Įkraunama...
Įkraunama...

Angina, anginos operacija

QUOTE(superficial92 @ 2011 12 12, 22:53)
Keista, kad man tik rentgeną padarė, eidavau pas chirurgus, reumatologę, nėra skyrę visiškai jokių vaistų, tik liepdavo pasidaryt įvairius kraujo tyrimus.. Negi nėra jokio gydymo?
Man tonzilektomija daryta prieš 6mėn ir tik dabar visiškai praėjo sanario skausmas.. Manau, kad ir jums viskas susitvarkys smile.gif Mano draugei nuo vaikystės tindavo sanariai, o po operacijos viskas susitvarkė. Taip jau yra, kad šita liga baisiausia būtent savo komplikacijom..

As ir su tuos susiduriau, sanariu skausmai metu metus budavo nepakeliami, o jei tik temperatura pakildavo klyk is skausmo, mutirpdavo kojos nuo klubo iki pirstu galiuko. Po tonzilektomijos jau 8men. ir skausmu beveik nebuna... Labai jau retai.
Atsakyti
QUOTE(vikta @ 2011 12 12, 22:40)
bet kadangi siuntimas buvo išraštas magnetui, o ir eilė atėjo (šeštadienį dariausi), visgi pasidariau tą tyrimą. bus ramiau - ar tikrai ten nieko nėra

Kiek mokejote uz kelio magnetini rezonansa ?
Atsakyti
QUOTE(kramtuskee @ 2011 12 13, 17:40)
Kiek mokejote uz kelio magnetini rezonansa ?

su siuntimu nemokamai. Eilej tik 3 savaites laukiau. Labai jau siule CD su nuotraukom imti. Bet tas 170 lt kainuotu. Neemiau. Uzteks ir gydytojo aprasymo

va čia dariausi. yra jie Vilniuje, Panevėžyje, Šiauliuose ir Druskinikuose

http://www.medea.lt/diagnostika
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikta: 13 gruodžio 2011 - 19:45
QUOTE(vikta @ 2011 12 13, 20:35)
su siuntimu nemokamai. Eilej tik 3 savaites laukiau. Labai jau siule CD su nuotraukom imti. Bet tas 170 lt kainuotu. Neemiau. Uzteks ir gydytojo aprasymo

va čia dariausi. yra jie Vilniuje, Panevėžyje, Šiauliuose ir Druskinikuose

http://www.medea.lt/diagnostika

Aciu smile.gif
Net negalvojau, kad galim atik aprasyma imti. Nes kiek pazystamu daresi magnetini tai visiems reikejo uz nuotraka moket...
Atsakyti
QUOTE(kramtuskee @ 2011 12 13, 17:40)
Kiek mokejote uz kelio magnetini rezonansa ?



O ką parodo magnetinis rezonansas? Man niekas net neužsiminė apie tai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(superficial92 @ 2011 12 14, 23:31)
O ką parodo magnetinis rezonansas? Man niekas net neužsiminė apie tai  schmoll.gif

Na jei su sanariais blogai, tai jis geriausiai parodo menisku, raumenų, sausgysliu ir pan. bukle
Atsakyti
biŠki off topic, bet kadangi kalbėjom apie sąnarių skausmus, tai magnetinis mano parodė "medialinio (vidinio) menisko kūno plyšimas ir užpakalinio rago lopo tipo plyšimas. Lopas užstrigęs už blauzdikaulio medialinio krumplio krašto, pastarojo kaulų čiulpų ir kapsulės edema."
teks operuoti
Atsakyti
QUOTE(vikta @ 2011 12 15, 10:15)
biŠki off topic, bet kadangi kalbėjom apie sąnarių skausmus, tai magnetinis mano parodė "medialinio (vidinio) menisko kūno plyšimas ir užpakalinio rago lopo tipo plyšimas. Lopas užstrigęs už blauzdikaulio medialinio krumplio krašto, pastarojo kaulų čiulpų ir kapsulės edema."
teks operuoti

as ryt zygiuoju pas traumatologus irgi bijau, kad nereiktu operuptis
Atsakyti
Labas, siandien isleido is ligonines, galvojau bus zymiai blogiau, aisku skauda, bet dziaugiuosi, kad pagaliau ispjove man jas. Kol kas tonzilitas yra vienintelis paaskinimas kodel 2 kartus persileidau, sukildavo temperatura, arba pradedavo skaudeti gerkle ir pradedavau kraujuoti verysad.gif Todel kai parveze is operacines, taip lengva sirdyje buvo, kad ju atsikraciau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Indukė @ 2011 12 15, 11:00)
Labas, siandien isleido is ligonines, galvojau bus zymiai blogiau, aisku skauda, bet dziaugiuosi, kad pagaliau ispjove man jas. Kol kas tonzilitas yra vienintelis paaskinimas kodel 2 kartus persileidau, sukildavo temperatura, arba pradedavo skaudeti gerkle ir pradedavau kraujuoti  verysad.gif  Todel kai parveze is operacines, taip lengva sirdyje buvo, kad ju atsikraciau  verysad.gif


mane irgi nesenai isoperavo.. operavo pirmadieni.. tai per 2dieni ir 3dieni suvalgiau pusrycius ligoninej, jogurta, samti sriubos.. kadangi daznai gerdavau nuo skausmo vaistukus, tai leidziami vaistai padeda kazkiek apie 3h.. po to nimesilis kokias pora h.. kaip sunku tai ne tas zodis verysad.gif tikiuosi po to bus lengviau..
Atsakyti
as isgeriau diclac, tai praejo skausmas kaip ir g.gif
Atsakyti
QUOTE(Indukė @ 2011 12 15, 11:00)
Labas, siandien isleido is ligonines, galvojau bus zymiai blogiau, aisku skauda, bet dziaugiuosi, kad pagaliau ispjove man jas. Kol kas tonzilitas yra vienintelis paaskinimas kodel 2 kartus persileidau, sukildavo temperatura, arba pradedavo skaudeti gerkle ir pradedavau kraujuoti  verysad.gif  Todel kai parveze is operacines, taip lengva sirdyje buvo, kad ju atsikraciau  verysad.gif

linkiu,kad visos bedos tuom ir uzsibaigtu 4u.gif
man tai ketonali leisdavo ,tai gan ilgai skausmo nejausdavau,bet aisku jis sirdziai nekas,bet ir namie ji pirmas dienas leisdavaus,o paskui tabletes,labai lengvai prarydavau,kitu nebandziau, tai nezinau skirtumo,bet man jos labai padejo
Atsakyti