Įkraunama...
Įkraunama...

Maybelline kosmetika

Niekad nieko nepirkau iš Maybelline 4u.gif Kažkaip nedrįstu išbandyti, nes vis prisiperku ką nors netinkamo doh.gif Gal jūsų nuomonės padės atrinkti tikrai gerą produktą? Ką naudojat, kas patinka/nepatinka? Paliginti su kitais gamintojais Maybelline geresnė ar blogesnė? Ar Lietuvoje galima tik padirbtą versiją nusipirkti? unsure.gif
Atsakyti
Man labai patinka blakstienu tusas Volum express melynoj pakuotej thumbup.gif ir lupu blizgesys water shine liquid diamonds rolleyes.gif Daugiau lyg nieko ir neturejau bet visalaik perku si blizgesi ir tusa biggrin.gif Ai pamirsau pamineti meginau naujaja pudra pure makeup is meginuko, tai irgi thumbup.gif
Atsakyti
Man ypac patinka tusas XXL, bet siap man visi tusai patinka sios firmos, nagu lakai, blizgisiai irgi visai nieko ax.gif
Atsakyti
man tušas Volume Express kurį laiką buvo first.gif Bet dabar noriu, kad blakstienos būtų ilgos, o tas tušas užriečia ir storina ax.gif Lūpų dažai faini kažkurie rolleyes.gif
O dabar visos labai giria šitą krempudrą user posted image
Atsakyti
Man labai thumbup.gif tusas Sky High Curves.
user posted image
Jau kelerius metus naudoju vien tik maybelline krempudras, tikrai neblogos.
Ir lupu blizgezys Water Shine Diamonds toks malonus ant lupu.
Atsakyti
tusai tikrai labai neblogi, ypac uz tokia kaina. nors kai pabandziau bourjois, tai perku tik ji dabar. o ka galiu pasakyt blogo apie maybelline, tai kad seseliai visiskai tragiski doh.gif siaip tik vienus ir bandziau, bet nu tokie nekokybiski buvo blink.gif
Atsakyti
as irgi esu turejusi keleta tusu, pastoviai perku lupu blisgesius, turiu nagu laku...labai patinka kokybe, pagal tokia kaina, tikrai kokybe gera, ai dar turiu vienus slapius seselius, tai labai skalsus ir gerai dengiasi...
Atsakyti
tusas volume express smile.gif laaabai patinka nagu lakai ypac funky feet wub.gif o ta pudra pure make up tai tepasi fainai bet pabuvus ant odos labai sausina... verysad.gif riebiai odai turetu tikti
Papildyta:
o koks blizgesys geriausias? tongue.gif
Atsakyti
Turėjau MAYBELLINE pudrą tą putų pavidalo (kaip dabar AVON yra), tai labai patiko thumbup.gif Tušus irgi 2 turėjau: tokį šviesiai mėlynoj pakuotėj ir tą XXL , tai taipat neblogi
Atsakyti
o kaip šešėliai akims iš šios firmos?
Atsakyti
turiu:
rutulinius seselius. super spalva neryski, nebyra gerai laikosi, uztenka bele kiek, jau 2 metus gal tik 20proc tesunaudojau, metyt jau greit baigsis galiojimmas.
tusai xxl arba blackest (priklausomai nuo finansu) abu super

turejau blizgi watershine diamonds labai patiko, tik man per brangu.


dabar meginuke isbandziau ta pure krempudra tai labai noriu bet siandie ziurejau nei droge nei sarmoj nemaciau pirkti dar.
Atsakyti
kažkuri minėjo birius rutulinius šešėlius, tai ir aš turiu juos pagirti, turiu juos jau porą metų, bet niekaip nesibaigia, ir blizga labai gražiai ir laikosi thumbup.gif
Atsakyti