Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos rusų darželiai

QUOTE(Beštuliukas @ 2010 08 30, 14:32)
Sweikutės, norėčiau išgirsti nuomonę apie "Bangelę"  4u.gif


negi niekas nelankote ar nelankėte Bangelės? unsure.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Beštuliukas @ 2010 10 16, 19:29)
negi niekas nelankote ar nelankėte Bangelės?  unsure.gif  4u.gif


Mano dukrele dar nelanke, taciau drauges sunus ten eina ir as daznokai uzsukdavau su ja i darzeli ir i renginius. Labai geras darzelis. Man pasiseke, kad matau ji pro namu langus smile.gif dzioaugiuosi, kad dukrele lankys gera darzeli, tuo labiau, kad netoli namu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ksesanko @ 2010 11 12, 20:04)
Mano dukrele dar nelanke, taciau drauges sunus ten eina ir as daznokai uzsukdavau su ja i darzeli ir i renginius. Labai geras darzelis. Man pasiseke, kad matau ji pro namu langus smile.gif dzioaugiuosi, kad dukrele lankys gera darzeli, tuo labiau, kad netoli namu smile.gif


Mes į Bangelę užsirašėm, nes prie vyro darbo šalia. Beje girdėjau, kad ten sveika mityba propaguojama ar kažkas panašaus... ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(alenka8008 @ 2010 01 31, 21:11)
sveikute!tai biskuti laiko praejo, tad kaip jums sekasi "sermuksnelej"?kaip aplinka!?rusu grupe lankote?

na, galiu kažkiek atsakyti - mano mažasis ten pradėjo lankyti pačių mažiausiųjų grupę praeitą savaitę.
visų pirma kas krito į akis - gan keistoka direktorė - kalba, nusikalba, mėtosi, nukiša dokumentus, nesupranta ko norima pačiais elementariausiais klausimais - tokia gan keista mažutė moteriškutė. visai nedirektoriška biggrin.gif bet dokumentus sutvarkė galiausiai.
grupėje vaikų nedaug - matyt iš po renovacijos po kitus darželius išsibarstę dalis vaikų negrįžo. pas mus grupėje 10 ar 11 vaikų. maniškis, kaip ir visi mažyliai, kurie atsiskiria nuo mamos, dažnai verkia. dirba auklėtoja rusakalbė ir lietuvė. praeitą savaitę laikiau po pusę dienos, nes pratinau prie atsiskyrimo. šiandien pasakiau, kad bandom po pilną dieną (auklėtojos atsakymas - na, pažiūrėsim...) - nžn ar ištemps - sėdžiu su telefonu nuo pat nuvežimo. auklėtoja rusė man atrodo rimtesnė, labiau užsiimanti su vaikais. lietuvė iš pradžių labai patiko, bet kai pamačiau jos miną šiandien atvežusi vaiką - supykau. žvilgsniu pasakė - ir vėl tas verksnys... žinau, kad natūralus dalykas, kai vaikas, pradėjęs eiti į lopšį ir atskirtas nuo mamos, verkia. verkia daug, ypač jei juo neužsiima. pati išeinu į mokslus, tai neturiu galimybės samdyti auklės. dėl to renkuosi lopšelį. mano mažajam truputį virš metukų. pati visą dieną kaip durnė iš kampo į kampą vaikštau, sau vietos nerandu - vis nenustoju galvoti kaip tam mano vaikui... verysad.gif
trumpai tariant - po šiandienos auklėtojos mimikos man norėjosi direktorės paklaust ar ji turi šiam darbui atitinkamą išsilavinimą, nes leidžiant didįjį į lopšelį (kitą lopšelį) - su verkimu buvo problemų, bet auklėtojos mokėdavo greit nuraminti. tik pagalvojau - tegu džiaugiasi, kad aš auklėtojoms į lopšį perku vienkartines sauskelnes, mat įprastai naudoju daugkartines - jei nuvežčiau kalną vystyklų iš vis nenorėtų nei manęs, nei mano vaiko matyt turbūt biggrin.gif
dėl maitinimo - praeitą savaitę parsiveždavau iškart po pietų, tai visas dar ilgai kvepėdavo kotletukais, burokėliais, padažu... tas geras kvapas kaip būdavo mokyklos laikais biggrin.gif manau, jog maitina gerai.
mes tą darželį lankysim gan trumpai, paskui pereisim į kitą, kur eina mano didysis, mat aname tik nuo pusantrų metų griežtai.
savo noru jo nesirinkčiau, nebent būtų arti namų, arba, kaip dabar - niekur kitur negavom vietos iškart. arba vaiką leisčiau tik nuo beveik dviejų metukų, kad žinočiau, jog jis pats kažkiek gali savimi pasirūpinti. bent tokia mano nuomonė tik pradėjus vesti. tikiuosi - pakeisiu smile.gif
Atsakyti
dar prisiminiau - šiandien klausiu auklėtojos - gal galite duoti tel. nr. - aš paskambinsiu ir žiūrėsim kaip tam mano vaikui sekasi - jei prastai - atvažiuosiu vėl apie pietus, o ir šiaip numerio reikėtų pvz., kad pranešt jog vaikas neateis į darželį, kad serga... tai man atsakė - mes neturim jokio savo tel nr. - jūs pažiūrėkit ten kur informacija yra bendras numeris - juo ir skambinti... blink.gif neradau aš niekur koridoriuose ant jokių informacijos lentų to numerio, taip ir išėjau nieko nesupratusi...
Atsakyti
Sveikos, gal kuri zino kokie GERI rusu darzeliai yra netoli Gabijos mokyklos (paryziaus komunos gatve)? 4u.gif
Ir gal kas lanko traukinuka, kokie atsiliepimai? 4u.gif
Atsakyti
na ką - mes jau išėjom iš ŠERMUKŠNĖLĖS į kitą lopšiuką, kur priėmimas ir bendravimas skiriasi kaip diena nuo nakties... negana to, kad norėjau kuo greičiau išeit iš ano - blogai paruošė sveikatos pažymą (kas pereina i kitus lopšius - supras apie ką aš), tad vėl teko grįžt ten ir aiškint kaip turi būti biggrin.gif
šiaip sakyč neblogas daržiukas, jei jūsų vaikutis gan savarankiškas smile.gif mums netiko vieta ir kai kurių auklėtojų auklėjimo metodas be požiūris į vaikus, nors nesu nei priekabi, nei išranki...
Atsakyti
sveikos mamaytes, gal kas kokiu atsiliepimu turite apie Lineli? galvoju vest nuo balandzio 1d.
Atsakyti
QUOTE(vikulem @ 2011 01 18, 13:44)
sveikos mamaytes, gal kas kokiu atsiliepimu turite apie Lineli? galvoju vest nuo balandzio 1d.

Susiraskit kur tik apie lineli kalba ten daugiau info rasit.
http://www.supermama...?...01034&st=48
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kam: 18 sausio 2011 - 17:02
Sveiki! 4u.gif Gal kas turit kokios informacijos apie "Putineli"? O gal kas zinot kitu rusu darzeliu senamiestyje? ar netoli jo? Neseniai atsikraustem i Klaipeda, tai net nezinau kokie cia geri kokie nelabai. mastau.gif Dar ziurejau "Pingvinuka" ir "Traukinuka", gal kas lankot?
Atsakyti
sveikos, gal kas lankot darzeli laukininku g. DU GAIDELIAI?
Atsakyti
QUOTE(MeLady @ 2011 03 31, 13:36)
sveikos, gal kas lankot darzeli laukininku g. DU GAIDELIAI?


Mes lankom šį darželį smile.gif
Atsakyti