Įkraunama...
Įkraunama...

Skyrybos

Jei tavo gyvenimas blogas,jei jauties nelaimingas.Sustok... biggrin.gif Prisesk... Pagalvok... Nepulk kaltinti kitus,politika ar bloga ora... biggrin.gif Paziurek i save... Ka blogai darai,ar padarei,kad siuo metu turi tai,ka turi g.gif Ir pradek keistis ir keisti savo gyvenima biggrin.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif Buk laimingas-a 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(atlantica @ 2011 09 30, 10:43)
Laimei as gyvenu savo butuke su vaikuciu,o jis savajame,as parasiau ta prasme,kad ir anksciau jis manes negerbe,bet as labai mylejau,kai zmogaus apkabinimas pasidare nebemielas,supratau,kad laikas skyryboms. Bet kai yra vaikas,skyrybos tikros tikriausiai neimanomos. Nes kiekviena karta reikia susitikti,bendrauti. Taip ir as supratau,kad jis nesusitaikes su skyrybom,bet man jo nesusitaikymas nepriimtinas ir labai vargina.
Papildyta:
As taip pat labai noreciau tureti seima,graziai gyventi.Na is dalies as ja ir turiu biggrin.gif  Turiu savo vaikeli,mes labai graziai sutariam, beveik  blush2.gif  niekada nesipykstam. Viena vakare kai paskambino teveliukas vel su savo priekabiais ir priekaistais,neiskenciau graziai kalbeti,pradejau keiktis,saukt,zodziu jau bariaus,tai uch ty blush2.gif  biggrin.gif   Mano mazulis priejo,apsikabino koja ir sako, mamyte,man baisu,kai tu pikta ir sauki...  wub.gif kaip mat visas pyktis isgaravo doh.gif atsitupiau,apsikabinau,sakiau,kad ne ant jo pykstu,kad labai ji myliu ir kad jis mano pats geriausias biggrin.gif Manau svarbiausia skyrybu metu,saugoti vaikucius,kad kuo maciau jie kentetu. juk musu, mamu pareiga,kad musu mazyliai augtu sveiki ir laimingi,net jei mamai be proto sunku,reikia islikti stipriai. 4u.gif

O nebandei paskambinus "tėveliukui" perduoti ragelį vaikui, kad pasikalbėtų, o pačiai su juo nebendrauti, o jei tikrai reikia kalbėtis, tai iki pirmo blogo žodžio. Nereikia su juo bartis, nereikia klausytis nesąmonių, dėk ragelį ir viskas. Nereikia su tokiu žmogumi iš vis į kalbas leistis. O gal vis dar tikiesi kažkokio stebuklo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo severa: 30 rugsėjo 2011 - 10:19
Bandziau lotuliukas.gif ir tik isgirstu ka nors "ne i tema",dedu rageli,arba sakau, del vaiko?Ne?Tada nera ka kalbeti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(atlantica @ 2011 09 30, 11:36)
Bandziau  lotuliukas.gif ir tik isgirstu ka nors "ne i tema",dedu rageli,arba sakau, del vaiko?Ne?Tada nera ka kalbeti.  smile.gif

Taigi sakei, kad vaikas girdėjo kaip bareisi. Gal exui patinka, kad tu nerviniesi, susikaupk ir ramiai, be nervų "taip, ne, viso gero"
Atsakyti
Mano exas gudrus lapinas, biggrin.gif jis pasigerina,tai kaip tau sekasi ir pan,kalbina graziai kazka siaip apie darba,masina ar dar ka,ar apie vaika, istempia zodi po zodzio,kol tada gal susibegam draugiskai su vaiku kartu pabusim,nuvaziuosim kur nors,apipirksim vaikuj,ko reikia,o paskuj prasideda doh.gif ir taip visada buvo ir gyvenant kartu,kad nezinai,kada jam bus gera nuotaika ir jis graziai tau atsakys,kada pasius nx ir nep.. jam proto ir t.t. As labai laukiu,kada jis ras sau tinkama moteri,ir as galesiu ramiai gyventi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(atlantica @ 2011 09 30, 11:52)
Mano exas gudrus lapinas, biggrin.gif  jis pasigerina,tai kaip tau sekasi ir pan,kalbina graziai kazka siaip apie darba,masina ar dar ka,ar apie vaika, istempia zodi po zodzio,kol tada gal susibegam draugiskai su vaiku kartu  pabusim,nuvaziuosim kur nors,apipirksim vaikuj,ko reikia,o paskuj prasideda  doh.gif ir taip visada buvo ir gyvenant kartu,kad nezinai,kada jam bus gera nuotaika ir jis graziai tau atsakys,kada pasius nx ir nep.. jam proto ir t.t. As labai laukiu,kada jis ras sau tinkama moteri,ir as galesiu ramiai gyventi ax.gif

