Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvisčių kampelis, kiekviena mūsų mintis kuria

Panos, vakar supykau ant saves ir apsisprendziau del vieno dalyko, issiunciau savo cv i kelias firmas. Siandien ryte is vienos paskambinooooo. Gal cia Dievulio pirstas, kuris seniai jau rode ta kryptim, tik as nesiryzau uzvesti to mechanizmo ir issiusti cv. Seniai ziurinejau tos firmos tinklapi. Nusprendziau iseit is komforto zonos biggrin.gif Ir va kas isejo smile.gif
Atsakyti
Šaunuolė susidomejus!
man tai žiauriai baisu išlyst iš tos komforto zonos blink.gif reiktų daugiau iniciatyvos rodyt,siųst cv, nes reikia rasti praktikos vietą. tik nuo rugsėjo pasirinkau savo studijų pakraipą- logistiką ir nagi kiek praėjo?du mėnesiai su biškuliu, ką aš moku?anglų kalba prasta ir taip nuvertinu save ir baisu kažkam tą cv siųsti....

be to, pradėjau keisti po truputį savo mitybos įpročius rolleyes.gif tą darau iš lėto ir atsargiai. Turiu nusistačius naujus pusryčius, kurie sveikesni nei anksčiau valgyti sumuštiniai. Įtraukiau daigintus kviečius į mitybą, stengiuos gert daugiau vandens, atsisakyti rūkytų mėsų, cukraus, alkoholio ir kuo dažniau valgyti ląstelienos ar grūdinių produktų, nemaišyti visko kas po ranka pasitaiko. Pasiėmiau iš bibliotekos knygą "500 būdų kaip ilgiau išlikti jaunam" na ir šviečiuosi mitybos reikale biggrin.gif turiu pripažint kai iš karto nedarai drastiškų sprendimų, visko neatsisakai daug lengviau.Ir tikiuosi, kad greitu laiku šitas noras maitintis sveikiau nesibaigs.
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2011 11 11, 20:12)
be to, pradėjau keisti po truputį savo mitybos įpročius rolleyes.gif tą darau iš lėto ir atsargiai. Turiu nusistačius naujus pusryčius, kurie sveikesni nei anksčiau valgyti sumuštiniai. Įtraukiau daigintus kviečius į mitybą, stengiuos gert daugiau vandens, atsisakyti rūkytų mėsų, cukraus, alkoholio ir kuo dažniau valgyti ląstelienos ar grūdinių produktų, nemaišyti visko kas po ranka pasitaiko. Pasiėmiau iš bibliotekos knygą "500 būdų kaip ilgiau išlikti jaunam" na ir šviečiuosi mitybos reikale biggrin.gif  turiu pripažint kai iš karto nedarai drastiškų sprendimų, visko neatsisakai daug lengviau.Ir tikiuosi, kad greitu laiku šitas noras maitintis sveikiau nesibaigs.

Aš irgi po truputį bandau keisti savo mitybą. Rekomenduoju perskaityti knygą „Sveikata visam gyvenimui“, aš jau antrą kartą ją skaitau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 11 11, 19:29)
Aš irgi po truputį bandau keisti savo mitybą. Rekomenduoju perskaityti knygą „Sveikata visam gyvenimui“, aš jau antrą kartą ją skaitau biggrin.gif

o!dekui 4u.gif iš tikro susidūriau su problema, kai knygyne ieškojau knygos apie mitybą.Didesnį pasirinkimą radau tik viešojoj bibliotekoj;) ar tu derini maistą?nes man tai kol kas nesiseka..vis dar norisi prie mesytes kazko kartu,darzoves nesiskaito lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2011 11 11, 20:31)
o!dekui 4u.gif iš tikro susidūriau su problema, kai knygyne ieškojau knygos apie mitybą.Didesnį pasirinkimą radau tik viešojoj bibliotekoj;) ar tu derini maistą?nes man tai kol kas nesiseka..vis dar norisi prie mesytes kazko kartu,darzoves nesiskaito  lotuliukas.gif

