Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-16

QUOTE(Olesta @ 2011 10 28, 15:37)
va ir išlindo Jūsų klaida, jokiu būdu miltų visų negalima, Asseni aiškiai parašius eiliškumą, nusižengėt eiliškumui, negavot rezultato 4u.gif  o biskvitas pats skaniausias, kokį yra tekę kepti 4u.gif

jo tikrai sitas biskvitas geras, nes man kai nepakilo iki reikiamo dydzio, tai nusprendziau kept kita, taigi akivaizdziai matosi skirtumas, Asseni biskvitas minkstas, purus, na toks niam niam smile.gif tikrai dabar bandysiu viska padaryt kaip jus paraset, tikiuos gausis, tik reikia mikseri nupirkt, nes si kart viska dariau su kombainu, nes paskutini karta kai dariau slapia beze, mano mikseris neislaike ir perdege, tai dabar isgelbejo padeti kombainas, kitaip nezinau kaip viska plakciau doh.gif
Atsakyti
Na,mergaites,isbandziau tortuka Pasaka...niu ragauju...skanus,dregnas ir purus wub.gif
http://www.supermama...;#entry25733698
Atsakyti
QUOTE(keno @ 2011 10 28, 17:09)
kaip pirma kart daranciai,patarciau slapia beze daryti mirksiukas.gif ne,taip sudetinga....o,su tuo sirupo virimu.....ilgai as vargdavau-zodziu nevertas pastangu-slapia beze turbut visom pavyksta,ir svarbiausia NEREIKIA NIEKO VIRTI thumbup.gif

doh.gif nu va, apsišoviau truputį- buvau šventai įsitikinus, kad aš ir dariau šlapią bezė lotuliukas.gif dabar jau atidžiau viską perskaičiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(IwonaBogd @ 2011 10 28, 10:53)
Kazkada pati klausiau. ax.gif
Galit, bet gali nelygiai gautis, nes kokosas yra.

ACIU, pasidarysiu atskirai kremuko puosimui be kokoso thumbup.gif 4u.gif

QUOTE(Olesta @ 2011 10 28, 12:37)
galit galit puošti, kremas tvirtas, gerai gausis 4u.gif



aciu 4u.gif
Atsakyti
Man skonis tiek slapios beze, tiek sausos nesiskiria...
Atsakyti
Jei nesiskiria tai kam tada varkti su paprastąja beze smile.gif
Atsakyti
Kepiau turtinga kavos torta ir as. Bet buvo bedos man su grietineles kremu. Isplakiau grietinele, sokolada istirpinta atsaldziau, o kai ji supyliau i grietinele - sokoladas susoko i mazus mazus gabalelius (susalo, nes salta grietinele). Bijodama perplakti grietinele as taip ir palikau, aisku, skonio tai nepagadino, bet kazkaip nesigavo sad.gif
Dar bandziau eksperimentuot su grietinele ir pasidaryt karamelini krema. I 300 g. grietineles idejau apie 200 g. Rududu ir viska pakaitinau kad istirptu. Tada gerai atsaldziau (visa diena), dar 10 min pries plakant i saldymo kamera idejau ir badziau palkti. Plakiau plakiau.... plakiau.. bet neissiplake niekaip, tokia tirsta kaip sriuba liko ir viskas. Tada pamazu dejau minksto sviesto po gabaleli gal kokiu 100 g., bet ir tai nepadejo. Taigi, nors skonis kremo skanus labai, bet tortui taip ir liko nepanaudotas (as juo puosti planavau), stovi dabar saldytuve ir nezinau ka su juo daryt sad.gif
Atsakyti
o grietinėlę Jūs užvirinate prieš dedant Rududu??? šokolado gabaliukai skonio tikrai nepamaišys, kremo skonis bus toks pats 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2011 10 29, 17:34)
o grietinėlę Jūs užvirinate prieš dedant Rududu??? šokolado gabaliukai skonio tikrai nepamaišys, kremo skonis bus toks pats 4u.gif

Nea, as Rududu idejau i grietinele salta ir kaitinau tada viska kartu, istirpo Rududu, bet grietineles neuzvirinau.. g.gif Jauciu kazka vel ne taip padariau g.gif
Tai sokolado gabaliukai ir nepamaise, skonis fantastiskas buvo ir istirpo akyse visas smile.gif Tik kita karta noretusi pagaminti kad butu vientisa mase be sokolado gabaleliu, bet nezinau kaip ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasskee: 29 spalio 2011 - 18:45
koronė svieto, tai kas recepte parašyta kažin yra doh.gif tai sumeskim iš karto bulves ir mėsą, palaikykim per naktį, gal ryte paplakus cepelinai pasidarys g.gif aš čia nepiktai jeigu ką 4u.gif

jei receptas parašytas, tai juo ir vadovaukitės 4u.gif 4u.gif 4u.gif yra tam tikra eiga, kurios reikia laikytis, kitaip gaunasi skysta sriuba 4u.gif

šokoladą kitą kartą pabandykit ne taip smarkiai atšaldyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2011 10 29, 16:05)
Jei nesiskiria tai kam tada varkti su paprastąja beze smile.gif

slapia beze siu metu naujove-Dievo dovana mums biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2011 10 29, 19:28)
koronė svieto, tai kas recepte parašyta kažin yra doh.gif tai sumeskim iš karto bulves ir mėsą, palaikykim per naktį, gal ryte paplakus cepelinai pasidarys  g.gif aš čia nepiktai jeigu ką 4u.gif

jei receptas parašytas, tai juo ir vadovaukitės  4u.gif  4u.gif  4u.gif yra tam tikra eiga, kurios reikia laikytis, kitaip gaunasi skysta sriuba 4u.gif

šokoladą kitą kartą pabandykit ne taip smarkiai atšaldyti 4u.gif

Man tik mokytis ir mokytis is Jusu, o pykti tai cia nematau del ko drinks_cheers.gif
O del recepto eiliskumo tai visa beda tame, kad jo nera, as pamaniau, jei jau sokolada tirpina grietinelej darant ganasa, tai gal ir su Rududu pavyks blush2.gif Bet nepavyko sad.gif kita kart bandysiu uzvirinti grietinele ir uzpilti ja Rududu, ir proporcijas gal 1:1 imti, gal tada pavyks... Nors nesu darius net tikro ganaso su sokoladu, bet vis traukia eksperimentuot doh.gif
Atsakyti