Įkraunama...
Įkraunama...

juokingos situacijos

Nejuokinga, itariu, kad rastelis pelnytas- be reikalo nieks tokiu nerasineja... matyt, nera teke, pvz., grizt nakti po darbo pavargusiai namo ir vaziuot ieskot vietos masinai vos ne i kita kvartala, nes kazkas numetes saviske belekaip, negalvodamas apie kitus... g.gif radus toki rasteli ant savo masinos, sakyciau- ne girtis tuo reikia, o susimastyti ir gal pasiimti keleta vairavimo pamoku pas rimta instruktoriu...
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2015 05 01, 09:26)
Nejuokinga, itariu, kad rastelis pelnytas- be reikalo nieks tokiu nerasineja... matyt, nera teke, pvz., grizt nakti po darbo pavargusiai namo ir vaziuot ieskot vietos masinai vos ne i kita kvartala, nes kazkas numetes saviske belekaip, negalvodamas apie kitus... g.gif  radus toki rasteli ant savo masinos, sakyciau- ne girtis tuo reikia, o susimastyti ir gal pasiimti keleta vairavimo pamoku pas rimta instruktoriu...

Manau, bus nejuokinga, kai rasit nuleistom padangom, ar suraizytu kebulu. Man kazkada mandagesni rasteli paliko, kai palikau masina prie laiptines duru, uzkliuvo nusivylusioms namu seimininkems, bet tiesiog vakare nebuvo kur pastatyt.
Atsakyti
As pati neseniai (kartu su kaimynu) esu rasiusi rasteli- stipriai "mandagesni", nes grizus 1 val. nakties namo ir rasti pasistaciusi kazkoki asila per 3 vietas... schmoll.gif Visiskas nesiskaitymas su aplinkiniais... tai kaimynas pasistate ant saligatvio, o as grizau prie gatves ir pasiiekojau prie degalines vieteles... ant saligatviu pas mus stato (as kartais irgi), bet ryte iskart patraukia, tai niekas kaip ir neprotestuoja... buna bedu kai nauji nuomininkai atsiranda, bet su laiku apsitrina ir ismoksta parkuotis padoriai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2015 05 01, 10:26)
Nejuokinga, itariu, kad rastelis pelnytas- be reikalo nieks tokiu nerasineja... matyt, nera teke, pvz., grizt nakti po darbo pavargusiai namo ir vaziuot ieskot vietos masinai vos ne i kita kvartala, nes kazkas numetes saviske belekaip, negalvodamas apie kitus... g.gif  radus toki rasteli ant savo masinos, sakyciau- ne girtis tuo reikia, o susimastyti ir gal pasiimti keleta vairavimo pamoku pas rimta instruktoriu...


Parkavausi pas brolį daugiabučio kieme, ten kur pati anksčiau gyvenau. Visą laiką kariavom su vienais kaimynais kuriems viskas buvo, yra ir bus BLOGAI mirksiukas.gif Šimtu procentu negaliu teigti, kad tai jie, bet įtariu mirksiukas.gif
Mašina buvo pastatyta dviem ratais ant šaligatvio, kaip ir dar kokios dešimt, deja ant kitų mašinų raštelio nepaliko g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nastya @ 2015 05 04, 22:38)

Mašina buvo pastatyta dviem ratais ant šaligatvio, kaip ir dar kokios dešimt, deja ant kitų mašinų raštelio nepaliko  g.gif

