Įkraunama...
Įkraunama...

Maybelline kosmetika

QUOTE(Bonifacija @ 2006 04 14, 08:09)
man irgi idomu  g.gif
vandens pagrindu pudra turi zymiai trumpesni galiojimo laika. Be to, man pasirode, kad ji gali netikti riebiai odai  g.gif

o man kosmadoj aiskino kad ji kaip tik riebesnei odai skirta, nes suteikia matini veida, neblizga... o sausa sake sausina dar labiau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2006 04 14, 08:37)
o man kosmadoj aiskino kad ji kaip tik riebesnei odai skirta, nes suteikia matini veida, neblizga... o sausa sake sausina dar labiau  unsure.gif


na as juk sakau, kad tik spejau, jog ji sausai odai skirta, mat visur, kur yra prie kremo vanduo pavaizduotas, reiskia, kad sausai odai skirtas lotuliukas.gif
bet siaip geros naujienos, reikes tada pabandyti bigsmile.gif
Atsakyti
as turiu ta naujaja krempudra su vandeniu ir ji man patinka thumbup.gif tokia lengvute paprastute krempudra,labiau net gal kaip kremas su atspalviu,o ir oda matine islieka.vasara isvis turetu but super,nes tokia vesinanti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2006 04 14, 11:29)
as turiu ta naujaja krempudra su vandeniu ir ji man patinka  thumbup.gif tokia lengvute paprastute krempudra,labiau net gal kaip kremas su atspalviu,o ir oda matine islieka.vasara isvis turetu but super,nes tokia vesinanti  4u.gif



koks tavo odos tipas?
Atsakyti
o kuri krempudra is meybelin geeriausiai maskuoja idomu ir kad matine oda butu? kaip ta putu konsistencijos pudra kazi? g.gif nes ta su vandeniu tai nieko jauciu perdaug nemaskuoja, o pas mane yra ka maskuot nes pirstais daznai darbuojuos, ypac vakarais
blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2006 04 14, 12:11)
koks tavo odos tipas?

misri veido oda 4u.gif

QUOTE(dukoffke @ 2006 04 14, 12:17)
o kuri krempudra is meybelin geeriausiai maskuoja idomu ir kad matine oda butu? kaip ta putu konsistencijos pudra kazi? g.gif nes ta su vandeniu tai nieko jauciu perdaug nemaskuoja, o pas mane yra ka maskuot nes pirstais daznai darbuojuos, ypac vakarais
blush2.gif

visada naudoju maskuojama piestuka,nes viena krempudra,man niekada neuzmaskuoja visiskai schmoll.gif ,esu bandzius ir putu krempudra,bet nepatiko blush2.gif .
nu cia jau gavos kaip reklama,nors taip nera,paprasciausiai,tik parasiau kaip konkreciai man tos priemones. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2006 04 14, 13:27)
misri veido oda  4u.gif
visada naudoju maskuojama piestuka,nes viena krempudra,man niekada neuzmaskuoja visiskai  schmoll.gif ,esu bandzius ir putu krempudra,bet nepatiko  blush2.gif .
nu cia jau gavos kaip reklama,nors taip nera,paprasciausiai,tik parasiau kaip konkreciai man tos priemones.  blush2.gif

o kuo butent nepatiko ta putu konsistencijos?
o gal dar gali pasakyt koki maskuojama piestuka pati naudoji? ax.gif girdejau tie essence ar kazkaip panasiai rasosi neblogi, ten kazkaip zalias rausvas ir rudas viename, maskuoji su bile kuriuo, as kiek maskavimo piestuku pirkus tai arba atspalvio nenutaikau nors imu sviesiausia, bo balta kaip suris arba nieko nemaskuoja. ka jau pirkti net nebezinau... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dukoffke @ 2006 04 14, 13:17)
kaip ta putu konsistencijos pudra kazi? g.gif nes ta su vandeniu tai nieko jauciu perdaug nemaskuoja, o pas mane yra ka maskuot nes pirstais daznai darbuojuos, ypac vakarais
blush2.gif


