Įkraunama...
Įkraunama...

juokingos situacijos

Vieną kartą vyro automobilį supainiojau. Išeinu iš PC žiūriu toks pats- juodas, langai tamsinti... mažai trūko, būčiau pas svetimą žmogų į automobilį įsėdus doh.gif Laikraštis tada išgelbėjo mane.
Galvoju pala pala, iš kur čia tas laikraštis? Aišku, vyras tuo metu ramiai sėdėjo savo automobilyje ir iš šono stebėjo mano situaciją. Sakė buvo smagu.

Antras kartas (po ilgos pertraukos) pati sumaišiau savo automobilį. Ir visai čia neseniai.
Palikau automobilį prie Kongresų Rūmų. Grįžtu po geros valandos ir einu link savo automobilio- lygiai toks pats, toje pačioje vietoje: eilėje, pusėje. Rakinu dureles, neatsidaro, galvoju kas čia dabar? Žiūriu, prie rankinio mineralinio buteliukas, nesupratau? Iš kur jis čia dabar, jo gi nebuvo? Ir tik žiūriu, mano automobilis stovi tvarkingai dviem vietom toliau doh.gif Siaubas kokia gėda, vidury baltos dienos bandžiau atrakinti svetimą automobilį doh.gif
Atsakyti
biggrin.gif buvo ir aš, kad sustabdžiusio policininko, kuris pranešė kad man gale gabaritas nedega, paklausiau, tolimųjų ar artimųjų šviesų doh.gif
Papildyta:
ax.gif Buvo metas, kai palikau savo auto servise, skolinausi dukros, po to pardaviau dukros, pirkau jai kitą, po to keičiau savąją. Dar buvau pasiskolinusi iš bendradarbio, nes savo pardavus, dukrai išvykus, be ratų likau. Ir visa ta košė makalošė, kad per pora savaičių, vairavau 4-5 automobilius. Ir taip, išeinu iš prekybcentrio ir savęs klausiu:
- nagi nagi, ir su kokia mašina mes čia šiandien.. g.gif kokios spalvos dairytis..??? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žavesėlis: 16 lapkričio 2014 - 21:05
biggrin.gif jo, dar vienas. Dar vienuoliktą žiguliuką vairavau. Vežu kaimynę. Aš čia tokia išgirta gera vairuotoja. Grįžtu į kiemą. Primečiau, kad atriedėsim, įsibėgėjimo užteks, tai užgesinau variklį ir ištraukiau raktelius. unsure.gif Vairas užsirakino, stabdžiai ne mirtini ir mes lėtai lėtai į griovį doh.gif
Atsakyti
thumbup.gif Prisiskaičiau čia jūsų.
Dar, sykį, atvažiavau prie parduotuvės, jaunimėlis ten trinasi. Apsiperku, išeinu, blink.gif, mano mašina žiūri į namų pusę, o priparkavau tai priekiu g.gif Vyrukai krizena bigsmile.gif tiesiog rankom pernešė,- apsuko biggrin.gif
Papildyta:
bigsmile.gif Labai seniai, dar Moskvič manasis vairavo. Žiūrim, ratas mus pralenkė blink.gif Panašią istoriją čia pasakojo. Pasirodo, gali ir trim ratais mašina pavažiuoti. bigsmile.gif Tik klausimas, kodėl jis rieda greičiau už automobilį, kad mažesnis svoris, o inercija ta pati? g.gif
Atsakyti
Svoris mazesnis, tai greitis didesnis- mazesne trintis biggrin.gif

Islekiu greitai is parduotuves, atidarau masinos duris - ant sedynes vyriskos pirkstines: -Paimk pirstines!- grieztokai.. Vyriska ranka stagiai capt tas pirstines.. As klesteliu i kede ir tik tada susiproteju pakelti akis i vairuotoja - svetimas diedas.. O salia, kitam lygiai tokiam pat merse ant vairo uzgriuves kratosi is juoko mano vyras...
Na tas svetimas vyriskis labai patiko - puikiai vykde net svetimos zmonos komandas, tai isivaizduoju, kaip saviskes klauso biggrin.gif

p.s. bet kaip man dabar palengvejo, kai paskaiciau kad ne as viena tokia... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kice: 06 gruodžio 2014 - 21:25
QUOTE(kice @ 2014 12 06, 22:21)

p.s. bet kaip man dabar palengvejo, kai paskaiciau kad ne as viena tokia... biggrin.gif

Paguoda biggrin.gif
Pirkau auto. Kadangi neturėjau padėjėjų, tik patarėjų, tai pora mėn. tobulinausi visaip kur ką žiūrėt tikrint bandyt, kokios spalvos dūmai ką reiškia. Štai ir vietoj. Pakėlė kapotą, pažiūrėjau ten viską protingom akim, aplink apuosčiau visus pašalius, įsėdau, sukėliau apsukas iki keturių, žiūriu, nematau. Sakau savininkui, kokios spalvos mūsų dūmai? biggrin.gif Sako, pas mus nėra dūmų. lotuliukas.gif Pagalvojau, nėra tai nėra, unikali, tiks. mirksiukas.gif
Atsakyti
cia ne pasakojimas, bet siaip kurijozas :
http://www.technolog...teriniai-mainai
Atsakyti
Oi, prisijuokiau iš jūsų nuotykių.. lotuliukas.gif
QUOTE(Visgi @ 2014 10 31, 17:22)
Vieną kartą vyro automobilį supainiojau. Išeinu iš PC žiūriu toks pats- juodas, langai tamsinti... mažai trūko, būčiau pas svetimą žmogų į automobilį įsėdus doh.gif Laikraštis tada išgelbėjo mane.