Tai nieko cia baisaus, tai jau tu kaimynu problema... bet jei iskviestu policija ar nusiustu jiems nuotrauka- gautum bauda... ir nesvarbu, kad dar milijonas+ sitaip susistate...mes ir visais 4 lipam ant saligatvio- nakciai tik, o ka daryt jei nera kur ikisti... g.gif
Atsakyti
Šiaip tai šaligatviai nėra pritaikyti automobilių svoriui, jei pradės visi statyti auto ant šaligatviu, tai greitai iš normalaus šaligatvio liks šaligatvio plytelių luženų takelis..
Atsakyti
Esu ir aš gavusi panašų raštelį. Bet savo kaltės nemačiau,nes šalia stovėjo mašina kreivokai,šalia taip vakare po darbo pastačiau ir aš,nes kitaip nebebuvo vietos. Matomai naktį išvažiavo su ta mašina kažkas ir maniškė liko stovėti kreivokai. Na ir radau raštelį rolleyes.gif nemačiau bėdos tame,paėmiau ir perstačiau. Paskui pastebėjau,kad raštelių rašynėtojas pradėjo juos rašyti beveik visiems. Jei tik mašina čiut kreiva,jau rasi ryte plyta ar kokį raštelį ant jos biggrin.gif o šalia tokia poniutė su volvo važinėjo,oi kaip ryškiai teises nusipirkus,nes parkavimas buvo: atvažiavau-numečiau-ne mano problemos... smile.gif bet ji raštelių nesulaukė nė karto,nors vyrai kaimynai kaip bambėjo ant jos doh.gif doh.gif . Matyt gerai sutarė su rašynėtoju lotuliukas.gif arba pati juo buvo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aidos: 06 gegužės 2015 - 14:31
čia nieko, man tenka pasistačius į gretimą kiemą, kai nėra vietų, atlaikyt pensininkų antpuolį, kodėl ne savo kieme statau biggrin.gif šaukia pro balkonus.
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2015 05 06, 11:57)
Tai nieko cia baisaus, tai jau tu kaimynu problema... bet jei iskviestu policija ar nusiustu jiems nuotrauka- gautum bauda... ir nesvarbu, kad dar milijonas+ sitaip susistate...mes ir visais 4 lipam ant saligatvio- nakciai tik, o ka daryt jei nera kur ikisti... g.gif

kaip ka daryt? Spresti aiksteles didinimo klausima. Mes surinkom pinigus ir aikstele isdidinom. Uztat visiems dabar vietu pakanka ir nereikia skustis, kad ner kur kist. Ir saligatviai nelauzomi.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2015 05 06, 18:34)
kaip ka daryt? Spresti aiksteles didinimo klausima. Mes surinkom pinigus ir aikstele isdidinom. Uztat visiems dabar vietu pakanka ir nereikia skustis, kad ner kur kist. Ir saligatviai nelauzomi.

Su savivaldybes leidimu?
Atsakyti
su visais leidimais ir palaiminimais. Viskas legaliai. Gyventojai, kurie masinu neturi mokejo maziau (ir pas juos juk kas nors su auto atvaziuoja), kurie turi, mokejo daugiau. Sumos nepamenu, senokai cia jau buvo, bet problemu del aiksteles didinimo neturejom nei mes, nei aplinkiniai namai, kurie irgi pasididino.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2015 05 06, 20:46)
su visais leidimais ir palaiminimais. Viskas legaliai. Gyventojai, kurie masinu neturi mokejo maziau (ir pas juos juk kas nors su auto atvaziuoja), kurie turi, mokejo daugiau. Sumos nepamenu, senokai cia jau buvo, bet problemu del aiksteles didinimo neturejom nei mes, nei aplinkiniai namai, kurie irgi pasididino.

Jei ne paslaptis, kuriame čia mieste? Ir kokio dydžio namas?

Nelabai įsivaizduoju tokio varianto pas mus - namas 9 aukštų, su, berods, 8 laiptinėm, dalinasi kiemuku su dar keliais tokiais pat namais, bendrijos nėra. Surinkti visų sutikimus, suorganizuoti parašus, pinigus, savivaldybės leidimus - Sizifo darbas būtų. Todėl pas mus kokios 60 proc. auto stovi ten, kur teoriškai joms stovėti negalima. Ir tol, kol mano auto stovi niekam netrukdydama nei praeiti, nei pravažiuoti, manęs sąžinė dėl to negraužia.
Atsakyti