Jei nerasi, tai galėsiu nuskenuot ir persiųst mirksiukas.gif Kolkas sunkiai, bet stengiuosi. Man prieš metus pradėjo baisiai slinkti plaukai ir tik dabar susimąsčiau, kad mityba čia galėjo pakišt koją, todėl vis apie tai pagalvoju ir lengviau atsisakau to, kas nedera prie vieno ar kito produkto. Tik gaila, kad tas balselis palyginti retokai pasirodo biggrin.gif O košes rytais aš jau seniai valgau-nuo rugsėjo. Vakare apmerkiu kruopas vandeniu ir ryte lieka tik kelias minutes pavirti, kad sušiltų. Tik avižas aš užpilu verdančiu vandeniu nemirkytas, taip žurnale perskaičiau (nors nepatinka man jos blush2.gif ). Aj, dar galiu žarnyno valymo receptuką atsiųst. Aš greit tą būdą mečiau, nes tada reikia arba anksti keltis, arba nevalgyti pusryčių, o nei vieno, nei kito dar negaliu padaryt biggrin.gif Dar knyga „Fermentų faktorius“ skaičiau, kad visai nieko. O kokias knygas tu turi? Nes aš irgi nieko knygynuose neradau doh.gif
Čia truputį OT gavosi, bet gal niekas nesupyks ax.gif
Atsakyti
Labas, merginos 4u.gif Nezinau ar pamenate, bet as vis snekedavau apie tai, kaip noriu surasti mylima veikla, kuriai galeciau visa sirdimi atsiduoti. Man rodos buvau minejus apie savo ketinimus rasyti bloga. Kadangi cia uzvedete tema apie sveika mityba, pamaniau pasinaudosiu proga ir imesiu nuoroda i savo facebook'o puslapi, bei internetini puslapi ir bloga. Tikiuosi, kad jums bus naudinga ir idomu paskaitineti. Tuo paciu noreciau paprasyti paslaugos ir, jei galite paspauskite "like" ant mano internetinio puslapio, bei prisijungdamos prie facebook grupes. As dar tik pradedu savo veikla ir man labai reiketu pagalbos skleidziant apie save zinia. Buciau labai labai dekinga!!! 4u.gif 4u.gif

My Webpage mano facebook puslapis

My Webpage mano internetinis puslapis

My Webpage mano blogas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pepilota: 12 lapkričio 2011 - 00:04
QUOTE(Babi* @ 2011 11 11, 21:00)
Čia truputį OT gavosi, bet gal niekas nesupyks ax.gif

manau tikrai nesupyks, nes o jei kažkam būtent to ir trūksta, kad jaustis laimingai. Be to maistas yra labai svarbi mūsų gyvenimo dalis, o keičiant mitybą kai kam prireikia daug pozityvumo visą tą reikalą įgyvendinti. Be to mes ir taip aptilusios buvom, o čia bendraminčiai ir galim kalbėti bendrom temom manau smile.gif
tame ir esmė, kad tai pirmoji mano pasiimta knyga. Jos principas toks, kad skyreliai užvadinti tarkim "smegenys", "žarnynas" ir pan.truputi parašyta apie tai, po to produktai, kuriu reiktų vengti, veliau kurie patartini, patartini maisto papildai ir šiaip patarimai kur ne kur. Kai nueisiu į biblioteką pasiimsiu tavo patartą knygą, tikrai nepamaišys. Iš to, ką sužinojau tikrai naujo tai- aliuminis. Venkite jo merginos! jo yra įvairiose priemonėse, pvz šiandien radau mamos rutuliniame dezodorante, taip pat valgant iš aliuminių įrankių, puodų, nes yra nustatytas aiškus ryšys tarp aliuminio ir atminties pablogėjimo. Čia ypač aktualu toms,kurios pastebi, kad atmintis prastėja...na ir žodžiu daug visokių patarimų, bet kas blogai, kad gali susimaišyti dėl tų produktų- atrodo tam tinka tas, anam jau netinka..bet esmė aiški, ko vengti smile.gif
aš tai va tų avižų košių ir vengiu, nors bandysiu jaukintis. Paprasčiausiai man gali būti neskanu ir aš nesuvalgysiu ir liksiu alkana..mano pusryčiai: kiekvieną rytą valgau juos kaip desertą- daiginti kviečiai, obuolys (visada), ką dar turiu ar kriaušę ar pusę banano ir jogurtas be priedų. Dar riešutukai gerai. Dėl to kad tai skanu trbt ir lengva taip valgyti ir atsisakyti kumpių ir dešrų biggrin.gif
o va košę reik įvest vakarui, vakar pirmasyk valgiau ryžius su lęšiais, bet tie lęšiai man kažkuom neša į žirnius.Ar valgai lęšius?
Be to, iš knygos sužinojau, kad yra makaronai iš ryžių, sveikiau nei miltiniai.teko tokių matyti?

