Įkraunama...
Įkraunama...

Po kiek laiko draugystės apsigyvenote kartu?

QUOTE(Fantastique @ 2011 09 14, 15:38)
Sveikutės  ax.gif 
Turiu paprastą klausimą: po kiek laiko draugystės apsigyvenote kartu su vaikinu?  smile.gif  kuris pirmas apie tai pradėjo šnekėti? Na, situacija mano tokia, kad su vaikinu draugauju dar tikrai labai trumpai (skaičiuojant mėnesiais), o jis jau reiškia norą gyventi su manimi. Pats pagrindą po kojomis jau turi, pinigėlius uždirba, mokslus baiginėja ir tėra dviem metais už mane vyresnis  ax.gif  aš pati nuomojuos butą, esu studentė ir dar turiu mažą darbelį. Patarimų man nereikia- aš apsisprendusi nepradėti gyvenimo kartu taip anksti. Labai bijau netekti nerūpestingos draugystės metų, praleisti šį etapą ir iškart lėkt rūpintis namais, buitimi  smile.gif  todėl noriu šiaip jūsų paklausti, kokios buvo jūsų situacijos ir po kiek laiko apsigyvenote kartu?  :geda2:


Jei yra galimybė neskubėti - gal geriau neskubėti.. Mano atveju buvo atstumas ir tik susitikimai savaitgaliais, tai, kad to išvengti apsigyvenom kartu po poros mėnesių - nesigaliu, dabar laiminga pora smile.gif
Atsakyti

Mes pradėjom kartu gyventi 2 mėn nuo draugystės pradžios. Tokį greitą žingsnį galbūt paskatino tai,kad pažįstami esam nuo vaikystės ir nebuvo visų tų tralia lia, oj kaip aš tave myliu, pupuliukas, rutuliukas..viskas gavosi natūraliai. Dabar jau 2 metai kaip kartu gyvenam, pavasarį ruošiamės vestuvėms :)

Atsakyti
QUOTE(Magic* @ 2016 11 26, 13:30)
<p>Mes pradėjom kartu gyventi 2 mėn nuo draugystės pradžios. Tokį greitą žingsnį galbūt paskatino tai,kad pažįstami esam nuo vaikystės ir nebuvo visų tų tralia lia, oj kaip aš tave myliu, pupuliukas, rutuliukas..viskas gavosi natūraliai. Dabar jau 2 metai kaip kartu gyvenam, pavasarį ruošiamės vestuvėms smile.gif
</p>


mirksiukas.gif
Atsakyti