Aš nebūčiau tokia tikra, kad susiradęs kitą, jis paliks ramybėje (na nebent ta naujoji raus jam stogą)
Atsakyti
Tikiu sviesiu rytojumi biggrin.gif thumbup.gif O be to (aisku po barniu,kurie kolkas ir po skyrybu neisvengiami, jauciuosi visa savaite sum...tai ax.gif ir galvoju, ar mano sveikata atlaikys dar viena g.gif ) kas dien prabudus jauciu svelnias mazytes rankutes,kurios mane apkabina ir man padeda istverti visus sunkumus ir grazi, be proto miela sypsenele man suteikia tiek daug laimes,kad visi sunkumai tampa toki nereiksmingi wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Prastas vyras tolygus stichinei nelaimei, po kurios pagalvoji, ir kokio velnio stačiausi namą
Atsakyti
Beje,apie pati teismini skyrybu procesa,pareiskima surasiau pati ir visus dokumentus surinkau pati,man kainavo siek tiek dokumentu isdavimas,30lt advokato konsultacija,bet... Pamirsau irasyti banko,kuriame yra bendra paskola nedidele pavadinima ir stai visi dokumentai is teismo gryzo atgal.Bet visos raso ivairias kainas,man teisme sake,kad pats teismas nieko nekainuoja.Taigi,bendru sutarimu skyrybos nieko nekainuoja.Kainuoja advokatu pagalba ir dokumentu isdavimas ivairiose institucijose. Idomiausia tai,kad mano atlyginimas tuo metu buvo 400Lt, o ex'o apytiksliai 2500Lt,kai abu nuejome i banka pazymu,jam reikejo sumoketi 20Lt uz pazymas,o man 40Lt biggrin.gif Zinoma,kas tie 40Lt,bet kai gyveni dviese su vaiku uz 400lt per menesi, 40lt yra labai daug,jau savaite laiko gali istempt su maistu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(atlantica @ 2011 09 30, 13:20)
Beje,apie pati teismini skyrybu procesa,pareiskima surasiau pati ir visus dokumentus surinkau pati,man kainavo siek tiek dokumentu isdavimas,30lt advokato konsultacija,bet... Pamirsau irasyti banko,kuriame yra bendra paskola nedidele pavadinima ir stai visi dokumentai is teismo gryzo atgal.Bet visos raso ivairias kainas,man teisme sake,kad pats teismas nieko nekainuoja.Taigi,bendru sutarimu skyrybos nieko nekainuoja.Kainuoja advokatu pagalba ir dokumentu isdavimas ivairiose institucijose. Idomiausia tai,kad mano atlyginimas tuo metu buvo 400Lt, o ex'o apytiksliai 2500Lt,kai abu nuejome i banka pazymu,jam reikejo sumoketi 20Lt uz pazymas,o man 40Lt biggrin.gif Zinoma,kas tie 40Lt,bet kai gyveni dviese su vaiku uz 400lt per menesi, 40lt yra labai daug,jau savaite laiko gali istempt su maistu smile.gif

su 40 Lt savaite dviese ištempiat?????????? Kaip taip sugebi?
Atsakyti
Na taip ax.gif numeciau svorio apie 15kg,nes valgyt pirkau tik vaikuj, o pati tik duonyte su vandenuku,kad liktu bent kazkuriem mokesciam sumoket. smile.gif na jam tas nelabai rupejo. Bet atsistojau ant koju biggrin.gif ateina svente kada nors 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(atlantica @ 2011 09 30, 16:32)
Na taip  ax.gif  numeciau svorio apie 15kg,nes valgyt pirkau tik vaikuj, o pati tik duonyte su vandenuku,kad liktu bent kazkuriem mokesciam sumoket.  smile.gif na jam tas nelabai rupejo. Bet atsistojau ant koju biggrin.gif  ateina svente kada nors 4u.gif

Na tikiuosi alimentus dabar jis moka? Nes juk reikia ne tik maisto ir mokesčius susimokėti, bet ir rūbelių, sūnutis juk auga
Atsakyti