Įkraunama...
Įkraunama...

Maybelline kosmetika

Gal kas bande tuos lupdažius zele primenancius (permatomus) ? biggrin.gif Šiandien mačiau parduotuvej. Labai įdomiai atrodo, norėčiau išbandyt.
Atsakyti
bandziau parduotuvej, spalvos nepriduoda, tik toki lengva blizgesi. Kaip vazelinas ir tiek 4u.gif
Atsakyti
šian grupiokė buvo tuo želiniu pasidažius, tai matės spalva, ir visai gerai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tibė @ 2012 04 13, 20:57)
šian grupiokė buvo tuo želiniu pasidažius, tai matės spalva, ir visai gerai g.gif


Priklauso nuo spalvos, bandziau ryskiai rozini tai dar ir kaip spalva matosi, o oranzinis praktiskai jokios spalvos nedave, tik blizgesi
Atsakyti
Gal kas jau išbandėt naują maybelline dream fresh BB kremą? Kaip tik akcija droge...
Atsakyti
O kokia jų kaina? Ir atsiliepimai įdomūs, kažkaip įdomu būtų išmėgint, bet nesu niekad tu BB kremų mėginus ir spalvų pasirinkimas mažas, o man ganėtinai šviesaus atspalvio reiktų.
Atsakyti
Šį mėnesį droge 17,49. Turėtų būt 4 atspalviai to kremo, kaži kiek pas mus atvežė.
Atsakyti
pas mus, Eurokos, mačiau tris. Labai šviesų,vidutinį ir tamsesnį. Ant rankos pasitepus labai patiko, toks lengvas, visai pranykstantis, ir oda toj vietoj švelni patiko biggrin.gif
Visai mąstau, kad noriu.

Atsakyti
Būtų įdomūs išbandžiusių atsiliepimai apie BB kremuką, įdomu kiek jis pamaskuoja g.gif
Ir kaip šviesiausia spalvytė, ar nėra oranžinė..
Atsakyti
tikrai ne orandžinė, nes tokius dalykus jau iš tolo pastebiu biggrin.gif
Atsakyti
Taigi išmėginau aš tą Dream Fresh BB kremą. Light spalvą. Šiaip pirma mintis grįžus namo ir vos užtepus ant rankos (nes parduotuvėse visada kitaip atrodo) - kad kremas gan oranžinis ir matysis labai ant veido, nes gan šviesią odą turiu. Tačiau užtepus ant švarios veido odos viskas pranyko ir gan puikiai susiliejo su veido odos spalva. Nežinau ar čia taip turėjo būt, ar man jau vaidenasi. biggrin.gif Bet išties atrodė visai neblogai. Ir kadangi mano oda į riebesnę pusę (nors skruostuose, lūpų kampučiuose bei kaktos dalyje tarp antakių yra gan šlykščiai sausi plotai, kurie į visokius kremukus neitin reaguoja), tai bijojau, kad išryškės viskas ir po kelių h pasimatys blizgesys. Bet visai nustebau, nes po beveik visos dienos "nešiojimo" matėsi tik vos paakiuose ir čiut ant nosies. Kaip man, tai čia labai neblogai, nes turėjau užsitepus tik tą BB kremą ir nieko daugiau. Šiaip gal visai ir nieko kaip už akciją, bet spalvų pasirinkimas vis dėlto skurdokas, jei būtų buvęs dar šviesesnis atspalvis, būčiau dar laimingesnė. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2012 05 06, 21:23)
Taigi išmėginau aš tą Dream Fresh BB kremą.

Smagu, kad parašėt atsiliepimą, nes, matyt, dar nėra daug jį išbandžiusių. Esu kažkada naudojusi kažką panašaus, kremą su atspalviu, bet knieti išbandyti šį naująjį bigsmile.gif Gal galit parašyt pastebėjimus apie maskavimą, ar bent kiek jis jo suteikia? ar nėra labai švytintis efektas? ir kažin tinka sausai/normaliai odai? Dar nelabai suprantu blush2.gif , ar jis naudojamas iškart ant nuprausto veido, ar dar prieš tai galima pasitept kremu?

Dėkui už atsakymus 4u.gif
Atsakyti