QUOTE(pepilota @ 2011 11 12, 00:03)


palaikinau svetainėje ir FB, bet blogo neatidarė smile.gif graži labai tavo nuotrauka svetainėje thumbup.gif ar turėjai problemų dėl svorio?nes atrodai tikrai puikiai! Ir jei nesunku, papasakok kaip supratai ką būtent nori veikti ir koks kelias buvo iki įgyvendinimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pepilota @ 2011 11 12, 01:03)

BLOG'o neatidaro ir man (o būtų labai įdomu paskaityti blush2.gif )
QUOTE(winona @ 2011 11 12, 13:20)
manau tikrai nesupyks, nes o jei kažkam būtent to ir trūksta, kad jaustis laimingai. Be to maistas yra labai svarbi mūsų gyvenimo dalis, o keičiant mitybą kai kam prireikia daug pozityvumo visą tą reikalą įgyvendinti. Be to mes ir taip aptilusios buvom, o čia bendraminčiai ir galim kalbėti bendrom temom manau smile.gif
tame ir esmė, kad tai pirmoji mano pasiimta knyga. Jos principas toks, kad skyreliai užvadinti tarkim "smegenys", "žarnynas" ir pan.truputi parašyta apie tai, po to produktai, kuriu reiktų vengti, veliau kurie patartini, patartini maisto papildai ir šiaip patarimai kur ne kur. Kai nueisiu į biblioteką pasiimsiu tavo patartą knygą, tikrai nepamaišys. Iš to, ką sužinojau tikrai naujo tai- aliuminis. Venkite jo merginos! jo yra įvairiose priemonėse, pvz šiandien radau mamos rutuliniame dezodorante, taip pat valgant iš aliuminių įrankių, puodų, nes yra nustatytas aiškus ryšys tarp aliuminio ir atminties pablogėjimo. Čia ypač aktualu toms,kurios pastebi, kad atmintis prastėja...na ir žodžiu daug visokių patarimų, bet kas blogai, kad gali susimaišyti dėl tų produktų- atrodo tam tinka tas, anam jau netinka..bet esmė aiški, ko vengti smile.gif
aš tai va tų avižų košių ir vengiu, nors bandysiu jaukintis. Paprasčiausiai man gali būti neskanu ir aš nesuvalgysiu ir liksiu alkana..mano pusryčiai: kiekvieną rytą valgau juos kaip desertą- daiginti kviečiai, obuolys (visada), ką dar turiu ar kriaušę ar pusę banano ir jogurtas be priedų. Dar riešutukai gerai. Dėl to kad tai skanu trbt ir lengva taip valgyti ir atsisakyti kumpių ir dešrų biggrin.gif
o va košę reik įvest vakarui, vakar pirmasyk valgiau ryžius su lęšiais, bet tie lęšiai man kažkuom neša į žirnius.Ar valgai lęšius?
Be to, iš knygos sužinojau, kad yra makaronai iš ryžių, sveikiau nei miltiniai.teko tokių matyti?

Aš artėti prie ekologijos pradėjau prieš metus ir pradėjau nuo kosmetikos, tai ramiau jaučiuosi, kad bent per odą į organizmą nepatenka daug visokių blogų dalykų. O kaip tu nusprendei keisti mitybą? smile.gif

Dėl aliuminio pirmą kartą girdžiu. Keista, nes Dr. Haushcka kosmetikos, kurią aš laikau viena geriausių tarp ekologiškos kosmetikos gamintojų, kremai yra aliuminio pakuotėse g.gif

Aš avižinę košę sugebėjau valgyti du rytus, tada grįžau prie pamėgtų: grikių/ryžių. O kaip daiginti kviečiai? Seniau aš buvau rytais labai pamėgusi tokį „patiekalą“: jogurtas+kriaušė+obuolys+avietės+bananas ir t.t., dėdavau ką turiu. Aj, dar esu skaičiusi, kad darant sultis negalima maišyti to, kas auga žemėje, su tuo, kas auga ant krūmų. O obuolius aš mėgstu vakarienei arba priešpiečiams, pavakariams.