as turiu ta putu konsistencijos tai anksciau peikdavau ja bet kuo toliau tuo ji man labiau patinka mat pati irgi esu balta tai kazkada nusipirkau svesiausia atspalvi tai kai uzsitepu nesimato kad kazkas netgi tepta ant veido o maskuoti tai man ji nerealiai maskuoja visus paraudimus nes ji labai sviesina oda ta prasme kad net atitaikius atspavi tamsesnio gymio zmogui ji vistiek labai pabaltins veida tad mano draugems ji del to nepatiko (mat soliariumines bisky jos kaip ir) bet kai as ja naudoju budama namie(man ir namie bunant norisi ziurint i veidrodi sau patikti) tai man nereikia kad krempudra butu kokia ruda (nes siaip jeigu ne namie zadu buti tai tepu ruda ne maybelline krempudros atspalvi ) bet siaip jeigu tavo oda ne riebi ar bent ne rieboka tai nepatarciau pirkti nes ji siek tiek sausina veido oda (nors as pati to nepastebejau bet siaip atsiliepimu tokiu budavo) ir sausose odos vietose ji negraziai pasiskirsto tad as ja dar karteli zadu vasara pirkti kai oda riebesne buna mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dukoffke @ 2006 04 14, 12:40)
o kuo butent nepatiko ta putu konsistencijos?
o gal dar gali pasakyt koki maskuojama piestuka pati naudoji? ax.gif girdejau tie essence ar kazkaip panasiai rasosi neblogi, ten kazkaip zalias rausvas ir rudas viename, maskuoji su bile kuriuo, as kiek maskavimo piestuku pirkus tai arba atspalvio nenutaikau nors imu sviesiausia, bo balta kaip suris arba nieko nemaskuoja. ka jau pirkti net nebezinau... unsure.gif

putos nepatiko,nes blogai tepesi,poto kazkaip demem nueidavo,ir oda sausino,nors mano oda misri g.gif ,bet mano viena bendradarbe,tai nezinau kelinta indeli jau perka,ir atsidziaugti negali ax.gif
del odos,tai ir as is suriu, siaip naudoju Manheten ir Ruby rose maskuojamus piestukus,bet kad jie labai geri butu nepasakyciau,nes kazko greitai nusivalo. blush2.gif ,kiek girdejau,kad zalias piestukas labai gerai uzmaskuoja raudonas demeles,bet pati nesu bandzius 4u.gif


Papildyta:
QUOTE(nancy @ 2006 04 14, 15:07)
as turiu ta putu konsistencijos tai anksciau peikdavau ja bet kuo toliau tuo ji man labiau patinka mat pati irgi esu balta tai kazkada nusipirkau svesiausia atspalvi tai kai uzsitepu nesimato kad kazkas netgi tepta ant veido o maskuoti tai man ji  nerealiai maskuoja visus paraudimus nes ji labai sviesina oda ta prasme kad net atitaikius atspavi tamsesnio gymio zmogui ji vistiek labai pabaltins veida tad mano draugems ji del to nepatiko (mat soliariumines bisky jos kaip ir) bet kai as ja naudoju budama namie(man ir namie bunant norisi ziurint i veidrodi sau patikti) tai man nereikia kad krempudra butu kokia ruda (nes siaip jeigu ne namie zadu buti tai tepu ruda ne maybelline krempudros atspalvi ) bet siaip jeigu tavo oda ne riebi ar bent ne rieboka tai nepatarciau pirkti nes  ji siek tiek sausina veido oda (nors as pati to nepastebejau bet siaip atsiliepimu tokiu budavo) ir sausose odos vietose ji  negraziai pasiskirsto tad as ja dar karteli zadu vasara pirkti kai oda riebesne buna  mirksiukas.gif

matai,kaip skirtingai gali but 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dukoffke @ 2006 04 14, 13:17)
o kuri krempudra is meybelin geeriausiai maskuoja idomu ir kad matine oda butu? kaip ta putu konsistencijos pudra kazi? g.gif nes ta su vandeniu tai nieko jauciu perdaug nemaskuoja, o pas mane yra ka maskuot nes pirstais daznai darbuojuos, ypac vakarais
blush2.gif


Aš turiu maybelline krempudrą Fresh Matte. Oda tikrai neblizga, matinė pasidaro ir maskuoja lyg neblogai. Bent jau tikrai daug geriau nei pudra su vandeniu.
Atsakyti
QUOTE(Miss_Lumholdt @ 2006 04 15, 20:06)
Aš turiu maybelline krempudrą Fresh Matte. Oda tikrai neblizga, matinė pasidaro ir maskuoja lyg neblogai. Bent jau tikrai daug geriau nei pudra su vandeniu.



As irgi sita naudoju, oda tikrai neblizga ir tokia svelnute nuo jos wub.gif
ir dar ji turi filtra SPF 15
Atsakyti
patapau reklamos auka ir nusipirkau ta pudra su vandeniu pure make up..nors seip pudros nenaudoju beveik..bet galvojau turesiu viena tokia lengvesne..ir ka galiu pasakyti..nelabai ji man..kazkaip pasitepiau vdurdieni ant svaraus veiduko..o vakare kazkokia murzina gavausi..na nelabai ji man.. schmoll.gif
Atsakyti