Įkraunama...
Įkraunama...

Maybelline kosmetika

Na, pas mane nėra labai daug ką maskuoti, tai neitin dėmesį kreipiau, nors veidas atrodė lygesnis. Švytėjimų/blizgučių nėra. Aš tai tepiau ant švaraus veido ir tik kelis sausus plotelius vos patepus kremu buvau, tai čia matyt kiekvienai atskirai, ar reikia kremo, ar ne :)
Atsakyti
Knieti ir man ismeginti si:
Maybelline dream fresh BB
user posted image

Seip naudoju Bourjois HM, oda mano mirsi, bet dehidratuota, turiu plemuku raudonu ant zandu, kakta paberta, bet vasarai norisi kazko lengvesnio. Kad nekistu odos. Kazin, jei nusipirkciau toki, ir ant virsaus pamastuociau su maskuokliu, gal ir nieko butu, ka manot? Idomu tik kaip su spalvom. Nes kol neidegus, tai reikia tikrai pakankamai sviesios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Swychek @ 2012 05 11, 15:00)
Knieti ir man ismeginti si:

Man baisiai įdomu būtų, jei kas šį kremuką su Garnier BB palygintų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Swychek @ 2012 05 11, 15:00)
Knieti ir man ismeginti si:


Seip naudoju Bourjois HM, oda mano mirsi, bet dehidratuota, turiu plemuku raudonu ant zandu, kakta paberta, bet vasarai norisi kazko lengvesnio. Kad nekistu odos. Kazin, jei nusipirkciau toki, ir ant virsaus pamastuociau su maskuokliu, gal ir nieko butu, ka manot? Idomu tik kaip su spalvom. Nes kol neidegus, tai reikia tikrai pakankamai sviesios  4u.gif


vakar kaip tik nusipirkau šį, lengvas, malonus ant veido, taip ir dariau, kaip rašėte, pirmiausia pasitepiau veidą kremu (kt kartą bandysiu be kremo) o skruostus (turiu kapiliarų kuriuos maskuoju) pamaskavau mineraliniu maskuokliu, veidas atrodo natūraliai, nesimato kad pritepta kažko ir pan. thumbup.gif
kiekvienai dienai manau man patiks, tik va - mano bėda - blizgesys T zonoj greit išlenda jei magnesium pienelio pamirštu patepti unsure.gif
turiu ir HM, nepatinka man tai kad ji mėgsta dingti nuo veido laugh.gif
mano spalva medium, ant rankos pasirodė kiek tamsoka, bet ant veido puikiai susiliejo su veido spalva - nors ir veidas mano gal jau kiek padegęs g.gif

QUOTE(Estela_ @ 2012 05 11, 16:25)
Man baisiai įdomu būtų, jei kas šį kremuką su Garnier BB palygintų  4u.gif


turiu ir garnier lotuliukas.gif
light spalva, man labiau patiko maybelline, nes ji daugiau spf turi 30 (garnier 15 lyg tais g.gif ) lengvesnė, netokia riebi ir ant veido gražiau atrodo, lengviau pasiskirsto thumbup.gif
Atsakyti
As siandien buvau Droge, bet kazkaip neuzmaciau sito BB cream. Tik grizus namo paskaiciau cia pas jus forume, kad Maybelline toki turi. Bet meginau Garnier. Nesu as labai jau sviesi, nu bet man Garnier pas sviesiausias tai toks oranzinis, kad siaubas doh.gif O jei ne paslaptis, kokia spalvyte HM naudojat? Jei emet Maybelline medium? 4u.gif
Gal galesit po to palyginti su HM pudryte? Kuris geriau laiko, maskuoja, issilaiko? Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2012 05 11, 17:38)
vakar kaip tik nusipirkau šį, lengvas, malonus ant veido, taip ir dariau, kaip rašėte, pirmiausia pasitepiau veidą kremu (kt kartą bandysiu be kremo) o skruostus (turiu kapiliarų kuriuos maskuoju) pamaskavau mineraliniu maskuokliu, veidas atrodo natūraliai, nesimato kad pritepta kažko ir pan.  thumbup.gif
kiekvienai dienai manau man patiks, tik va - mano bėda - blizgesys T zonoj greit išlenda jei magnesium pienelio pamirštu patepti  unsure.gif
turiu ir HM, nepatinka man tai kad ji mėgsta dingti nuo veido laugh.gif
mano spalva medium, ant rankos pasirodė kiek tamsoka, bet ant veido puikiai susiliejo su veido spalva - nors ir veidas mano gal jau kiek padegęs  g.gif
turiu ir garnier  lotuliukas.gif
light spalva, man labiau patiko maybelline, nes ji daugiau spf turi 30 (garnier 15 lyg tais  g.gif ) lengvesnė, netokia riebi ir ant veido gražiau atrodo, lengviau pasiskirsto  thumbup.gif


O kas cia tas "magnesium pienelis"?
jis kaip supratau stabdo T zonos riebalavimasi?
butu labai aktualu.smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2012 05 11, 16:38)
light spalva, man labiau patiko maybelline, nes ji daugiau spf turi 30 (garnier 15 lyg tais  g.gif ) lengvesnė, netokia riebi ir ant veido gražiau atrodo, lengviau pasiskirsto  thumbup.gif

