Įkraunama...
Įkraunama...

Pavydus vyras

Turiu labai pavydu vyra. Na aišku turėjau vienkartinį romaną bet jis irgi ne pagal įžadus gyvena. Kaip man elgtis? Ar dar galima išlaikyti šeimą ? schmoll.gif
Atsakyti
Maniškis irgi pavydus. Mano romanas buvo prieš 6 metus, viską išsiaiškinom, susitaikėm, bet iki šiol prikaišioja. Juokingiausia, kad to žmogaus visus tuos 6 metus aš nemačiau ir nebebendraujam. Aš bent jau rimtai pasišnekėjau. Pasakiau, kad tai buvo mano klaida, kad dabar aš gyvenu su juo, o ne su tuo vaikinu, kad pasirinkau jį, o ne ką nors kitą ir pagrasinau, jei dar sykį prikiš man, išmesiu iš mūsų buto. Atrodo, suveikė tongue.gif
Na, supratau, kad tau dabar kaip tik tokia situacija, kad jis sužinojo apie neištikimybę, ane? Jei jis tavęs nepagavo už rankos, o apie tai jam papasakojo pvz jo draugai ar šiaip pašaliniai žmonės, tai patarčiau tau viską neigti, nesvarbu, ką jis tau sakytų. Ale jei jau pagavo, tai tada tik nuo jo priklauso, ar tau atleis.
Tai, kad ir jis negyvena pagal įžadus, nepalengvina ir nešvelnina situacijos. jei jau abu tokie esat, tai gal be reikalo gyvenat kartu? Gal pats laikas pagalvoti, ar tikrai to reikia?
Sėkmės
Atsakyti
mano vyras taip pat labai pavydus, tik nera tam pagrindo. bet jei jus abu kartu einat i sona nematau tikslo saugoti seimos
Atsakyti
QUOTE(vaiciuke @ 2006 07 03, 10:45)
Maniškis irgi pavydus. Mano romanas buvo prieš 6 metus, viską išsiaiškinom, susitaikėm, bet iki šiol prikaišioja. Juokingiausia, kad to žmogaus visus tuos 6 metus aš nemačiau ir nebebendraujam. Aš bent jau rimtai pasišnekėjau. Pasakiau, kad tai buvo mano klaida, kad dabar aš gyvenu su juo, o ne su tuo vaikinu, kad pasirinkau jį, o ne ką nors kitą ir pagrasinau, jei dar sykį prikiš man, išmesiu iš mūsų buto. Atrodo, suveikė tongue.gif
Na, supratau, kad tau dabar kaip tik tokia situacija, kad jis sužinojo apie neištikimybę, ane? Jei jis tavęs nepagavo už rankos, o apie tai jam papasakojo pvz jo draugai ar šiaip pašaliniai žmonės, tai patarčiau tau viską neigti, nesvarbu, ką jis tau sakytų. Ale jei jau pagavo, tai tada tik nuo jo priklauso, ar tau atleis.
Tai, kad ir jis negyvena pagal įžadus, nepalengvina ir nešvelnina situacijos. jei jau abu tokie esat, tai gal be reikalo gyvenat kartu? Gal pats laikas pagalvoti, ar tikrai to reikia?
Sėkmės


Vaiciuke, o tu kartais pati sau neprieštarauji? Venoj temoj rašai, koks tavo vyras supratingas ir nepavydus, kad tu gali turėt betkiek "tik draugų", o čia kalbi apie kažkokį romaną ir kaip tavo vyras tau prikaišioja dėl to???? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingushka @ 2006 07 03, 14:22)
Vaiciuke, o tu kartais pati sau neprieštarauji? Venoj temoj rašai, koks tavo vyras supratingas ir nepavydus, kad tu gali turėt betkiek "tik draugų", o čia kalbi apie kažkokį romaną ir kaip tavo vyras tau prikaišioja dėl to????  g.gif

