Įkraunama...
Įkraunama...

Pavydus vyras

QUOTE(Ingushka @ 2006 07 03, 19:23)
1. dabar vėl sakysi, kad užsipuolu  lotuliukas.gif
2. Gal tokio žodžiai ir nepavartojai, bet tai gal nesam tokios bukos ir iš konteksto galima suprast, kad jau tavo draugas tikrai nepavydus. Sakei, kad jis normaliai reaguoja į tavo TIK draugus.
3. Paklausk tų moteų, kurių vyrai tikrai pavydūs, kaip jie reaguotų į kokius tai draugus, kaikurie pašėlsta vos pamatę, kad jų moterį kas gatvėj nužiūri

4. O tas tavo romaniūkštis tik įrodo, kad tie TIK draugai visgi kelia kažkokį tai pavojų
5. ir net tu, deklaruodama, kad esi tik draugė visiems vyrams kartais gali suklupt ir neatsispirt pagundai.

6.Bet čia ne ta tema, apie tai galima kitoj temoj diskutuot

1. Nesakau 4u.gif
2. Taip, mano vyras normaliai reguoja į mano TIK draugus, nes yra pakankamai sveikas, kad suprastų, jog jie TIK draugai. Būna, kad numeta kokią nors keistą frazę. Bet jis žino, kaip aš reguoju į nepagrįstus pavydus, todėl dažniausia to neparodo. Bet labai tikėtina, kad galbūt ir pavydi.
3. O apie tuos vyrus, kurie liguistai pavydi, esu labai nekokios nuomonės. Jų žmonos yra ne nuosavybė. Gatvėje bet kas gali žiūrėti. Truputis pavydo nekenkia, bet kai pradeda visą vakarą prikaišioti dėl kažkokio žvilgsnio, tai jau nežinau g.gif

4.Mano romaniūkštis nieko tau įrodyti negali apie mano vyro požiūrį.
5. O kad esu garantuota dėl to, kad niekada nesuklupsiu, niekur neparašiau ir dabar nesakau, kad esu garantuota. Turbūt niekas taip negali pasakyti.
6. Sutinku, kad šitas pasižodžiavimas ne į temą.
Temos autorės vyras tikrai turi pagrindo pavydėti, nes ji nukrypo į šoną. Dėl sumažėjusio pasitikėjimo irgi pritariu. Jis tikrai nebebus toks, koks buvo. Tik žmonės kartais klysta ir vieną paslydimą aš atleisčiau. Aš savo vyru visiškai pasitikiu ir laikausi nuomonės, kad jei norės visada išeis, pavydėsiu aš ar ne. Lygiai taip pat norėčiau, kad į mane reguotų. Beje, maniškis taip ir reguoja ir jau priprato, kad dauguma mano draugų yra vyrai. Liguistas savininkiškumo jausmas tik stumia pasielgti būtent taip, kaip įsivaizduoja antra pusė. Čia neabsoliuti nuomonė, o tik mano
Atsakyti
QUOTE(Lexy @ 2006 07 04, 11:54)
pavydas buna ne tik del to, kad yra dingstis
labai pavydus- daznai pavydi be jikio pagrindo ar patys tuos pagrindus issigalvoja ir issifantazuoja(cia jau liguistas pavydas)
pvz mano vyras yra pavydus, nezinau ar labai, cia gal netiksli savoka, bet pavydus sakykim. as jam dingsties jokios nesu davus bet ji kazkiek suprantu, kadangi mus apie 2 metus persekiojo mano ex draugas, kuri palikau sutikusi vyra. persekiojo sakau tiesiogine ta zodzio prasme- bande visais budais susitikti, organizavo susitikimus per trecius asmenis kad ateiciau, skambinedavo man ir vyrui kalbedamas visokias nesamones, suzinodavo visas smulkmenas is musu gyvenimo ir organizavo slykscius skambucius vyrui
ne stebuklas kad vyra kazkiek tai paveike
aciu dievui pastaruoju metu lyg ir ramybe, tai ir vyras ramesnis rolleyes.gif


Na aš sakyčiau, kad toks ex elgesys turėtų sukelt ne pavydą, bet normaliai sunervint (neblogą ten matyt turėjai lotuliukas.gif ). Mano ex, kai palikau, tai tik porą sms'ų dabartiniam buvo parašęs (tik neprisistatė nuo ko stupid.gif ), o kai bandė paskambint, buvo pastatytas į vietą bicycle.gif . Bet va mane sekiojo. Buvo atvejis, kai pralaukė visą naktį po mano langais, kol grįšiu iš dabartinio vyro namo (kai dar gyvenom atskirai). Bet aš tiesiog rodžiau, kad man nerūpi jo nesamonės. Tikiu, kad maniškį nervindavo, bet jis niekada nepriekaištavo ir leido man pačiai sutvarkyt (galutinai užbaigt) tuos santykius
Kaip jau rašiau, kiekvienas mylintis vyras savo moters pavydi, tik yra liguistas pavydas, kai jau nekontroliuojamas ir pavydima visko, visiems ir visada. Ir yra normalus, kai be reikalo scenos nekeliamos, jei moteris neduoda tam preteksto. O stebėtis, kad vyras pavydi, kai tu jam buvai neištikima, tai tikrai nėra ko.
Atsakyti
QUOTE(Ingushka @ 2006 07 04, 13:33)
Na aš sakyčiau, kad toks ex elgesys turėtų sukelt ne pavydą, bet normaliai sunervint (neblogą ten matyt turėjai  lotuliukas.gif ). Mano ex, kai palikau, tai tik porą sms'ų dabartiniam buvo parašęs (tik neprisistatė nuo ko  stupid.gif ), o kai bandė paskambint, buvo pastatytas į vietą bicycle.gif . Bet va mane sekiojo. Buvo atvejis, kai pralaukė visą naktį po mano langais, kol grįšiu iš dabartinio vyro namo (kai dar gyvenom atskirai). Bet aš tiesiog rodžiau, kad man nerūpi jo nesamonės. Tikiu, kad maniškį nervindavo, bet jis niekada nepriekaištavo ir leido man pačiai sutvarkyt (galutinai užbaigt) tuos santykius
Kaip jau rašiau, kiekvienas mylintis vyras savo moters pavydi, tik yra liguistas pavydas, kai jau nekontroliuojamas ir pavydima visko, visiems ir visada. Ir yra normalus, kai be reikalo scenos nekeliamos, jei moteris neduoda tam preteksto. O stebėtis, kad vyras pavydi, kai tu jam buvai neištikima, tai tikrai nėra ko.

jo nebloga doh.gif doh.gif
jis ne tik pats skambindavo o dar organizuodavo kad skambino kazkokie kiti, mum nepazistami zmones ir taip 2 metus doh.gif zodziu gerai kad dar be smurto viskas baigesi
ne visiems is kart daeina doh.gif
o del pavydo, tai kaip aiskinomes su vyru, tai jam tokia situacija kazkiek sukele baime mane prarasti, del to ir pavydo yra. nors nesakyciau kad jis kazkoks laaabai jau pavydus- normaliai, kaip priklauso lotuliukas.gif
o del neistikimybes tai pritariu- po to kazkaip sunku tiketis pasitikejimo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexy @ 2006 07 04, 12:40)
jo nebloga doh.gif  doh.gif
jis ne tik pats skambindavo o dar organizuodavo kad skambino kazkokie kiti, mum nepazistami zmones ir taip 2 metus doh.gif zodziu gerai kad dar be smurto viskas baigesi
ne visiems is kart daeina doh.gif


Bet tokie ex poelgiai tik patvirtina, kad padarei gerą sprendimą pasirinkdama kitą žmogų. Bet tai kas per žmones, kurie paprašyti kažkokio švelniai tariant "trenkto" skambinėja nepažįstamiems žmonėms doh.gif . Beje, o ką jis kalbėdavo tavo vyrui?
Atsakyti
QUOTE(Ingushka @ 2006 07 04, 14:17)
Bet tokie ex poelgiai tik patvirtina, kad padarei gerą sprendimą pasirinkdama kitą žmogų. Bet tai kas per žmones, kurie paprašyti kažkokio švelniai tariant "trenkto" skambinėja nepažįstamiems žmonėms  doh.gif  . Beje, o ką jis kalbėdavo tavo vyrui?

