Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-16

negi ir šito fotosesiją reikės daryti g.gif

*išplaki iki purumo kambario temperatūros sviestą su cukrumi, taip???
* tada po vieną, įplaki kiaušinius, taip???
*tada turi iš anksto atsisvėrus, sumaišius ir išsijojus, miltus, kakavą, kepimo miltukus ir sodą, ir susipylus, taip???
* pilam po šaukštą mišinio, šaukštą kefyro ir plakam, bet LABAI LĖTAI, BET KOKIAM BISKVITUI MILTAI MĖGSTA BŪTI ĮMAIŠOMI LĖTAI, jei įplaksit kaip kiaušinius plakat, tai skaitykim gero biskvito nebebus...aišku, gal yra išimčių, pas mane visi biskvitai lėtapėdžiai, tai aš kalbu tik už save lotuliukas.gif
* tešlą daliname pusiau (aš sveriu) ir kepu
turi gautis 4u.gif

pabandykit iš trijų kiaušinių 28 cm skardoj kepti 4u.gif nesu mat bandžius Asseni duotų normų iš 2 kiaušinių, bijau ir komentuoti, kaip ten iškyla, bet su 28-30 cm tai gaunasi tikrai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2011 10 28, 07:57)
negi ir šito fotosesiją reikės daryti  g.gif




čia šnekat apie turtingo kavos torto biskvitą?? bet jame nėra nei sviesto, nei kefyro... ar čia jau kažką painioju g.gif
Atsakyti
QUOTE(skirmantuks81 @ 2011 10 28, 08:48)
čia šnekat apie turtingo kavos torto biskvitą?? bet  jame nėra nei sviesto, nei kefyro... ar čia jau kažką painioju  g.gif

daugelis turtingame torte,naudoja Asseni sokoladini biskvita mirksiukas.gif (o,jame yra kefyras)
Papildyta:
QUOTE(skirmantuks81 @ 2011 10 27, 20:59)
Turiu keletą klausimėlių:
pjūvyje matosi plonai tepta grietinėlė, tai čia tepėt iš vienos ar dvigubos normos?
ar reikia sulaistyti biskvitus?
kiek reikia leisti susistovėti tortukui?
ačiū  4u.gif

viskas is dvigubos normos mirksiukas.gif ir grietineles tepasi plonai(as turiu toki sauksta plasmasini,na jis nemazas)po gera sauksta paskleisti ant biskvituko smile.gif jie ploni,sulaistyti nieko nereikia schmoll.gif
Atsakyti
Žadu savaitgalį kepti "Patį skaniausią tortą", sakykit o ką tepat ant viršaus,morenginio sluoksnio.Erikiuxxx jau kepė ne vieną kartą ax.gif
Atsakyti
[quote=keno,2011 10 28, 09:15]
kokia as neatidi doh.gif
skirmantuks 4u.gif vakare sutepi-ryte gali valgyti mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Dianaaa1215,2011 10 28, 10:56]Žadu savaitgalį kepti "Patį skaniausią tortą", sakykit o ką tepat ant viršaus,morenginio sluoksnio.Erikiuxxx jau kepė ne vieną kartą ax.gif

O fotosesijos tortų gaminimo labai gerai pasižiūrėti pradedančiam thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dianaaa1215: 28 spalio 2011 - 09:14
Sveikos, kepejėlės 4u.gif
Esu viiisiška naujokė tortų gamyboje, todėl turiu klausimuką. Prie "Snikerso" torto recepto yra karamelinio ganašo receptas. Vakar bandžiau jį daryti. Viskas gavosi kaip ir gerai, bet, kiek iš aprašymo bei vaizdo suprantu, atšaldžius ir išplakus karamelę sujungtą su grietinėle, ganašas turėjo gautis toks standus tirštas, na kad būtų įmanoma iš jo kokius tai džibukus ar pan. išspausti? Ar aš klystu, nes man, kiek beplakiau, jis liko toks tirštokas, bet tikrai per skystas, kad iš jo kokias tai formas būtų galima išgauti... g.gif Ką ne taip padariau? unsure.gif Atšaldžiau tikrai pakankamai (mano akimis...) g.gif
Iš anksto ačiū už patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(keno @ 2011 10 28, 09:15)
daugelis turtingame torte,naudoja Asseni sokoladini biskvita mirksiukas.gif (o,jame yra kefyras)


oi dėkui dėkui smile.gif
jei galit mestelkit Asseni šokoladinio biskvito receptuką blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
turtingas kavos tortas su Asseni biskvitu, aš kepu iš normų skliaustuose 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2011 10 28, 08:57)
negi ir šito fotosesiją reikės daryti  g.gif

*išplaki iki purumo kambario temperatūros sviestą su cukrumi, taip???
* tada po vieną, įplaki kiaušinius, taip???
*tada turi iš anksto atsisvėrus, sumaišius ir išsijojus, miltus, kakavą, kepimo miltukus ir sodą, ir susipylus, taip???
* pilam po šaukštą mišinio, šaukštą kefyro ir plakam, bet LABAI LĖTAI, BET KOKIAM BISKVITUI MILTAI MĖGSTA BŪTI ĮMAIŠOMI LĖTAI, jei įplaksit kaip kiaušinius plakat, tai skaitykim gero biskvito nebebus...aišku, gal yra išimčių, pas mane visi biskvitai lėtapėdžiai, tai aš kalbu tik už save lotuliukas.gif
* tešlą daliname pusiau (aš sveriu) ir kepu
turi gautis 4u.gif

pabandykit iš trijų kiaušinių 28 cm skardoj kepti 4u.gif  nesu mat bandžius Asseni duotų normų iš 2 kiaušinių, bijau ir komentuoti, kaip ten iškyla, bet su 28-30 cm tai gaunasi tikrai 4u.gif

Olesta aciu labai uz jusu kantrybe 4u.gif 4u.gif 4u.gif
na jauciu mano klaida ir bus tame, kad viska per greitai padarau ir gerai neisplaku, o miltus sudedu visus is karto blush2.gif ax.gif kartais buna per pus padalinu, dabar bandysiu daryt kaip jus paraset, darau copy sau i atmintine, dar karta aciu 4u.gif
Atsakyti
Olesta, labai aciu uz Turtingo kavos torto receptuka. Gal ir perplakiau grietinele, bet nesvarbu, tortas laaabai skanus thumbup.gif Vakar velai vakare ji apipjaustinejau, tai vyras greit surijo visus gabalelius. Siaip jis pas mane torto nevalgo, nebent tai butu napaleonas biggrin.gif, tai vadinas tortas tikrai vertas grieko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vivir @ 2011 10 28, 11:57)
Olesta, labai aciu uz Turtingo kavos torto receptuka. Gal ir perplakiau grietinele, bet nesvarbu, tortas laaabai skanus  thumbup.gif Vakar velai vakare ji apipjaustinejau, tai vyras greit surijo visus gabalelius. Siaip jis pas mane torto nevalgo, nebent tai butu napaleonas  biggrin.gif, tai vadinas tortas tikrai vertas grieko  thumbup.gif

siandien ir as kepsiu si torta atejo jo eile nes visos labai giriat rolleyes.gif . ziuresim kaip gausis man ax.gif
Atsakyti