Antras kartas (po ilgos pertraukos) pati sumaišiau savo automobilį. Ir visai čia neseniai.
Palikau automobilį prie Kongresų Rūmų. Grįžtu po geros valandos ir einu link savo automobilio- lygiai toks pats, toje pačioje vietoje: eilėje, pusėje. Rakinu dureles, neatsidaro, galvoju kas čia dabar? Žiūriu, prie rankinio mineralinio buteliukas, nesupratau? Iš kur jis čia dabar, jo gi nebuvo? Ir tik žiūriu, mano automobilis stovi tvarkingai dviem vietom toliau doh.gif Siaubas kokia gėda, vidury baltos dienos bandžiau atrakinti svetimą automobilį doh.gif

Man buvo analogiška situacija.. Mano mašina stovėjo per porą vietų, o aš broviausi į svetimą. Bet niekaip nesuprantu, kodėl ji reagavo į mano pultelio paspaudibą silpnu cyptelėjimu ir šviesomis..? Tai mane ir suklaidino: maniau, kad elementas pultelio išsikrovė, pabandžiau duris atrakinti - nieko..Skambinu vyrui, būčiau jau išsikvietusi, bet kažką pamačiau salone ne savo.. Tik dabar jau nepamenu ką... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(***Andrea*** @ 2012 08 07, 17:09)
Na ir dar pora juokingu istoriju prisiminiau ....  blush2.gif abi jos vadinasi - kaip as lauziausi i svetimus automobilius  biggrin.gif
Pirmoji ivyko dar tik issilaikius teises viena pirmuju auto - ford focus sidabrinis smile.gif dazna masinele smile.gif masina buvo be signalizacijos tai gi ja sudejo man ir sudejo nesekmingai smile.gif masina nei is sio nei is to uzsioziuodavo ir neatsirakindavo su pulteliu.. neveikia ir tiek, o kai rakini su raktu - kaukia savaime aisku, uzvest ir neina, nes vel kaukia... neprisiruosiau vezti taisyti smile.gif nuvaziavau karsta vasaros diena i maxima, iseinu su maisu ir ledais kitoje rankoje, spaudziu pulteli prie "savo" forduko - neatsirakina, mintyse pasikeikiu, kad ir vel negaliu patekt i savo masina... pasidedu maisa, su tais ledais rankose apsokineju as ta masina is visu pusiu vis bandydama pulteli... neveikia... na ka galvoju reik sest, pakauks atrakinus ir nustos, o tada spresiu... rakinu su raktu - neatsirakina  blink.gif o cia man naujiena... mintyse issikeikiu meistra kuris dejo signalizacija, ka dar padare, kad net su raktu neatsirakina??? apeinu as ja is priekio... o kas cia per meskutis kabo prie veidrodzio  blink.gif dar karsciau pasidare - pamaciau, kad mano masina uz dvieju masinu stovi... geda buvo nereali smile.gif

Na o kitas verzimasis ivyko pries kelis menesius - dar vairavau savo mylima sportinuke ir se tau man ja apdauze - servisas dave pakaitine - golfa universala tamsiai zalia... aisku su juo buvo daug niuansu kol supratau kaip vairuojasi ir t.t. irgi nuvaziavau i parduotuve, iseinu, einu link savo golfo - ziuriu lempa ismusta priekine, mintyse permeciau ar maciau kai pasiemiau?  g.gif  lyg ne, o gal ir taip... prieinu, rakinu, nesirakina  doh.gif nu jo galvoju ne tik, kad ciut vaziuoja, bet dar ir spynele sugedo...  doh.gif bandau ilgai ir nuobodziai atsirakinti... sukioju ta rakta, tampau ir t.t. nieko... tada uzmaciau, kad ta masina - be kalpoku! o mano tai kai dave maciau, kad su! apsidairiau... radau saviske  blush2.gif

Tip top situacija man Su focusu ir Jo rakteliais nuvo.tik mes turejom keturiu duru foki o as I dvieju duru lauziaisi 😅
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2014 12 06, 21:21)
Svoris mazesnis, tai greitis didesnis- mazesne trintis biggrin.gif

  Islekiu greitai is parduotuves, atidarau masinos duris - ant sedynes vyriskos pirkstines: -Paimk pirstines!- grieztokai.. Vyriska ranka stagiai capt tas pirstines.. As klesteliu i kede ir tik tada susiproteju pakelti akis i vairuotoja - svetimas diedas.. O salia, kitam lygiai tokiam pat merse ant vairo uzgriuves kratosi is juoko mano vyras...
Na tas svetimas vyriskis labai patiko - puikiai vykde net svetimos zmonos komandas, tai isivaizduoju, kaip saviskes klauso biggrin.gif

p.s. bet kaip man dabar palengvejo, kai paskaiciau kad ne as viena tokia... biggrin.gif

lotuliukas.gif thumbup.gif

Vyras pasakojo - nadidukė sankryža ir šalia parduotuvėlė, 21 vakaro. Jis sustojo prie raudono šviesaforo ir laukia žalio, staiga atsidaro durys ir sėda moteris, ir sako ji - tiesiai, mano vyras atsisuka į ją blink.gif moteris pamato piktą veidą - ir sako - gerai, supratau, jau lipu lotuliukas.gif
Atsakyti
user posted image

Visai nesenai gavau ''draugišką'' raštelį lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nastya @ 2015 04 30, 17:51)
user posted image

Visai nesenai gavau ''draugišką'' raštelį  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

kur ir kaip palikot? g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti