Įkraunama...
Įkraunama...

Po kiek laiko draugystės apsigyvenote kartu?

Po daugiau nei metų. Vis dar nežinau, ar gerai padariau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dewofsoul @ 2015 10 01, 17:15)
Po daugiau nei metų. Vis dar nežinau, ar gerai padariau biggrin.gif

Kodėl nežinote? ax.gif
Atsakyti
Aš asmeniškai noriu oficialaus santykių įteisinimo, o jis gali pasakyti, kad jam gerai gyventi ir taip. Tiesiog kaip sugyventiniams smile.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif kazkaip užliuvo man ši tėmelė ir nusprendžiau pasisakyt smile.gif niekas nepasakoja kiek kam metu ir tada apsigyveno kartu... smile.gif man jau buvo 25 metai, gyvenom abu pas tevus susitikinejom mmm nuo naujuju metų (pirmo bucinio biggrin.gif) draugaut kaip ir nepradejom bet kaip iseidavo susitikinėjom nebuvo baisus net 35 laipsniu saltukas masinoje biggrin.gif na taip vistiek reikėjo pazint vienas kita, vasara gerai silta gera, ezerai, kaimai ilgos dienos ir prasidejus vel rudeniui nebesinorejo pas tevus sedet abiems ir prie teliko leis vakarus nusprendem kazka keist, arba tevai mano duoda buta arba nomuosimes tai po dar dvieju menesiu(kol buta atlaisvino nuomininkai- aiksu nelabai graziai ju atzvilgiu), vieno mesesio buto remonto (patys remontavomes) gyvenam jau metai kartu smile.gif

dar buvo vienos narės pasisakyta kad lauksiu pirslybų - aha as irgi lauksiu 4u.gif , nors kai pagalvoju nezinau greiciausiai mano iniciatyva buvo ieskoma buto kur mums gyvenat - juk tevu prasiau kad leistu gyvent nomuojamam bute o poto abu paprasem - aisku draugui ziauriai nepatiko kad cia ismaldos prasom, bet dabar viskas labai gerai smile.gif

Atsakyti
QUOTE(daline @ 2015 10 28, 10:36)
Sveikutes smile.gif kazkaip užliuvo man ši tėmelė ir nusprendžiau pasisakyt smile.gif niekas nepasakoja kiek kam metu ir tada apsigyveno kartu... smile.gif man jau buvo 25 metai, gyvenom abu pas tevus susitikinejom mmm nuo naujuju metų (pirmo bucinio biggrin.gif) draugaut kaip ir nepradejom bet kaip iseidavo susitikinėjom nebuvo baisus net 35 laipsniu saltukas masinoje biggrin.gif na taip vistiek reikėjo pazint vienas kita, vasara gerai silta gera, ezerai, kaimai ilgos dienos ir prasidejus vel rudeniui nebesinorejo pas tevus sedet abiems ir prie teliko leis vakarus nusprendem kazka keist, arba tevai mano duoda buta arba nomuosimes tai po dar dvieju menesiu(kol buta atlaisvino nuomininkai- aiksu nelabai graziai ju atzvilgiu), vieno mesesio buto remonto (patys remontavomes) gyvenam jau metai kartu smile.gif

dar buvo vienos narės pasisakyta kad lauksiu pirslybų - aha as irgi lauksiu  4u.gif , nors kai pagalvoju nezinau greiciausiai mano iniciatyva buvo ieskoma buto kur mums gyvenat - juk tevu prasiau kad leistu gyvent nomuojamam bute o poto abu paprasem - aisku draugui ziauriai nepatiko kad cia ismaldos prasom, bet dabar viskas labai gerai smile.gif

