Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-16

Labukas 4u.gif
norejau mamyciu zinoviu paklaust smile.gif ar galiu puost torta tuo paciu kremu kuriuo pertepsiu torta? darysiu Rafaelo svajone blush2.gif aciu labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linamalatji @ 2011 10 28, 12:39)
Labukas  4u.gif
norejau mamyciu zinoviu paklaust  smile.gif  ar galiu puost torta tuo paciu kremu kuriuo pertepsiu torta? darysiu Rafaelo svajone blush2.gif  aciu labai 4u.gif


Kazkada pati klausiau. ax.gif
Galit, bet gali nelygiai gautis, nes kokosas yra.
Atsakyti
galit galit puošti, kremas tvirtas, gerai gausis 4u.gif

ačiū už pastabas kavos tortui, maniškis vyras irgi jį labai vertina, nors tortų iš mano kepamų asortimento pagyrų yra sulaukęs tik juodasis miškas ir šitas, na dar rikota su persikais, viskas, daugiau jo skoniui niekas neįtinka, bet šitam esu sulaukusi daug pagyrų, tiesą sakant jis man skaniausias iš visų blush2.gif

va ir išlindo Jūsų klaida, jokiu būdu miltų visų negalima, Asseni aiškiai parašius eiliškumą, nusižengėt eiliškumui, negavot rezultato 4u.gif o biskvitas pats skaniausias, kokį yra tekę kepti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianaaa1215 @ 2011 10 28, 08:56)
Žadu savaitgalį kepti "Patį skaniausią tortą", sakykit o ką tepat ant viršaus,morenginio sluoksnio.Erikiuxxx jau kepė ne vieną kartą ax.gif

Aš ne Erikiuxxx, bet irgi kepiau- aptepiau plonai plikytu sviestiniu kremu ir puošiau šlapia beze ax.gif
Atsakyti
[quote=šarūnė,2011 10 28, 15:51]
Aš ne Erikiuxxx, bet irgi kepiau- aptepiau plonai plikytu sviestiniu kremu ir puošiau šlapia beze ax.gif


viskas tvarkoj,tik nedaplakei beze,nelaiko formos rolleyes.gif kita karta plak tol,kol beveik visa beze apkibs visas sluoteles mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=keno,2011 10 28, 15:34]
[quote=šarūnė,2011 10 28, 15:51]
viskas tvarkoj,tik nedaplakei beze,nelaiko formos rolleyes.gif kita karta plak tol,kol beveik visa beze apkibs visas sluoteles mirksiukas.gif
[/quote]
Žinau, be to, greičiausiai sirupą per trumpai viriau, pirmą kartą dariau.
Ačiū už pastabas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(šarūnė @ 2011 10 28, 17:07)
Žinau, be to, greičiausiai sirupą per trumpai viriau, pirmą kartą dariau.
Ačiū už pastabas  4u.gif


kaip pirma kart daranciai,patarciau slapia beze daryti mirksiukas.gif ne,taip sudetinga....o,su tuo sirupo virimu.....ilgai as vargdavau-zodziu nevertas pastangu-slapia beze turbut visom pavyksta,ir svarbiausia NEREIKIA NIEKO VIRTI thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(margaritka25 @ 2011 10 27, 23:04)
Kada matei,tas formas,siandien?reiks savaitgali vaziuot i Lidla paziuret. biggrin.gif


Tai cia ketvirtadienio offeriai, tai va, vakar ju uzveze, bet ziuriu ne visas formas suveze schmoll.gif , man verkiant reikia dideles meskiuko silikonines formos, is laimes vos neapsislapinau kai pamaciau lidl zurnale kad atveza, bet butent ju taip ir negavau, arba isvis nebuvo, arba labai staigiai ispirko g.gif ... Zodziu siandien pirkau is ebay, idomu kada ateis, is ... Honkongo... doh.gif
Atsakyti
RIMI tortu kremams nuolaida, ar bandet kas tuos pirktinius?
Atsakyti
QUOTE(Palme22 @ 2011 10 28, 19:43)
RIMI tortu kremams nuolaida, ar bandet kas tuos pirktinius?

Esu bandziusi viena vieninteli karta, kai kepiau pirma torta. Daugiau nebandau schmoll.gif fui.... grynu - gryniausia sintetika.
Atsakyti
QUOTE(Dianaaa1215 @ 2011 10 28, 08:56)
Žadu savaitgalį kepti "Patį skaniausią tortą", sakykit o ką tepat ant viršaus,morenginio sluoksnio.Erikiuxxx jau kepė ne vieną kartą ax.gif

Jau kepiau trecia karta si tortuka, ir ne paskutini ...nes super skanus man, labai patinka, bet puosti jo nemoku blush2.gif , nes tie morengai isseina man sleivi kreivi, ne vienodai iskepa,


Papildyta:
QUOTE(Dianaaa1215 @ 2011 10 28, 09:03)

O fotosesijos tortų gaminimo labai gerai pasižiūrėti pradedančiam thumbup.gif

saviskio neturiu foto, nes nepuosiau blush2.gif

As cia atradau si receptuka su nuotraukomis thumbup.gif
( bet man su obuoliais neisejo verysad.gif ir neskaniai pasirode blush2.gif ) dariau si karta su mandarinais thumbup.gif ir migdolu riesutais ax.gif
http://www.forum.u-s...mp;#entry248079
Papildyta:
O cia Divia isverte ji i lietuviu kalba thumbup.gif
http://www.supermama...;#entry48957041
Atsakyti
Merigos,o ar labai skiriasi šl.beze nuo paprastos beze skoniu g.gif Niekada nedariau paprastos, bet šl. tai man skani bigsmile.gif
Atsakyti