Įkraunama...
Įkraunama...

Po kiek laiko draugystės apsigyvenote kartu?

QUOTE(Dieter @ 2011 09 26, 14:23)
O, perskaičiau šį tą ir tokia mintis kilo. Kai tik apsigyvenote kartu ar jūsų finansai tapo bendri? Na, kad mokat abu už nuomą/komunalinius/maistą taip, o visa kita irgi bendra? g.gif


mums su finansais,kaip ir su viskuo kitu gavosi naturaliai - draugas mokejo uz nuoma ir visa kita, o as kadangi dazniau po parduotuves vaikstau tai pirkau maista,taip ir issilygino.aisku nera taip kad tu laikyk tik ta kampa,o as tik ta kita,bet tartis niekada nereikejo rolleyes.gif o apsigyvenom po vasaros praleistos kartu,ir visiskai nesigailiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mamuliukas1 @ 2011 09 30, 10:21)
mums su finansais,kaip ir su viskuo kitu gavosi naturaliai - draugas mokejo uz nuoma ir visa kita, o as kadangi dazniau po parduotuves vaikstau tai pirkau maista,taip ir issilygino.aisku nera taip kad tu laikyk tik ta kampa,o as tik ta kita,bet tartis niekada nereikejo rolleyes.gif o apsigyvenom po vasaros praleistos kartu,ir visiskai nesigailiu mirksiukas.gif

Pas mus su finansais lygiai taip pat smile.gif Jo nuoma, mano maistas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Koxamte @ 2011 09 15, 12:32)
smile.gif  Apsigyvenau aš pas jį gal po poros mėn draugystės  blush2.gif  Bet viskas gavosi savaime, jis dirbdavo, mokindavosi, aš mokindavaus taip pat, tad susitikdavom vakarais, taip pat buvo žiemos metas, naktim grįžinėt namo buvo šalta ir nesmagu išlįst iš šilto glėbio..tad vis jo prašoma pasilikdavau nakvoti..  ax.gif taip po truputį atsirasdavo vis daugiau ir daugiau mano daiktų pas jį.. smile.gif dėl tokio poelgio visiškai nesigailiu, sutariam šauniai, vienas kito nevaržom ir esam dėl to labai laimingi smile.gif Ir nieko pakeist nenorėčiau smile.gif



Pas mus panašiai biggrin.gif ir čia praktiškai nuo pat pradžių draugystės bigsmile.gif Taip buvo metus, paskui mano butas laisvas liko, tai pas mane jau visai persikraustė ir gyvenam kartu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Koxamte @ 2011 09 30, 18:35)
Pas mus su finansais lygiai taip pat smile.gif Jo nuoma, mano maistas  smile.gif


Man vis kyla toks klausimelis, kai vienur ar kitur paskaitau apie toki finansu pasiskirstyma - o isleidziamos sumos bent jau apylyges gaunasi?
Pvz as mokesciu moku kai nera sildymo sezono 200-250Lt. o kiek kainuotu maistas dviems zmonems???
Ar nesigilinate i tokias smulkmenas? smile.gif
Atsakyti
mes susipazinom vasara, bet nedraugavom, siaip trynemes kartu:)) atejus rudeniui pradejom rimtai draugauti ir vis dazniau pasilikdavau pas ji..is pradziu tik savaitgaliams, poto jau keletui dienu vidury savaites, mat nuo jo man i paskaitas netoli budavo vaziuoti:) ir taip vis daugiau mano daigtu atsirado pas ji. poto persikelem kartu i kita buta. abi algas dedam i voka ir is ten imam kiek reikia pinigu ir uz buta ir uz komunalkes ir rubus bei kt. neskaiciuojam kas kiek ir uz ka moka. nors musu algos dabar skiriasi tik 200lt:)) bet buvo laikai, kai nedirbau ir jis tikrai daugiau mokedavo uz viska, bet ne karto jokio zodzio nera sakes del to:))
Atsakyti
QUOTE(Supersmile @ 2011 10 03, 11:03)
Man vis kyla toks klausimelis, kai vienur ar kitur paskaitau apie toki finansu pasiskirstyma - o isleidziamos sumos bent jau apylyges gaunasi?
Pvz as mokesciu moku kai nera sildymo sezono 200-250Lt. o kiek kainuotu maistas dviems zmonems???
Ar nesigilinate i tokias smulkmenas? smile.gif

Na mes nuomojam, tai 200-250 nuomai išeina, tai nešildymo sezonui išeina 400 lt 4u.gif tai tas ant to išeina.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Koxamte @ 2011 10 03, 14:41)
Na mes nuomojam, tai 200-250 nuomai išeina, tai nešildymo sezonui išeina 400 lt  4u.gif  tai tas ant to išeina.. smile.gif
Oho kaip pigu blink.gif

Supersmile, atsakant į Jūsų klausimą, mes mokame komunalinius ir maistą visiškai lygiai per pusę. Kadangi butas mano, aš sumoku mokesčius, padalinu iš dviejų ir jis man savo dalį atiduoda. Ką perkam maisto sau dedam čekius ir skaičiuojam kas kiek išleido, ir vėl viskas lygiai per pusę.
O pvz mano ėjimai į kavines, drabužiai, reikalingi daiktai man, yra tik iš mano pinigų. Kas reikalinga tik jam yra iš jo pinigų. Žinoma, man ar jam pritrūkus pasiskolinti galime vienas iš kito, bet tai nebūna 'duok', visada gražinam, visada atsiskaičiuojam.
Man asmeniškai taip daug geriau ir patogiau, B sakė, kad taip pat. Nėra kažkokio pykčio kad išleido bendrus pinigus tam kas man atrodo niekas ar nereikalinga. Aš su draugėmis dažniau į kavines einu nei jis, tai aš ir pati nenorėčiau leisti jo pinigus sau...
Taip yra daiktų kuriuos pirkom bendrai, tai irgi mokėjom už juos per pusę smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dieter: 03 spalio 2011 - 15:53
QUOTE(Dieter @ 2011 10 03, 16:52)

