Įkraunama...
Įkraunama...

Maybelline kosmetika

O kaip tas dvigubas tušas, kurio vienas galas baltas, kitas juodas? (Neprisimenu tikslaus pavadinimo blush2.gif ). Mačiau tokio principo yra ir Loreal firmos, nežinau, kurį imti. Kainų skirtumas labai mažas g.gif Gal kuri bandėt ir tą ir aną? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2006 03 19, 11:13)
O kaip tas dvigubas tušas, kurio vienas galas baltas, kitas juodas? (Neprisimenu tikslaus pavadinimo  blush2.gif ). Mačiau tokio principo yra ir Loreal firmos, nežinau, kurį imti. Kainų skirtumas labai mažas  g.gif  Gal kuri bandėt ir tą ir aną?  4u.gif



Man labiau patiko is Maybelline, jis mano megstamiausias, nes jis pailgina, pastorina ir isriskina blakstienas, o Lorealio tik ilgina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2006 03 19, 10:13)
O kaip tas dvigubas tušas, kurio vienas galas baltas, kitas juodas? (Neprisimenu tikslaus pavadinimo  blush2.gif ). Mačiau tokio principo yra ir Loreal firmos, nežinau, kurį imti. Kainų skirtumas labai mažas  g.gif  Gal kuri bandėt ir tą ir aną?  4u.gif

Aš nebeperku dvigubo schmoll.gif Su tuo baltuoju vistiek pasidažau tik kelis kartus rolleyes.gif , tad labiau apsimoka pirkt didesnį kiekį tik juodo. O kokybės atžvilgiu L'oreal ir Maybelline tušai praktiškai nesiskiria
Atsakyti
As naudoju Maybelline krempudra- dream matte mouse (labai patinka), tusa- xxxl volume+length, turejau ir lupdazi. Man tai patinka sios firmos kosmetika, neteko nusivilti.
Atsakyti
Gal kas bandet lupdazius is Maybelin, kokie atsiliepimai 4u.gif
Atsakyti
[quote=Lala,2006 04 07, 19:40]
Gal kas bandet lupdazius is Maybelin, kokie atsiliepimai 4u.gif
Water Shine Diamons thumbup.gif
Atsakyti
Siandien nupirkau Maybelin skystus lupu dazus Water shine diamonds liquid nr5 (Maximoje 21lt, 5ml), nu jau kaip blizga graziai spalva panasi i sia tai pats graziausias ir geriausias blizgesis koki esu turejus, gerai tepasi, nelipnus, labai blizga ir yra beveik bekvapis
Atsakyti
turiu shiny licious blizgesį- labai labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
Aš naudoju krempudra Wonder Finish. thumbup.gif Kadaise naudojau ir lupdažius irgi geri bet man per brangu.
Atsakyti
Labai vilioja ta nauja zydroj pakuotej pudra, kur be aliejaus, o vandens pagrindu, zele konsistensijos. Gal jau bandet? 4u.gif
Atsakyti
Turejau kelias priemones is Maybelline ir man nei viena netiko verysad.gif Turejau kompaktine pudra tai pasipudravus atrodydavo kad ne pudra o moliu buciau pasitepus doh.gif Turejau nagu laka - ryte nusilakavus vakare is naujo reikdavo lakuotis, turejau lupu blizgesi tai toks ziauriai lipnus jis man pasirode. Taigi man Maybelline nelabai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2006 04 12, 22:03)
Labai vilioja ta nauja zydroj pakuotej pudra, kur be aliejaus, o vandens pagrindu, zele konsistensijos. Gal jau bandet?  4u.gif



man irgi idomu g.gif
vandens pagrindu pudra turi zymiai trumpesni galiojimo laika. Be to, man pasirode, kad ji gali netikti riebiai odai g.gif
Atsakyti