O visgi maskuoja kuris geriau? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Swychek @ 2012 05 11, 16:47)
O jei ne paslaptis, kokia spalvyte HM naudojat? Jei emet Maybelline medium?  4u.gif
Gal galesit po to palyginti su HM pudryte? Kuris geriau laiko, maskuoja, issilaiko? Aciu 4u.gif

HM spalva pas mane 52 nr.
Siaip maskuoja tai kogero geriau hm, tik tiek, kad is abieju man maskavimo mazoka g.gif todel tiek sita bb cream tiek hm naudoju kasdienai, kaip makiazo pagrinda + kaip drekikli, o bb cream dar ir kaip apsauga nuo saules, tik paskui papildomai pasmaskuoju reikiamas vietas kreminiu/piestukiniu/mineraliniu concealeriu
Blizgesys abieju man panasiai islenda, maybelline tik laikosi gal ilgiau, kaip jau kazkur minejau hm didziausias minusas - dingimas nuo veido biggrin.gif taigi isvada tokia - hm tikrai nekartotina, maybelline bb cream geresnis uz garnier, bet prastesnis uz missha bb cream biggrin.gif

QUOTE(buda @ 2012 05 14, 12:33)
O kas cia tas "magnesium pienelis"?
jis kaip supratau stabdo T zonos riebalavimasi?
butu labai aktualu.smile.gif


Magnesia milk imeskit kokiam youtube - tikrai rasit atsakyma, t.y. laisvinamieji tepami ant veido lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Estela_ @ 2012 05 14, 17:16)
O visgi maskuoja kuris geriau? 4u.gif

g.gif gal panasiai, tik garnier gal kad riebesnis tai daugiau uzsitepa ant veido, todel atrodo kad geriau maskuoja, nors man ju abieju maskavimas l.panasus, tik maybelline graziau ant veido atrodo, veidukas gaivus buvo, toks lyg svytintis is vidaus, o jei norit geriau maskuojancio bb cream - pabandykit missha, as kai ieskojausi bb cream kai dar LT nebuvo prekybcentriniu tokiu kremuku, tai sis dar tada buvo minimas tarp geriausiai maskuojanciu
Tiesa tiek uz maybelline tiek ir uz garier mokejau su akcija panasiai, tik maybelline yra 30 ml, o garnier 50 ml ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2012 05 14, 18:36)
HM spalva pas mane 52 nr.
Siaip maskuoja tai kogero geriau hm, tik tiek, kad is abieju man maskavimo mazoka g.gif todel tiek sita bb cream tiek hm naudoju kasdienai, kaip makiazo pagrinda + kaip drekikli, o bb cream dar ir kaip apsauga nuo saules, tik paskui papildomai pasmaskuoju reikiamas vietas kreminiu/piestukiniu/mineraliniu concealeriu
Blizgesys abieju man panasiai islenda, maybelline tik laikosi gal ilgiau, kaip jau kazkur minejau hm didziausias minusas - dingimas nuo veido  biggrin.gif taigi isvada tokia - hm tikrai nekartotina, maybelline bb cream geresnis uz garnier, bet prastesnis uz missha bb cream  biggrin.gif
Magnesia milk imeskit kokiam youtube - tikrai rasit atsakyma, t.y. laisvinamieji tepami ant veido  lotuliukas.gif
Papildyta:

g.gif gal panasiai, tik garnier gal kad riebesnis tai daugiau uzsitepa ant veido, todel atrodo kad geriau maskuoja, nors man ju abieju maskavimas l.panasus, tik maybelline graziau ant veido atrodo, veidukas gaivus buvo, toks lyg svytintis is vidaus, o jei norit geriau maskuojancio bb cream - pabandykit missha, as kai ieskojausi bb cream kai dar LT nebuvo prekybcentriniu tokiu kremuku, tai sis dar tada buvo minimas tarp geriausiai maskuojanciu
Tiesa tiek uz maybelline tiek ir uz garier mokejau su akcija panasiai, tik maybelline yra 30 ml, o garnier 50 ml  ax.gif



doh.gif paziurejau keleta video,bet taip ir nesupratau,kai ji pavadinti lietuviskai,ir juolab-kur isigyti.xD
Atsakyti
QUOTE(buda @ 2012 05 15, 08:26)
doh.gif  paziurejau keleta video,bet taip ir nesupratau,kai ji pavadinti lietuviskai,ir juolab-kur isigyti.xD


LT jo ko gero nerasit, siunčiausi iš ebay'jaus mirksiukas.gif

norėjau paklausti, kokį blizgį rekomenduotumėt iš maybelline? kurie verti dėmesio? ax.gif
Atsakyti
Išbanžiau tą BB kremuką, jau toooks vandenėlis, iškart atšoko fantazija, tai pasiėmiau Garnier, šis bent tirštesnis, smagesnis toks. Šiaip iš Maybellino kremuko kaip dek. Kosmetikos brando gamintojo daug daugiau tikėjausi.
Atsakyti
Dar norėjau paklausti, gal kuri šviesiaodė siunčiasi FIT ME pudros šviesiausią atspalvį internetu? Būtų įdomu sužinoti iš kur 4u.gif


ir ta proga kad paskutinė žinutė - NAUJA TEMA
Atsakyti