Jei norėtum atsisakyti kiaulienos ar apriboti jos vartojimą pasakyk, turiu tokį straipsnį, kurį perskaičius nesinorės artimiausiu metu kiaulienos biggrin.gif Nors apskritai aš nesu didelė mėsos mylėtoja, nebent tavo paminėtos dešros ir kumpiai (net valyti užsinorėjau biggrin.gif ). Dar kažkurioje laidoje esu girdėjusi, kad virti mėsą reikia taip (norint, kad liktų mažiau blogų dalykų): užvirus vandeniui mėsą išimti, išpilti vandenį, puodą svariai išplauti, įpilti naujo vandens ir vėl virti ir taip, man rodo, kelis kartus reikia daryti.

Kažin ar lęšių būtų galima rasti mano miestelyje, bet reikės pereiti pažiūrėt, gal kur užtiksiu, nes įdomu pabandyti. O kaip tau jų skonis su ryžiais? Makaronai iš ryžių? Pirmą kartą girdžiu apie tokius unsure.gif Įdomu, koks jų skonis.

Beje, dar galiu parekomenduoti žurnalą „Natūralioji medicina“, bent man jis labai patinka. Kai tik pradėjau pirkti, pirmus numerius per dieną, daugiausiai dvi perskaitydavau, dabar sulėtėjo tempai biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(susidomejus @ 2011 11 11, 16:31)
Panos, vakar supykau ant saves ir apsisprendziau del vieno dalyko, issiunciau savo cv i kelias firmas. Siandien ryte is vienos paskambinooooo. Gal cia Dievulio pirstas, kuris seniai jau rode ta kryptim, tik as nesiryzau uzvesti to mechanizmo ir issiusti cv. Seniai ziurinejau tos firmos tinklapi. Nusprendziau iseit is komforto zonos biggrin.gif Ir va kas isejo smile.gif

Baltai pavydžiu. Aš labai mėgstu daryti taip: jau susikaupiu ką nors daryti, susitariu ir tada atšaukiu viską, turbūt todėl, kad bijau sunkumų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 11 12, 13:02)





Dėl aliuminio ištrauka iš knygos:
Viena svarbiausių priežasčių, dėl ko žmogus suserga alzheimerio liga, laikoma apsinuodijimas aliuminiu. 1980m. buvo atliktas tyrimas su 647 darbininkais, daugiau kaip 30m. išdirbusiais Kanados aukso kasyklose, kur aliuminio dulkių būdavo duodama darbininkams įkvėpti tam, kad jie nesirgtų silikoze(liga, kurią sukelia į kvėpavimo takus patekusios silicio dioksido dalelės). Nustatytas aiškus ryšys tarp aliuminio ir atminties pablogėjimo.
Patarimuose:
nenaudokite aliuminio indų ir valgomųjų įrankių, nevalgykite aliuminio induose laikomų maisto produktų...Aliuminio yra kai kuriose priemonėse nuo prakaitavimo....nevartokite aliuminio druskos pagrindu pagamintų skrandžio sulčių rūgštingumą mažinančių vaitų. Aliuminio randama dantų pastoje, kai kuriose kosmetikos priemonėse, kepimo milteliuose, aspirine(kaip užpildas), o dažnai ir valgomojoje druskoje, kur dedama, kad druska būtų biresnė.
tai va tiek apie aliumini biggrin.gif
dėl makaronų parašyta buvo: pirkite makaronus iš ryžių, kukurūzų, grikių arba lęšių miltų.

taip pat internete, kadangi viskas prasidejo nuo skaitiniu jame, radau, kad vaisius geriausia valgyti iki 12h. Kadangi jie virškinami lėčiau apart bananų, ir jei po maisto net praėjus valandai as valgysiu vaisius, ju tiesiog nevirškins ir prasidės puvimo procesas, ko pasekoje ir duju kaupimasis. Tai dėl to stengiuos vaisius iš ryto valgyti, o kadangi valgau ir daigintus kviecius tai sotu, is pradziu jauciau net didesni sotuma nei anksciau nuo sumustiniu thumbup.gif o kas del kvieciu skonio- man jie visiskai priimtini, nemaiso ir pagalvojus apie ju valgyma neraukau nosies. kazkokio ypatingo skonio ir nera man. Grudas ir tiek, o nauda didele-patariu pamegint:)

o dometis pradejau tiesiog siaip. Mano mityba ziauriai padrika, valgydavau ir neribodavau visai saves, noriu ryju viska ka matau, noriu nieko nevalgau, kad net silpna budavo.. O plius turiu islikusia nuo paauglyste beda- spuogus. Tai sakau pabandyt galiu juk, matysiu ar pades ar ne. Beje, pries tai, na rugsejo pradzio atlikau testa maisto netoleravimo biggrin.gif apie ji daug visokiu nuomoniu, bet idomumo delei pasidariau..

