Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvisčių kampelis, kiekviena mūsų mintis kuria

QUOTE(susidomejus @ 2011 11 02, 14:37)
gal neranda temutes  g.gif Kaip as neradau.


Visko gali buti... g.gif Reikia vis brukstelti cia ka nors, kad i prieki ismestu temele mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 10 19, 21:58)
Viena? Ar nesigaili, kad gyveni būtent bute, o ne bendrabuty? Sunku patikėti, kad jau šiemet ir man teks atsisveikinti su mokykla unsure.gif

Ne viena, su dar dviem draugėm iš savo miestelio smile.gif Sekmės puikiai pabaigti mokyklą! 4u.gif Būtent tuo laikotarpiu sugalvojau, jog verta pradėti laikyti užrašus ir net jau dabar įdomu pasiskaityt, kaip jaučiaus tada, kai dar nieks nebuvo aišku ax.gif


Ar daug iš jūsų rašot dienoraštį, užrašus ar kažką panašaus? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amberi @ 2011 11 02, 20:10)
Ne viena, su dar dviem draugėm iš savo miestelio smile.gif  Sekmės puikiai pabaigti mokyklą!  4u.gif  Būtent tuo laikotarpiu sugalvojau, jog verta pradėti laikyti užrašus ir net jau dabar įdomu pasiskaityt, kaip jaučiaus tada, kai dar nieks nebuvo aišku ax.gif
Ar daug iš jūsų rašot dienoraštį, užrašus ar kažką panašaus? bigsmile.gif

as nerasau, bet karts nuo karto perzvelgiu savo svajoniu knygele ir pataisau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo susidomejus: 02 lapkričio 2011 - 21:58
QUOTE(Amberi @ 2011 11 02, 21:10)
Ne viena, su dar dviem draugėm iš savo miestelio smile.gif  Sekmės puikiai pabaigti mokyklą!  4u.gif  Būtent tuo laikotarpiu sugalvojau, jog verta pradėti laikyti užrašus ir net jau dabar įdomu pasiskaityt, kaip jaučiaus tada, kai dar nieks nebuvo aišku ax.gif
Ar daug iš jūsų rašot dienoraštį, užrašus ar kažką panašaus? bigsmile.gif

Ačiū 4u.gif Aš jau seniau galvojau ir dabar nepakeičiau nuomonės: noriu gyventi bute biggrin.gif Viliuosi, kad taip ir nutiks, nes bendrabutis kažkodėl manęs „netraukia“, nebent dėl to, kad ten galima susirasti daaaug draugų, bet čia tik vienas toks pliusas, kurį įžvelgiu blush2.gif

Aš nerašau, nes nemėgstu po to visko skaityti, net nežinau kodėl unsure.gif
Atsakyti
Sveikutes,

as dienorascio irgi nerasau, bet esu uzvedusi dekingumo sasiuvini, kuri dabar nustojau pildyti blush2.gif Bet tikrai labai geras dalykas, nes dekingumas tikrai veikia. Taip pat turiu "Paslapciu dienorasti" (cia is secret serijos). Deja ir sita siuo metu apleidau... Ir turiu dar surasiusi svarbiausiu dalyku plana, bei svajoniu knyga. Reiktu viska perzvelgti.
Atsakyti
Sveikos, merginos 4u.gif Norejau paklausti gal kuri prisimenat tos merginos blogo pavadinima, kur organizavo visokias pozityvias akcijas ir pan. Tokia labai simpatiska jauna mergina. Kazkaip uzsinorejau paskaitinet, o nepamenu pavadinimo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pepilota @ 2011 11 06, 23:24)
Sveikos, merginos 4u.gif Norejau paklausti gal kuri prisimenat tos merginos blogo pavadinima, kur organizavo visokias pozityvias akcijas ir pan. Tokia labai simpatiska jauna mergina. Kazkaip uzsinorejau paskaitinet, o nepamenu pavadinimo doh.gif


Turbūt šitą turėjai minty http://120proc.blogas.lt/ wink.gif
Atsakyti
QUOTE(darbuta @ 2011 11 07, 08:37)
Turbūt šitą turėjai minty http://120proc.blogas.lt/ wink.gif