Supersmile, atsakant į Jūsų klausimą, mes mokame komunalinius ir maistą visiškai lygiai per pusę. Kadangi butas mano, aš sumoku mokesčius, padalinu iš dviejų ir jis man savo dalį atiduoda. Ką perkam maisto sau dedam čekius ir skaičiuojam kas kiek išleido, ir vėl viskas lygiai per pusę.
O pvz mano ėjimai į kavines, drabužiai, reikalingi daiktai man, yra tik iš mano pinigų. Kas reikalinga tik jam yra iš jo pinigų. Žinoma, man ar jam pritrūkus pasiskolinti galime vienas iš kito, bet tai nebūna 'duok', visada gražinam, visada atsiskaičiuojam.
Man asmeniškai taip daug geriau ir patogiau, B sakė, kad taip pat. Nėra kažkokio pykčio kad išleido bendrus pinigus tam kas man atrodo niekas ar nereikalinga. Aš su draugėmis dažniau į kavines einu nei jis, tai aš ir pati nenorėčiau leisti jo pinigus sau...
Taip yra daiktų kuriuos pirkom bendrai, tai irgi mokėjom už juos per pusę smile.gif


Na, as irgi panasiai mastau, tik jei labiau pasigilinu, tai man daug visokiu klaustuku kyla g.gif Su ex irgi stengemes taip per puse, bet neisvengdavom visgi nesutarimu. Sakyciau, finansai ir buvo viena labiausiai nesutariamu sriciu... Na, gal todel jis ir ex smile.gif
Su dabartiniu draugu jau kyla mintys apie bendra gyvenima, tai vel pradu mastyti, kaip cia geriau reikes elgtis su tais pinigeliais. Jis irgi masto apie ta per puse. Bet sove tokia mintis, kad jis pvz valgo trigubai daugiau nei as doh.gif Aisku, neskaiciuoja niekas kasniu, tik siaip pamastymas...
Atsakyti
mes tai apsigyvenamo po 3-4 mėnesių blush2.gif , liepos pradžioje susipažinome, o spalio viduryje jau gyvenome kartu blush2.gif ir gyvename iki šiolei blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Supersmile @ 2011 10 03, 17:41)
Na, as irgi panasiai mastau, tik jei labiau pasigilinu, tai man daug visokiu klaustuku kyla g.gif  Su ex irgi stengemes taip per puse, bet neisvengdavom visgi nesutarimu. Sakyciau, finansai ir buvo viena labiausiai nesutariamu sriciu... Na, gal todel jis ir ex smile.gif
Su dabartiniu draugu jau kyla mintys apie bendra gyvenima, tai vel pradu mastyti, kaip cia geriau reikes elgtis su tais pinigeliais. Jis irgi masto apie ta per puse. Bet sove tokia mintis, kad jis pvz valgo trigubai daugiau nei as  doh.gif  Aisku, neskaiciuoja niekas kasniu, tik siaip pamastymas...
Aš šiaip piniginiuose reikaluose esu labai bjauri (toks kitų požiūris apie mane kai pasakau), man nesinori atiduoti pinigus už kitą, kai žinau, kad galėčiau išleisti sau, nesvarbu ar tai draugė, ar mylimas žmogus. Jis turi savo pinigus, aš savo, ir tegu leidžia kaip jam atrodo, aš savuosius irgi taip leidžiu. Na, kol nėra tos tikros šeimos, vaikų ir panašių dalykų, net ir bendrų daiktų yra tik 2 biggrin.gif
Na, o dėl kąsnio tai neskaičiuoju, nes dažniausiai abu suvalgom vienodą kiekį. Bet ir aš apie tai pagalvodavau ir pagalvoju. Todėl labai kruopščiai skaičiuoju čekius ir seku tai kas iš esmės yra bendra.
Gerai, kad mano ir jo požiūris čia yra visiškai vienodas ir jokių nesutarimų nekyla.
Atsakyti
QUOTE(Dieter @ 2011 10 03, 15:52)
Oho kaip pigu blink.gif


čia 200-250 vien nuoma ir plius komunaliniai, tai vis vien susidaro šiokie tokie mokesčiai...
Atsakyti
QUOTE(Koxamte @ 2011 10 03, 14:41)
Na mes nuomojam, tai 200-250 nuomai išeina, tai nešildymo sezonui išeina 400 lt  4u.gif  tai tas ant to išeina.. smile.gif



QUOTE(Koxamte @ 2011 10 03, 23:16)
čia 200-250 vien nuoma ir plius komunaliniai, tai vis vien susidaro šiokie tokie mokesčiai...
Aukščiau Jūsų pirmoji žinutė. Ne šildymo metu rašot kad 400 Lt. Tai wow... Gal dėl to, kad Kaunas. Nes Vilniuje vieno kambario buto nuoma tokia ar didesnė... dėl to ir nustebau...

Be to, mano manymu reiktų pradėti gyventi kartu tada, kai jau bent šioks toks darbelis yra, ir galima savų pinigų turėti, o ne iš tėvų kišenės (čia jau kalbant apie studentus) smile.gif
Atsakyti