na jis buvo zmogus neblogose pareigose ir turejo neblogu rysiu. kaip jis rado tu skambinusiu zmoniu ir kokie tai zmones nezinau, bet faktas kad taip buvo, ir pagal balsus sprendziam kad buvo 4 skirtingi zmones, ir vyrai ir moterys
jis turejo neblogu rysiu mano buvusio darbo aplinkoje, toje srity, apie mano darbinius dalykus galejo viska susizinoti, viska sekdavo. taip pat is aplinkos gaudavo ziniu ir apie privatu gyvenima kazkiek.
jis pvz suzinojes kad vaziuoju i komandiruote organizuodavo tokius skambucius mano vyrui, kad skambino moteriske ir aiskindavo, kad susirupinusi mano vyru ji turi pranesti, kad is tikruju as vaziuoju tik del to kad miegu su virsininkais doh.gif (su kokiais nezinau, nes turejau virsininke moteri) ir del to vaziuoju as, nes negi siustu siaip zmogu, paprasta darbuotoja ir tt. zodziu daug panasaus purvo, nesinori ir prisiminti
pvz buvo taip, kad atsirado slaptas anoniminis gerbejas, kuris mane kviesdavo i pasimatymus. as i tuos kvietimus nereagavau, itarinejau kazka panasaus, bet viena karta kai jis jau buvo isitikines kad i pasimatyma ateisiu, paskambino mano vyrui ir pranese, kad vakare nuvaziuotu ten ir ten ir paziuretu kaip as ji apgaudineju. tik taip isejo, kad ta vakara nuvariau tiesiai namo ir vyrui papasakojau apie tokius anoniminius gerbejus, tai neisdege. nors buvom netgi sumaste nuvaziuot kartu ir aiskintis, bet pabijojau kad vyrui nervai neislaikys
zodziu daug cia butu viska pasakoti doh.gif
Atsakyti
siaubas kažkoks doh.gif nu, bet svarbu, kad viskas baigėsi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingushka @ 2006 07 04, 15:33)
siaubas kažkoks  doh.gif  nu, bet svarbu, kad viskas baigėsi  thumbup.gif

labai tikiuosi, kad taip ir yra unsure.gif
4u.gif
Atsakyti
na o mano brangiausias pavydi net tai kai i mane žiuri svetimi vyrai,nesvarbu kad as stoviu salia jo. Na o jeigu užsidedu trumpa sijona ir maikute atviru kaklu tai jau tada doh.gif schmoll.gif beto mano labai ideles krutys blush2.gif
Atsakyti
maniskis irgi pavydus,kartais net nesveikai.pvz jei klausia kur ir su kuo buvau,tai savo atsakyma turiu pakartoti jam kelis kartus,papasakoti nuo a-z ka as veikiau.jo pavydau priezasciu as nezinau,gal labiau jo pavydas yra del nepasitikejimo manimi,nes dar tada kai draugavom,as jam 2 kartus pamelavau blush2.gif dabar del to labai gailiuosi,jis ta man daznai primena,tada susipykstam.jis pats sako,kad negali niekaip to pamirsti,nors man pamelaves yra tikrai ne karta.vardan sventos ramybes,as be jo niekur neinu,iskyrus diena su vaiku i lauka,miesta ar parduotuve,o jei vakare einam i lauka paskambinu ir paklausiu kada grys,nenoriu kad gryzes po darbo nerades manes namie,pradetu man sneketi kad as gal bare kokiam buvau ar susitikus su kuom nors. g.gif ir jei dabar skaitytu ka as rasau manau supyktu ........ verysad.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif
Atsakyti
Maniskis irgi pavydus, net ir dabar, kai as nestuke.gif .. Patikrindavo telefona. Nors kai jis cia kazkada gavo zinute i savo nr, as norejau paziureti, tai neleido, ir juokiasi.. Man atrodo tokie pavyduokliai patys kazka negero daro, del to ir mumus nepasitiki. Prisiskaiciau cia paie visokias neistikimybes, tai jau man paciai mano vyras itartinas juodai atrodo!
Atsakyti
as kartais galvoju,kad gal ir as pati per daug prisigalvoju g.gif
Atsakyti