Tai gal biški skiriam tuos dalykus ar kaip g.gif Tik draugai ir lieka tik draugais, o čia aš sakau apie paklydimą į kairę. Gal jauti skirtumą ar kaip? g.gif Beje, nežinau, ar ten aš rašiau, kad jis nepavydus. Gal jis tiesiog atsirenka, kur pavydėti, o kur ne. Ingushka, gali ant manęs važiuoti, kiek tau patinka, bet su protu, ok mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiciuke @ 2006 07 03, 15:22)
Tai gal biški skiriam tuos dalykus ar kaip  g.gif Tik draugai ir lieka tik draugais, o čia aš sakau apie paklydimą į kairę. Gal jauti skirtumą ar kaip?  g.gif Beje, nežinau, ar ten aš rašiau, kad jis nepavydus. Gal jis tiesiog atsirenka, kur pavydėti, o kur ne. Ingushka, gali ant manęs važiuoti, kiek tau patinka, bet su protu, ok  mirksiukas.gif


Pirmiausia, aš ant tavęs nevažiuoju (kam kaži man to reikia??? doh.gif ), tiesiog sakau, kad man kertasi tavo pasisakymai.
Nu čia tokį klausimėlį dar turiu: vaiciuke, o tas romanas buvo jau santuokoje? Jei taip tai man dar sunkiau suvokiamas tavo vyro teigiamas požiūris į tavo draugus.
O dabar pasakysiu iš savo pozicijos. Pirmiausia, mano vyras kažkokių tai pavydų nerodo, nes aš bent kol kas nedaviau tokios dinksties wub.gif . Taip pat manau, kad man vyras neištikimybės ko gero išvis neatleistų schmoll.gif , na jis labai kategoriškai į tai žiūri. O jei tarkim jau atleistų, tai manau, kad kontrolė ir pavydas būtų nerealūs.
Na, eco atveju, tai man sunkokai suvokiama šeima, kai kiekvienas eina į šalį, kitas apie tai žino... tai kokia jau čia ir šeima. Aišku, galima viską bandyt sulipdyt ir vel gaivint pasitikėjimą viens kitu.... , bet klausimas, kaip tvirta tai bus ir ar verta įdėtų pastangų.
Atsakyti
QUOTE(Ingushka @ 2006 07 03, 15:35)
Pirmiausia, aš ant tavęs nevažiuoju (kam kaži man to reikia???  doh.gif  ), tiesiog sakau, kad man kertasi tavo pasisakymai.
Nu čia tokį klausimėlį dar turiu: vaiciuke, o tas romanas buvo jau santuokoje? Jei taip tai man dar sunkiau suvokiamas tavo vyro teigiamas požiūris į tavo draugus.
O dabar pasakysiu iš savo pozicijos. Pirmiausia, mano vyras kažkokių tai pavydų

Specialiai dėl tavęs peržiūrėjau savo postus ir niekur neradau pasakymo, kad mano vyras nepavydus g.gif Jei rastum, mielai prašau, kad pacituotum.
Antra, aš neištekėjusi, jei tai ką nors keičia. Ir tas romaniukštis buvo iki mūsų bendro gyvenimo, jei ir tai ką nors keičia.
Žmonės visi klysta, o ir atleisti moka. Jei tai vienkartinė klaida, ją reikia atleisti. Žinau, kad mažiausia mano klaida dabar paverstų mūsų santykius skyrybomis. Bet pasimokiau iš to nukrypimo ir esu labai laiminga dabar.
Kartais reikia suklupti, kad suprastum, jog tas žmogus, kuris yra šalia, tau brangesnis už visus kitus.
Labai džiaugiuosi už tas, kurios tą supranta be suklupimo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaiciuke: 03 liepos 2006 - 14:46
as manyciau taip pat, kad jei einate kiekvienas i sona tai jau ne seima. manau kad jums reikia rimtai pasikalbeti, bet galbut jums to net ir nereikia(seimos) esat linke i palaida gyvenima. as cia gal truputi per grubiai, bet kiekviena situacija skirtinga mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, o ar nėra normalu, kad vyras pavydi, jeigu sukat į šoną?

