Įkraunama...
Įkraunama...

Po kiek laiko draugystės apsigyvenote kartu?

po 1 metu smile.gif
Atsakyti
po 1 men smile.gif
Atsakyti
po keliu menesiu smile.gif
Atsakyti
Po poros mėnesių.. nors jau po savaitės beveik kiekvieną naktį praleisdavome vienas pas kitą blush2.gif
Atsakyti
Po savaitės realaus bendravimo ir mėnesio susirašinėjimo (buvau išvykus). Grįžus nuvažiavom prie jūros praleisti savaitgalio, po jo parsivežė namo, tai taip ir likau smile.gif
Atsakyti
Po 2 mėnesių smile.gif
Atsakyti
Po dvieju savaiciu...
Atsakyti
po 4 menesiu pazintie ir 3 men praleistu atskirai. tai viso po 7 men, nors nebuvo visko taip is karto. kai grizau is keliones, parsiveze pas save, tada vis dazniau ir dazniau pas ji likdavau, jis kalbino atsikrausty, bet nijojau ir tevam pasakyt, ir nesinorejo but jo islaikoma. bet jis viena diena grieztai pasake arba ateini gyvent pas mane arba nebezinuomuoju buto ir vazineju is namu, taip butu sutrumpejes susitikimu laikas, tai ir oasilikau pas ji, nors tik veliau supratau kad jis negalejo nebesinuomuot buto doh.gif bet po to pati nesupratau kam taip laukt ilgai reikejo biggrin.gif
Atsakyti
2 metųsmile.gif
Atsakyti
Tai įvyko automatiškai, kažkaip pastoviai leisdavom laiką tai pas mane tai pas jį, kol galiausiai mano daigtų pas jį buvo daugiau nei pas mane pačią lotuliukas.gif Kažkur po 3-4 mėnesių, pats pasiūlė galutinai persikraustyti ax.gif
Atsakyti
Maždaug po pusės metų.
Atsakyti
Kartu apsigyvenome po pusės metų, nors nuolat kartu miegodavom tai pas vieną, tai pas kitą jau po 2 savaičių draugystės blush2.gif ax.gif
Atsakyti