, jeigu ne pilna narkozė, o pusinė?
Ar leliuką iš karto išneša? Ar galima bent savo rūbelius duoti aprengti?
Ar veda kateterį į šlapimo pūslę ir ar ilgai reikia pooreracinėje palatoje gulėti? kaip greitai jau i paprastą perveda?
O svarbiausia kaip greitai galima leliuką maitint?

Didelis ačiū iš anksto jei kuri atrašysit, nes pirmąją gimdžiau pati, tai net neįsivaizduoju kaip viskas vyksta per operaciją.

Atsakyti
galiu duoti tel nr, kuriuom pasiskambinus galima užsirašyti į eilę vienutei, bet tai nėra šimtu procentu garantuota , ar tikrai gausit, nes viskas priklauso nuo to, kiek bus laisvų vietų.. mn ir vieną ir kitą kartą pasisekė gauti vienutę. ir dar jei, jau būsit užsirašę vienutei, tai tik įėję į gimdyklą iškart ir pasakykit, kad gimdykla perspėtų, jog reikia paruošti.... aš pasakiau tik po gimdymo , tai teko palaukti...

tas tel nr (nsuirašiau stovėdama registratūroj eilėje biggrin.gif ): tik Kauno kodo nežinau, o pats nr toks: 326512
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2011 10 04, 13:47)
tas tel nr (nsuirašiau stovėdama registratūroj eilėje biggrin.gif ): tik Kauno kodo nežinau, o pats nr toks: 326512

8-37 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nika27 @ 2011 10 04, 13:46)

1. gal  kuriai buvo planinė CP operacija klinikose?
2. Kokia eiga viskas vyksta?
3. Ką reikia turėti su savim į operacinę?
4. Labiausiai domina kiek laiko užtrūnka operacija, jeigu ne pilna narkozė, o pusinė?
5. Ar leliuką iš karto išneša? Ar galima bent savo rūbelius duoti aprengti?
6. Ar veda kateterį į šlapimo pūslę ir ar ilgai reikia pooreracinėje palatoje gulėti? kaip greitai jau i paprastą perveda?
7. O svarbiausia kaip greitai galima leliuką maitint?





1. Turėjau tris planines operacijas KMUK.

2. Su gydytoju tariausi iš anksto, paskyrė datą, kada atvykti - operaciją paskirdavo 2-3 savaitėm anksčiau numatyto termino. datos parinkimas labai individualus, žiūri į tai, dėl ko skiriamas planinis cz, vienais atvejais galima laukti sąrėmių pradžios, kitais ( kaip man ) - negalima jokiu būdu, tad trečias cezaris buvo atliktas 37 sav. )

3. Būdama palatoje padaviau sesutei krepšelį su kojinytėmis, kepuryte, pampersiuku ir rūbeliais. Pačioj operacinėje leliuką aprengė ligoninės rūbais, o mano duotais aprengė tada, kai jau nuprausė - naujagimių skyriuje.

4. Operacijos buvo su daline nejautra - užtruko 40 min. Šiaip apie pusvalandį trunka, bet mano atveju operacijos komplikuotesnės, reikėjo daugiau siuvinėjimo gimdoje.

5. Dukras man uždėdavo ant krūtinės ( suvystytas ) - sesutė prilaikydavo ir kol mane siūdavo - mes kalbėdavomės . Po kokių 10 minučių išnešdavo prausti į naujagimių skyrių. Ten kartu eidavo ir vyras.

6. kateterį veda VISADA. Tik skirtingais būdais - dukart man vedė prieš nejautrą - tada ne itin malonus jausmas, o trečio cezario metu kateterį įvedė jau operacinėje suleidus nejautrą, tadac nejaučiau visiškai nieko. Pooperacinėje palatoje gulėjau tol, kol atitirpo kojos - nuo 11 iki 17 val. kažkur.

7. leliuką maitint atnešė į pooperacinę palatą kažkur po pusvalandžio. Paskui kas pusantros valandos nešdavo. Pirmą naktį išsinešdavo lleiuką, paskui jau palikdavo.

Atsakyti
savikutės,

na, manau iš ,blogos" patirties su vienu kuriuo nors gydytoju nelabai eina spręsti apie visą bendrą tvarką, kad viskas blogai.... juk visur pasitaiko ir geresnių ir blogesnių speciliastų.... man ir KMUk teko gulėti prie vienos gyd, kuri man nepatiko... bet iš to nepsendžiu, kad ten viskas blogai... o juk daug priklauso ir nuo pačios pacientės požiūrio.... aš irgi pažįstu dvi KMUK gimdžiusias mamytes , kurios liko nelabai patenkintos ir daugiua ten nenorėtų gimdyti.... bet... pažįstu ir jų būdą bei charakterius.... taip kad.... dažniausiai ,,kalta" būna ne tik viena pusė..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 16 spalio 2011 - 09:16
As pati po pirmojo gimdymo irgi nusivylus buvau (iskyrus gydyta, pas kuria gimdziau). Ir antra gimdziau ten daugiausiai del tos pacios gydytojas, bet buvau maloniai nustebinta visu personalu, ir jau trecia gimdyciau tik ten, bet jau ne vien del savo gydytojos. Kaip sako, antra karta i ta pacia upe neibrisi, taip kad, jei nuvilia vienas kartas, nereiksia, kad ir kita karta bus tos pacios situacijos su tais paciais zmonemis mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites, mums 35sav. gali buti,kad neistemsim iki 36sav ir teks vaziuoti i klinikas,noriu paklausti o vaziuojant reikia ten paskambinti ir pranesti,ar seip atvyksti ir viskas? jei nesunku i AZ atsakykit,bijau kad temos nerasiu:D
Atsakyti