na, nežinau, man nesuvokiama, kaip tokioje situacijoje galima kaltinti pavydumu. jam turi būti dzin? tada jau bus gerai? Ar aš kažko nesuprantu?
Atsakyti
QUOTE(bride @ 2006 07 03, 18:01)
Merginos, o ar nėra normalu, kad vyras pavydi, jeigu sukat į šoną?

na, nežinau, man nesuvokiama, kaip tokioje situacijoje galima kaltinti pavydumu. jam turi būti dzin? tada jau bus gerai? Ar aš kažko nesuprantu?


Pritariu drinks_cheers.gif Aš manau, kad normalus mylintis vyras pavydės savo moters net pastebėjęs didesnį kito vyro dėmesį (aišku, kiek didelis tas pavydas, tai jau kita kalba), o kai žino apie buvusią neištikimybę, tai ko ar norėt. Manau, kad po išdavysčių visiško pasitikėjimo poroje jau niekada nebebus
Atsakyti
QUOTE(vaiciuke @ 2006 07 03, 15:45)
Specialiai dėl tavęs peržiūrėjau savo postus ir niekur neradau pasakymo, kad mano vyras nepavydus  g.gif Jei rastum, mielai prašau, kad pacituotum.

Antra, aš neištekėjusi, jei tai ką nors keičia. Ir tas romaniukštis buvo iki mūsų bendro gyvenimo, jei ir tai ką nors keičia.



dabar vėl sakysi, kad užsipuolu lotuliukas.gif
Gal tokio žodžiai ir nepavartojai, bet tai gal nesam tokios bukos ir iš konteksto galima suprast, kad jau tavo draugas tikrai nepavydus. Sakei, kad jis normaliai reaguoja į tavo TIK draugus. Paklausk tų moteų, kurių vyrai tikrai pavydūs, kaip jie reaguotų į kokius tai draugus, kaikurie pašėlsta vos pamatę, kad jų moterį kas gatvėj nužiūri

O tas tavo romaniūkštis tik įrodo, kad tie TIK draugai visgi kelia kažkokį tai pavojų ir net tu, deklaruodama, kad esi tik draugė visiems vyrams kartais gali suklupt ir neatsispirt pagundai.

Bet čia ne ta tema, apie tai galima kitoj temoj diskutuot
Atsakyti
QUOTE(Ingushka @ 2006 07 03, 16:35)
Pirmiausia, mano vyras kažkokių tai pavydų nerodo, nes aš bent kol kas nedaviau tokios dinksties  wub.gif  . Taip pat manau, kad man vyras neištikimybės ko gero išvis neatleistų  schmoll.gif  , na jis labai kategoriškai į tai žiūri. O jei tarkim jau atleistų, tai manau, kad kontrolė ir pavydas būtų nerealūs.

pavydas buna ne tik del to, kad yra dingstis
labai pavydus- daznai pavydi be jikio pagrindo ar patys tuos pagrindus issigalvoja ir issifantazuoja(cia jau liguistas pavydas)
pvz mano vyras yra pavydus, nezinau ar labai, cia gal netiksli savoka, bet pavydus sakykim. as jam dingsties jokios nesu davus bet ji kazkiek suprantu, kadangi mus apie 2 metus persekiojo mano ex draugas, kuri palikau sutikusi vyra. persekiojo sakau tiesiogine ta zodzio prasme- bande visais budais susitikti, organizavo susitikimus per trecius asmenis kad ateiciau, skambinedavo man ir vyrui kalbedamas visokias nesamones, suzinodavo visas smulkmenas is musu gyvenimo ir organizavo slykscius skambucius vyrui
ne stebuklas kad vyra kazkiek tai paveike
aciu dievui pastaruoju metu lyg ir ramybe, tai ir vyras ramesnis rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lexy: 04 liepos 2006 - 10:59