Įkraunama...
Įkraunama...

dvi pametinukės Dievo dovanėlės

Kokia miela ir silta istorija smile.gif
Atsakyti
Paskaicius tokias grazias istorijas, jau ir apie trecia atzalele tyliai pasvajoju wub.gif
Dar saviskis kiek priestarauja, bet tikiuosi abu rasim bendra sprendima. rolleyes.gif
Sekmes auginant vaikucius 4u.gif
Atsakyti
Kaip nuostabu wub.gif Sekmes jums dideliausios! 4u.gif
Atsakyti
Jūs visos super šaunuolės 4u.gif ir jūsų šeimynėlė nerealiai stipri 4u.gif mylėkit, saugoki, tausokit vieni kitus ir tikiu kad būsit nuostabi šeima wub.gif
P.S aš labai prijaučiu atsidavusioms mamos, daugiavaikėms mamoms. Aš pati antro vaikelio susilaukiau tik po 12 metų, galbūt todėl dabar turiu jų daug biggrin.gif
Atsakyti
dėkoju visoms už gražius žodžius mūsų šeimynai.... ax.gif 4u.gif wub.gif

Linkiu visoms , jei tik yra galimybių, ryžtis turėti daugiau atžalėlių... svarbu tik yra tam sąlygų, palaikymo, abipusio noro, meilės, kantrybės, nusiteikimo... o ko daugiau bereikia laimingai šeimai?

mums dvasiškai dar yra noro, bet... labai daug išorinių trugdžių.... taip kad, panašu, jog apsiribosim dviem dukrytėmis...

Visoms linkiu kuo lengviau pastoti , su pakylėjimu ir didele meile išnešioti, bei su dar didesne meile, šiluma, kantrybe auginti sveikus laimingus vaikučius 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 09 balandžio 2012 - 22:29
švenčiame paskutinį 11 mėnesiuką:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

panašu, kad senelei bandelių tikrai nebeliks, nes jas man valgyti padeda antros eilės pusbrolukas lotuliukas.gif
user posted image

pasilaikydama į medžio šakelę galiu išstovėti kad ir pusvalandį, o jei nieko neturiu rankytėse, tai nepastoviu nė kiek biggrin.gif
user posted image

user posted image

iš kažkur išdygo dar viena, tik ši jau piktoji raudonkskarelė ,,močiutė'' lotuliukas.gif, kuri kiaurom dienom galėtų pūsti muilo burbulus lotuliukas.gif lotuliukas.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
Labai labai grazi istorija wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2012 05 01, 09:35)
švenčiame paskutinį 11 mėnesiuką:


super sidrulka wink.gif foto gražios labai tavo mergyčių 4u.gif
Atsakyti
dėkoju, mielosios už šiltus, gražius žodžius wub.gif 4u.gif
Atsakyti
O jau nuotrauku grazumas neispasakytas. wink.gif
Atsakyti

Mamytės dienotvarkės auginant mus aprašymas:

Auginu pametinukes dukras, tai kaip suprantat tvarkymosi yra pakankamai.... tiesiog visa diena ant kojų eini ir eini, o vakare pagalvoji, jog nieko doro nenuveikei, net neturėjai laiko pažaisti ir užsiimti vien tik su mergytėmis... arba kaip tik , kai pradedi galvoti kiek daug smulkių darbelių nuveikei, tai pasidžiaugi savimi ..... mano didžiausias darbas būna pagaminti pietus su savo pagalbinikėmis... bulvių priskuta ryte MB ax.gif , nes šiaip mažoji lenda į šiukšlių kibirą, į bulvių kibirą... grindis valomės savaitgaliais- tai dažniausiai Mb darbas... dulkes - pro retą biggrin.gif ... o skalbimai, daiktų apsimėtymai kasdieną... lyginam kuris suspėjam- aš arba dažniau MB vakarais ar ankstyvais rytais- dažniausiai savaitgaliu... lauko darbai, daržiukas- jau tėvelio priežiūroje.... tai va, džiaugiamės , jog turime auksinį visur suspėjantį ir mus labai mylintį bei mūsų labai mylimą tėvelį , kuris po valdiškų darbų dažniausiai grįžta tik apie 20-21h... savaitgaliais dar lekia į kaimuką pas tėvus... thumbup.gif thumbup.gif
Turbūt susidarė vaizdas, kad aš nieko neveikiu biggrin.gif - valgio gaminimas, indų plovimas , merginų sodinimas ant puoduko, kelnyčių skalbimas, nes vyresnėlė visus metus pratinosi prie puoduko, užpakaliukų plovimas, daiktų apmėtymai, skalbinių atrinkimas, padžiovimas, rūbelių sutvarkymas, sudėliojimas į vietas, lakstymai prie kompiuterio paleisti tai tokią, tai anokią dainelę, bėgiojimai paskui mažę ją bemaitinant, žindymas prieš pietų miegą, susipykusių sesučių raminimas, pašokimas kartu su mergaitėmis pagal daineles , braškių tvarkymas vakarais, naujų receptų paieška ir vakarienėms patiekaliukų gamyba dukrytėms, ... dar karts nuo karto aišku reikia įlįsti į SM biggrin.gif , kur kartais užtrunki ilgiau nei planuota,dar atsakymai į mama-mamai asociacijos besikreipainčių mamyčių klausimus apie žindymo problemas, dar keletas sms per dieną, skambučiai vyrui ir ne tik, komentarų parašymas nuotraukoms dukryčių albumuose, keletas sakinukų į dukryčių dienoraščius beveik kasdien, ėjimas į parduotuvę, pasivaikščiojimai lauke, pokalbiai su kaimynėmis, dar dažnai pamirštami suduoti vitamino D lašiukai, o dar jei sloga ar kosulys abi užpuola- tuomet kabinu ant šaldytuvo grafiką, kada kuriai kiek ir kokių vaistukų duoti... nėrinukų užsakymams dažniausiai belieka laiko tik naktimis ir tai jei dukrytė nebūna įsikirtusi kiaurą naktį į (.) ... biggrin.gif pasirodo ir aš kažką veikiu biggrin.gif biggrin.gif beje, mano pusryčiai bei pietūs būna ant greituko, į ranką....,,rytinis" dušas dažniausiai po pietų biggrin.gif apsipirkti važiuojame savaitgaliais, nes aš pati nevairuojanti.... gerai, dar kad ne mėgėja, dažytis , ,,špakliuotis", kavuotis tai nereikia papildomo laiko biggrin.gif bet kita vertus visai nėra laiko sau... bet aš kažkaip jo ir nepasigendu labai.... norėtųsi paskaityti kokią knygą, nes paskautinį kartą šiaip romaną skaičiau pirmos dukros nėštumo metu, o vėliau visa literatūra apie vaikų auginimą buvo skaitoma žindant mažylę...
Beje, pavasarį lankiau 3 mėn trukusius kursus, kur riekėjo ruošti ir namų darbus- ankstyvais rytais bei vėlyvais vakarais.... nuo rugsėjo ketinu studijuoti neakivaizdžiai.... vyresnėlę išleisiu į daržiuką... kaip nors suksimės... beje, turime extra mamytės išėjimams labai nuostabią auklę.... bet čia į kelias savaites 1 k....