del mesos straipsnio-davai atsiusk,ar imesk man i az biggrin.gif pasikraupinsiu biggrin.gifD nors atsisakyti nera sunku tarp kitko,sunku tik rast skania pamaina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2011 11 12, 14:20)
palaikinau svetainėje ir FB, bet blogo neatidarė smile.gif  graži labai tavo nuotrauka svetainėje thumbup.gif  ar turėjai problemų dėl svorio?nes atrodai tikrai puikiai! Ir jei nesunku, papasakok kaip supratai ką būtent nori veikti ir koks kelias buvo iki įgyvendinimo 4u.gif


Dėkui merginos! 4u.gif
Kelias buvo sąlyginai ilgas. Kažkada esu rašius. Tiesiog nė vienam iš savo dirbų darbų nesijaučiau laiminga. Trūko jausmo, kad esu savo rogėse. Labai norėjau ne tik užsidirbti , bet ir kaifuoti nuo to ką darau. Norėjau vidumi degti, įgyvendinti kilusias idėjas ir pan. Pirmiausia suvokiau, kad per dažnai kartoju "nežinai ką noriu daryt". Visiškai atsikračiau šio įsitikinimo ir jei tik pasisukdavo kalba sakydavau, kad aš būtinai surasiu, būtinai sužinosiu. Kažkaip palaipsniui pradėjo dėliotis mintys. Pradžioje tik padriki pamąstymai, paskui kai apie tai galvoji daugiau, viskas pradeda atrodyti realu. Nusprendžiau, kad reikia žengti pirmuosius žingsinius. Susiradau kursus, kad turėčiau sertifikatą. taip palaipsniui ir atėjau iki šiandien. Kol kas jausmas geras. Idėjos lanko net naktimis, tik turėk laiko visas įgyvendinti smile.gif

Labai keista, kad blogo neatidaro g.gif Bandau dar karta http://lieknek-lengvai.blogspot.com/
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2011 11 12, 15:41)

Negerai tada, labai negerai,nes tas kremas man pradėjo patikt. Reikės dar pasiskatinėt apie aliuminį 4u.gif

Reikės parduotuvėje prie to paties pažiūrėti ar yra tokių makaronų. O tu gal buvai kur nors juos mačiusi?

Aha, apie puvimą esu ir aš skaičiusi drinks_cheers.gif Dabar stengiuosi valgyti taip: arba vieną kokį nors produktą/patiekalą arba jį valgyti su žaliomis daržovėmis. Va, kas man nesiseka, tai išgerti bent 2 litrus vandens (tikriausiai net 1 litro neišgeriu). O tu, ar laikaisi šios „taisyklės“: 2 litrai per dieną vandens?

Daigintus kviečius irgi reikės išbandyti 4u.gif

Pas mane seniau mityba irgi taip atrodydavo, nes niekada bėdų su per dideliu svoriu neturėjau, visada norėjau (ir dar noriu biggrin.gif ) būti storesnė, nes dabar dažnai susilaukiu tokių pastabų: neperlūšk, žiūrėk, kad vėjas nenupūstų ir pan. Seniau erzindavo tokios kalbos, dabar į jas nebekreipiu dėmesio smile.gif

Skaičiau apie tą maisto netoleravimo testą. Buvau užsidegusi ir aš tokį pasidaryti, bet, kaip ir rašei, nuomonės labai įvairios, tai nusprendžiau, kad apsieisiu. O tu laikaisi to testo, valgai tik tai, ką ten leidžia?

Tam straipsnį ir rašo, man rodos, kad prie mėsos, kaip prie narkotikų priprantama. Žmonės, atsisakę kiaulienos po kiek laiko net nebenori jos, nors iš pradžių sunkiai atsispirdavo.

QUOTE(pepilota @ 2011 11 12, 16:24)
Dėkui merginos!  4u.gif
...