Dekoju 4u.gif Sitas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Amberi @ 2011 11 02, 20:10)
Ar daug iš jūsų rašot dienoraštį, užrašus ar kažką panašaus? bigsmile.gif

aš rašau blush2.gif jau antrą sąsiuvinį pilu ;D dažniausiai naudoju kaip priemonę išlieti pykčiui, liūdesiui ir kitom blogom emocijom.Palengvėja kažkaip ir ne taip juodai viskas atrodo. Va kai esu laiminga daug sunkiau rašyti g.gif
Aš kažkaip apleidau visą tą pozityvumo reikalą blush2.gif dabar man paskutinieji studijų metai, daug visko vyksta, bandau tiesiog atsilaikyti, nestresuoti, nereaguoti į personas, kurios man nepatinka, bet kiekvieną diena beveik matau..Galima sakyti plaukiu pasroviui.Ir gal oernelyg ilgai tai tęsiasi, nes nežinau ką darysiu pabaigus, ko noriu, tai iš tikro "biesina".Bet prievarta nieko negaliu sugalvoti. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo winona: 09 lapkričio 2011 - 17:25
QUOTE(winona @ 2011 11 09, 18:25)
aš rašau blush2.gif  jau antrą sąsiuvinį pilu ;D dažniausiai naudoju kaip priemonę išlieti pykčiui, liūdesiui ir kitom blogom emocijom.Palengvėja kažkaip ir ne taip juodai viskas atrodo. Va kai esu laiminga daug sunkiau rašyti g.gif
Aš kažkaip apleidau visą tą pozityvumo reikalą blush2.gif dabar man paskutinieji studijų metai, daug visko vyksta, bandau tiesiog atsilaikyti, nestresuoti, nereaguoti į personas, kurios man nepatinka, bet kiekvieną diena beveik matau..Galima sakyti plaukiu pasroviui.Ir gal oernelyg ilgai tai tęsiasi, nes nežinau ką darysiu pabaigus, ko noriu, tai iš tikro "biesina".Bet prievarta nieko negaliu sugalvoti. unsure.gif


oi kaip suprantu tave mirksiukas.gif nes ir pati niekaip neilipu i savo roges... Laikas tai bega... baisu darosi, kai pradedi mastyti apie tai unsure.gif
Atsakyti
Sveikos, retkarčiais pas Jus užsuku, kai pasakau sau STOP kasdienybėje. Kaip Jūs tvarkotės su kasdienybe? Man kartais dienos atrodo panašios viena į kitą, lekia kosminiu greičiu, o aš nespėju. Kaip taip suplanuoti viską, kad padarytum visus darbus, kuriuos labai reikia padaryti ir dar liktų laiko pabūti su šeima, padaryti valgyti?
Vakar varčiau žurnalus savo darbe, tai radau ką galima įsiklijuoti į savo svajonių albumą. Buvau jau jį visai apleidusi, o dabar atsiverčiau ir 50 % dalykų jau išsipildė (negalvokit, kad daug išsipildė, tik 4 norai iš 8. biggrin.gif ).
Gal atgaivinam temukę ir vėl kasdien čia ateinam pasidalinti savo įžvalgom? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(negriuke @ 2011 11 11, 10:35)
Sveikos, retkarčiais pas Jus užsuku, kai pasakau sau STOP kasdienybėje. Kaip Jūs tvarkotės su kasdienybe? Man kartais dienos atrodo panašios viena į kitą, lekia kosminiu greičiu, o aš nespėju. Kaip taip suplanuoti viską, kad padarytum visus darbus, kuriuos labai reikia padaryti ir dar liktų laiko pabūti su šeima, padaryti valgyti?
Vakar varčiau žurnalus savo darbe, tai radau ką galima įsiklijuoti į savo svajonių albumą. Buvau jau jį visai apleidusi, o dabar atsiverčiau ir 50 % dalykų jau išsipildė (negalvokit, kad daug išsipildė, tik 4 norai iš 8.  biggrin.gif ).
Gal atgaivinam temukę ir vėl kasdien čia ateinam pasidalinti savo įžvalgom? wub.gif

Dėl laiko planavimo man labai padėjo dienotvarkė. Tada laiko užteko viskam, ir dar likdavo. Paskutinėm dienom tik nebesidarau, nes nebuvo aiškūs planai kada ir ką darysiu, bet ateinančią savaitę vėl grįšiu. rekomenduoju bent pabandyti 4u.gif

Atsakyti