Įkraunama...
Įkraunama...

Po kiek laiko draugystės apsigyvenote kartu?

Na aš jau seniai nebestudentė smile.gif o maniškis dirba ir vakariniam dar studijuoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristiliuke @ 2011 09 15, 17:58)
Po 1 dienos  lotuliukas.gif nes tiesiog taip susikloste  smile.gif Bet nesigailiu ne kiek, po metu susituokem ir dabar jau ir vaika planuojam  rolleyes.gif




Sakyčiau labai jau greit blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Koxamte @ 2011 10 04, 08:59)
Na aš jau seniai nebestudentė smile.gif o maniškis dirba ir vakariniam dar studijuoja smile.gif
Na, aš ne Jums taikiau. Tik šiaip, man taip atrodo.
Na, aš pati studentė, bet dirbau tuo metu, tai pinigus turėjau savus, B irgi dirbo. Už nuomą mokėti nereikėjo ir nereikia, tai viskam užtenka. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Musinukė @ 2011 09 15, 10:32)
Kas čia nuostabaus... reikia namų apkuopėjos bei patogaus sekso.
Antraip siūlytų tekėt  bigsmile.gif


Labai jau paprieštaraučiau. Pas mus gal aš labiau ta "namų apkopėja". Taigi čia nebūtinai.

mes kartu apsigyvenome po 2 metų draugystės. Aš buvau baigęs mokslus, o manoji istojo į magistraūra Kaune.( aš gyvenau prie Jonavos tada) Tai kraustėsi pas mane. Nebuvo kažkokių kalbų ar svarstymų, tiesiog savaime taip gavosi, net nežinau ir nepamenu kaip. Tiesiog jau tada siejome ateitį kartu.

Dėl finansų ir buities, tai mes nuo pirmų dienų pradėjome gyventi kaip šeima, nebuvo tavo mano ar susimetam. Yra pinigų, tai bendri jie ar kosmetikai ar mašinos tepalui. smile.gif
Atsakyti
mes draugaujam jau 4 metus, ir susižadėję bet baiminuos tos dienos, kai reikės kartu apsigyventi nors tu ką.... atrodo ir myliu ir noriu..
būtume jau turbūt sukūrę šeimą, bet kai gyvenam skirtinguose miestuose pastaruosius metus, tai viskas taip ir sustojo, MB atsisako tuoktis, jei po vestuviu iškart pirmą dieną kartu negyvensim biggrin.gif blush2.gif
taip išėjo, kad man teks mesti savo dabus ir keltis pas jį, taip taip sunku tai padaryti! baiminuos, kad apsigyvenus nebeliks tos romantikos, kuri dabar yra, kai susitinkam tik savaitgaliais...
Atsakyti
QUOTE(sviktute @ 2011 10 05, 10:33)
mes draugaujam jau 4 metus, ir susižadėję bet baiminuos tos dienos, kai reikės kartu apsigyventi nors tu ką.... atrodo ir myliu ir noriu..
būtume jau turbūt sukūrę šeimą, bet kai gyvenam skirtinguose miestuose pastaruosius metus, tai viskas taip ir sustojo, MB atsisako tuoktis, jei po vestuviu iškart pirmą dieną kartu negyvensim  biggrin.gif  blush2.gif
taip išėjo, kad man teks mesti savo dabus ir keltis pas jį, taip taip sunku tai padaryti! baiminuos, kad apsigyvenus nebeliks tos romantikos, kuri dabar yra, kai susitinkam tik savaitgaliais...



Jei nuspręstumėte kurti šeimą, manau ir visos baimės išnyks. Gyvenimas kartu ir susitikimai tik savaitgaliais išties skiriasi ax.gif kiekvienas gyvenate dabar kas sau, turite savo kampelius, patys dėliojate laisvą laiką.
Bent jau aš apsigyvenus kartu pajutau didesnį malonumą, nei susitikimai kas kelios dienos. 4u.gif
Atsakyti
Po dvieju metu ir 5 menesiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sviktute @ 2011 10 05, 10:33)
mes draugaujam jau 4 metus, ir susižadėję bet baiminuos tos dienos, kai reikės kartu apsigyventi nors tu ką.... atrodo ir myliu ir noriu..

Aš tai pirma Jūsų pagyvenčiau kartu bent metelius, o tada jau tuokčiausi... juk visiškai skiriasi, kai pastoviai būni kartu ir kai tik kartais susitinki, ar susitinki, kad ir kiekvieną dieną, bet ir tai žmogus negali atsiskleisti pilnumoj...
Atsakyti
Susipazinom internetu (pusmeti kirkinom vienas kita), buvom susitike 2 sykius, trecias sykis buvo, kai as atsiveziau saviski pas save gyvent biggrin.gif Kartu esam 10 menesiu. Veiksmas vyksta ne LT, MB lietuvis.
Atsakyti
mes apsigyvenom po 1.5metu draugystes,nemanau kad cia labai greitas sprendimas buvo priimtas,o is siuo metu esame kartu draugystes 8metai(gyvenimo virs 6metu)nors dabar gal jau daryciau kitaip.buciau daug ilgiau su juo negyvenus gal net iki santuokos. Lig siol esame nevede is principo todel jog jis mano kad situacija niekuom nepasikeis.
Tad merginos neskubekit !
Atsakyti
QUOTE(linivo @ 2011 10 05, 23:24)

Va taip va ir būna, kai apsigyveni kartu sad.gif maniškis ir tą patį sako, kas nuo to pasikeis...

O šiaip tai kai dar tik pradėjom draugauti, tai sako pasakyk vaikinui, kad skiriamės, jei nesiženijam, tai sako jis tikrai tada ir pasipirš, nes bijos prarast... bigsmile.gif tai sakau reiks vėliau pasinaudot, jei ilgai snaus biggrin.gif
Atsakyti
Man tai tokia 'prievarta' nepriimtina schmoll.gif
Pagąsdinsiu ir pasieksiu savo.
O jei vyras visai to nenori, bet va, tokios nesąmonės verčiamas ryžtasi, tai tada ir skyrybų statistika padidėja... g.gif
Atsakyti