Aš irgi seniau kartodavau tą patį: nežinau, nežinau, nežinau... Ir paskui suvokiau, kad čia ir yra esmė, kodėl aš nesuprantu ką norėčiau veikti ateity. Dabar vis kartoju: žinau kuo noriu būti, dirbu mėgstamą darbą. Ir iš tiesų beveik žinau: yra kelios idėjos, visos jos man atrodo patraukliai. Beje, vieną dieną netikėtai sužinojau, kad viena iš jų gali būti įgyvendinta. Dar niekas neaišku, tačiau kai tik prisimenu apie tai, stengiuosi įsivaizduoti, kad jau viskas yra (nesakysiu, kokia tai idėja, nes kai pasakau kam nors apie planus, kurie atrodo, jau tuoj išsipildys, jie būtinai neišsipildo biggrin.gif ).

Va, dabar jau atidaro. Einu skaityti, nes net man, negalvojančiai apie jokius lieknėjimus, BLOG'as atrodo įdomus 4u.gif
Atsakyti
Nuspręsta!nebekartosiu, kad nežinau ko noriu.Labai saves iš tikro nenervinu ta mintim, bet kai kas paklausia arba kai geriausias draugas"bet juk TURI kazka mastyti ka darysi.turi! blink.gif ir as tokia nu nezinau unsure.gif dar juo labiau, kai mano vaikinas toks viską mokantis, nori daug ką įgyvendinti, o aš tokia priekaba jaučiuosi, nenusisekelė...taškas.


QUOTE(Babi* @ 2011 11 12, 16:06)



mm ne,makaronu labai atidžiai neieškojau.Turiu pasakyt, kad retai einu į parduotuves.Bet šiuo produktu tikrai pasidomėsiu.

Vandens tiek neišgeriu, toks kiekis man jau virš visko biggrin.gif Kitur rašo, kad reikia net 3l per diena! o knygoj kurią skaitau patariama bent 6 stiklines per dieną,kurių taip pat neišgeriu blush2.gif mane labai varo į wc, labai greitai pas mane pasišalina skysčiai doh.gif tai biškeli vargina..

Tarp kitko aš irgi labai liesa drinks_cheers.gif o paskutiniu metu numečiau dar svorio, kad visi džinsai kabo ant manęs ir nežinau priežasties. Kaip tik prieš kelias savaites tyriausi kraują dėl to, bet viskas gerai. Ir taip pat norėčiau truputį priaugti svorio, bet tikrai nekompleksuoju, įžvelgiu ir privalumus tokios figūros, o mano draugui kaip tik patinka kūdenos blush2.gif beje, prieš pradedant valgyti kviečius albėjau su močiute ir ji sakė, kad kai senelis juos valgė tai priaugo svorio.kiek čia tiesos nežinia, bet būtų puiku!

To testo nebūčiau dariusis, gaila pinigų, bet taip išėjo, kad buvo galima pasidaryti "nemokamai", per mamos darbo draudimą.Ji daresi, po to aš užsirašiau.Paaiškėjo daug visko ką nujaučiau, bet nesinorėjo galvot biggrin.gif buvau užkietėjusi alaus mėgėja- netinka nė vienas!nei kvietinis, nei šviesus, nei tamsus...kiauliena tarp kitko tinka biggrin.gif baklažanai, lašiša, ryžiai, vištiena, visi padažai, duona, batonas, visi kepiniai ir sausainiai man netinka smile.gif ir dar daug kitko. Truputėlį atsižvelgiu į tą testą, bet tikrai nesivadovauju juo..ir nesu kol kas užkietėjus sveikuolė, kad ir dabar valgau sumuštinį su pelėsine dešryte biggrin.gif o orkaitėj kepa obuolių pyragas biggrin.gif bet geriau jau mano keptas negu nusiperki tortą su 36 E mirksiukas.gif Sako jei laikaisi kažko naujo 21d. tai galima sakyt turi naują įprotį.tikėkimes tiesa smile.gif

beje, jei reikia skanaus baklažano troškinio receptuko galiu duot.mano draugas net pagalvojo kad jis su mėsa biggrin.gif nors jos žinoma nėra ten biggrin.gif
*straispnį perskaitysiu kai mesyte apsivirskins del visa ko biggrin.gif
Atsakyti