Kas norit ištekėt, gal geriau neit kartu gyvent, nes vaikinams ir taip patogu jau būna, dažniausiai nieko nebenori keist, nenori santykių įteisint. Jeigu priimtinas tas sugyventinės statusas, tada viskas gerai. Vyrai, kurie myli, peršasi ir veda, jiems nereikia pagyvenimų kartu. Merginos pačios dažnai skubina juos gyvent kartu, o paskui stebisi, kad nesiperša. Išsakiau tik savo nuomonę, neužmėtykit akmenim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(benek @ 2015 10 28, 10:25)
Merginos pačios dažnai skubina juos gyvent kartu, o paskui stebisi, kad nesiperša. Išsakiau tik savo nuomonę, neužmėtykit akmenim smile.gif


Oi, tokios, kurios skubina gyventi kartu tai ir sugeba paskubinti pasipiršti. O dėl visko kito sutinku - jei nepriimtina kažkas, geriau nedaryti, nei daryti, o paskui guostis, kad statusas netenkina.
Atsakyti
QUOTE(dewofsoul @ 2015 10 03, 10:42)
Aš asmeniškai noriu oficialaus santykių įteisinimo, o jis gali pasakyti, kad jam gerai gyventi ir taip. Tiesiog kaip sugyventiniams smile.gif

taigi KALBETIS reikia. Issakyti kas svarbu. Tada ieskot kompromiso. Man atrodo protingiausiai dar draugaujant tartis, jog pvz. pagyvenkim kartu metus, paziurekim tinkam vienas kitam ar ne, jei tinkam - tuokiamies, jei ne - skirstomies, kam laika gadint. Ir viskas. Kame problemos???? KALBET reikia, o ne svaigt ko norim ir uzuominas metyt, besitikint, kad vyras susipras.
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2015 11 01, 11:39)
taigi KALBETIS reikia. Issakyti kas svarbu. Tada ieskot kompromiso. Man atrodo protingiausiai dar draugaujant tartis, jog pvz. pagyvenkim kartu metus, paziurekim tinkam vienas kitam ar ne, jei tinkam - tuokiamies, jei ne - skirstomies, kam laika gadint. Ir viskas. Kame problemos???? KALBET reikia, o ne svaigt ko norim ir uzuominas metyt, besitikint, kad vyras susipras.

Nu tas pažiūrėkim tinkam ar ne, tai kai kokie bandomieji triušiai. Man atrodo pagyvenimas kartu turi būti laikina stotelė į santuoką. Gyventi reikia eiti su tuo žmogum, kurį matai savo tolimesniame gyvenime kaip savo išrinktąjį. O dabar taip yra : "pažaiskim šeimą, vaikų prisigimdykim, o paskui žiūrėsim ar tinkam vienas kitam, jei ne išsibėgiosim " Kiek gali tekti taip bandyt?
Atsakyti
Apsigyvenom po kelių mėn. Vėliau sukūrėm šeimą.
Atsakyti
QUOTE(Sky_ @ 2015 11 20, 10:22)
Apsigyvenom po kelių mėn. Vėliau sukūrėm šeimą.

Įdomu, po kiek laiko sukūrėte šeimą?
O kol gyvenote nesusituokę, nebuvote šeima?
Atsakyti
Apsigyvenau po 1 mėnesio. Labai norėjau išeiti iš namų, pabėgau. Ir, rodos, teisingai pataikiau.
Atsakyti
QUOTE(benek @ 2015 10 28, 11:25)
Kas norit ištekėt, gal geriau neit kartu gyvent, nes vaikinams ir taip patogu jau būna, dažniausiai nieko nebenori keist, nenori  santykių įteisint. Jeigu priimtinas tas sugyventinės statusas, tada viskas gerai. Vyrai, kurie myli, peršasi ir veda, jiems nereikia pagyvenimų kartu. Merginos pačios dažnai skubina juos gyvent kartu, o paskui stebisi, kad nesiperša. Išsakiau tik savo nuomonę, neužmėtykit akmenim smile.gif

Manau yra tiesos nemazai. Bet net tos kurios issireikalauja gyvenimo kartu tai paskui santuokos issireikalaut buna sunkiau kai apsigyvena. smile.gif
Atsakyti