Ilgai ir sunkiai lauktos mūsų išsvajotos dukrytės, tad be galo džiaugiamės tėvyste.... aišku, būna sunkių akimirkų, bet jos retos... dažniausiai- džiugios, mielos , meilios akimirkos.... dažnai stengiuos įsidėti į ausis nematomus ausų kamštukus biggrin.gif į viską žiūrėti paprastai, ramiai.... namų ūkis antrame plane- savrbu būtume pavalgę ir minimali tvarka namuose... o smulkemų išmokau nebematyti....
mūsų maži vargeliai ir dideli džiaugsmeliai.... ir kaip greitai jos auga.... ech... sustokit akimirkos žavingos..

Čia gal ir ne visai į temą, bet visgi apie mamas....

Ryškiausi pokyčiai po vaikų gimimo yra šie:

Vaikų klegesys tampa tavo namų muzikiniu fonu.

Didžiausia svajonė - išsimiegoti.

Pradedi pastebėti visas nėščias moteris ir mažus vaikus. (Kur jie buvo anksčiau?)

Knygų lentynas papildo naujausios knygos apie vaikų auklėjimą.

Namų interjeras įgauna naują tendenciją - žaislai, žaisliukai...ar yra nors viena vieta namuose be jų?

Pusryčiai - 15 val. tapo įprastu reiškiniu. (mamytei dažniausiai ir vėliau  )

Pradedi suprasti teletabius. Jie tau netgi patinka.

Įgauni sugebėjimą užmigti vos padėjus galvą. Dažnai šalia vaiko. Su drabužiais.

Žurnalus moterims pakeičia žurnalai vaikams ir apie vaikus.

Šlubuoja atmintis: nebeprisimeni, kada paskutinį kartą buvai kine/teatre ar restorane be vaikų.

Iš kitos pusės lavėja matematikos įgūdžiai - žinai vaiko kiekvieną priaugtą gramą ir centimetrą.

Tapai visavertės mitybos eksperte (nori, kad vaikas gautų kuo daugiau vitaminų).

Tapai medicinos eksperte - žinai ką ir kuo gydyti, dar ir draugei patarsi, susirgus jos vaikui.

Tačiau auklėjimo ekspertės įgūdžiai greitai išgaruoja. Taip lengva būdavo auklėti svetimus vaikus.

Pradedi suprasti, ką norėjo pasakyti tėvai: „Kai turėsi savo vaikų, mus suprasi". Tėvai buvo teisūs.

Tavo smegenys dirba kaip interneto paieškos sistema Google. Per dieną iškyla šimtai klausimų: Kodėl nemiega? Per ilgai miega? Nevalgo? Kodėl visą dieną valgė? Kodėl neramus? Kada iškelti į kitą kambarį? ir panašūs klausimai.

Padidėjo mano širdis. Nežinojau, kad taip beprotiškai mylėsiu savo vaikus wub.gif wub.gif wub.gif

Atsakyti
nuostabiai aprasyta istorija! 4u.gif wub.gif
Atsakyti