Įkraunama...
Įkraunama...

Pavydus vyras

na ir nepasiseke cia kai kurioms su tais pavyduoliais 4u.gif na, bet sako - pavydi - reiskia myli biggrin.gif
MB visiskai nepaydus doh.gif kartais sako, jog td ir td pavydejo, taciau man savo pavydo visiskai neparodo g.gif
Atsakyti
Mano vyras irgi buvo pavydus, tik to akivaizdžiai nedemonstruodavo, bet matydavau, kad nepatenkintas, kai eidavau kur nors be jo. Kadangi man visada reikėjo asmeninės erdvės ir to atsisakyti aš nesiruošiau, tai tekdavo tą nepasitenkinimą kažkaip ,,suvirškinti". Kalta nesijaučiau, nes manau, kad susitikti su klasiokais ar šiap senais draugais, nuvažiuoti su draugėm savaitgaliui kad ir į Druskininkus- nėra kažkoks vyro įžeidimas ar išdavimas. Žinokit, atėjo ta diena, kai jis prisipažino, kad pavydi, bet apsisprendė pasitikėti. Nežinau, kaip jis priėjo tokių išvadų, gal suprato, kad kitaip nebus ir, kad nesikankinti turi priimti kažkokį sprendimą. Dabar visi ramūs. Niekada negalėčiau to pasitikėjimo apvilti. O pavyduoliai yra baisus reikalas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ader @ 2006 03 17, 15:11)
Paskutiniu metu vyrą dažnai užplūsta pavydo priepuoliai. Priėjom jau iki to, kad nuolatos esu tikrinama ar esu darbo vietoje, per kiek laiko parvažiuoju namo, ir taip toliau. Bandau ir juokais viską nuleisti, ir pykti, ir gražiuoju kalbėti. Neturiu dėl ko teisintis ir aiškintis, tai kartais jau nebežinau kaip reaguoti.

Kazkaip persasi mintis, kad galbut pats yra Jums neistikimas. Geriausia ginybos taktika - puolimas. Ir siaip siulau susesti ir pakalbinti vyra, kas ji paskatino sitaip elgtis, kokie Jusu veiksmai ar zodziai. Manau reikia pasikalbeti kaip dviems suaugusiems zmonems. Pasakykite vyrui, kad jociates nesmagiai sitaip tikrinama, ir isviso nelabai gera linkme santykiai krypsta, jeigu tarp sutuoktiniu staiga kyla nepasitikejimas... g.gif Juk bendro gyvenimo kertinis pagrindas yra pasitikejimas ir vienas kito gerbimas.
Atsakyti
kad ir pavydz as slapta nueinu pas drauges,kai jis nezino ax.gif ,o ne karta esu pasakius kad uzsukau pas drauge. pirma bande prikist bet kai paaiskinau jam kad neturiu nei 1 drauges. tai nutilo bet susiraukes buva..tai daznai nenueinu kada noris pas drauge. prikaisioja kad nenorek kad jis benrautu su draugais,mat jo visi draugai pijokai vyrai juk kitaip negali bendraut tik su buteliu.o kur butelis ten gastroles negrizimai namo naktim. verysad.gif
Atsakyti
Izide, Jus pati sau priestaraujat. Pirma sakot jam kad buvote pas drauge, o jam supykus pareiskiate, kad neturite ne vienos drauges. Gal todel jis ir pyksta, kai jaucia kad meginat ji apkvailint. Nemeluokit kur ir kada einat ir neprikaisios.
Atsakyti
QUOTE(izide_69 @ 2010 11 28, 11:07)
Man tas pats negaliu net su draugem su  susitikt.. ypac su viena susibiciuliavom, inai yra mano grupioko zmona. tai pavydz vyras sako su kuo bendrauji kazin.. o ka kalbet kai tikrin sms ar skambucius. O jei skambin koks nzn numeris tai tragedija jam atem mobilu. arba liepa kalbet su garsekalbiu man... ka kalbet anksciau net i baznycia neisleisdavo o ir dabar skaiciuoja aika kiek laiko uzgaistu kol gristu.. karta net su masina lauke kol iseisiu is baznycios sekmadieni.. ziauru kartais net i depresija nusivarau jauciuos nelaiminga.. ka kalbet apie grupes sventes.. net kalbos nera.. per ji net grupe mane nustume i sali. galvoja kad keistuole..


toks klausimukas ne i tema. tai kokio velnio su juo draugaujat? nebent tarp koju kazka labai nepaprasto turi, kad leidziate viska: depresija, buti nelaiminga, netureti draugiu. bet turite ji? kuom jis atperka ta jusu savo asmenybes issizadejima?
Atsakyti
QUOTE(Kosmonautė @ 2010 12 01, 22:21)
toks klausimukas ne i tema. tai kokio velnio su juo draugaujat?

nu taigi jinai ji myyyli rolleyes.gif tai pats didziausias argumentas visame kame.. musa-nu bet as ji myliu,geria-nu bet jis mano meile.. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2010 12 02, 09:40)
nu taigi jinai ji myyyli  rolleyes.gif tai pats didziausias argumentas visame kame.. musa-nu bet as ji myliu,geria-nu bet jis mano meile..  cool.gif



dabar pavydi - reiskaiis myli, o po poros metu SM nauja tema: musa mane, bet myli ir vel nauja istorija doh.gif na tikrai moteru logika jokiam analitikui neikandama biggrin.gif

net negaila tokiu, jaunos merginos, pirma meile, nepatyrimas vienas dalykas, bet kai suaugusi moteris nemoka savimi pasirupinti doh.gif

kiekvienas turi toki partneri kokio yra vertas.
bet kazin ar susimastys kuri po tokios posto, jauciu tik apkaltins nesupratingumu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE
vyrai juk kitaip negali bendraut tik su buteliu.o kur butelis ten gastroles negrizimai namo naktim.  verysad.gif

vyriska draugyste ne tik prie butelio. bet jeigu jus tokie vyrai traukia kuriems butelis geriausias draugas cia jau jusu o ne vyru kalte .
Atsakyti
QUOTE(Kosmonautė @ 2010 12 02, 09:05)
dabar pavydi - reiskaiis myli, o po poros metu SM nauja tema: musa mane, bet myli ir vel nauja istorija  doh.gif  na tikrai moteru logika jokiam analitikui neikandama biggrin.gif




Pavydas santykius griauna sekmingai ir greitai.. laiko klausimas tik cia.. o kad bus pabaiga-tai faktas.. nebent moteryte ant tiek sugniuzdoma,kad jai viskas vienodai tampa,ka tik vyras butu ramus..
turejau pazistama,kuriai vyras skambindavo is darbo,ir tikrindavo ar ji namie,o liepdavo nueiti ir paspaust duru skambuti,pas juos specifinis toks buvo doh.gif .. ir eidavo ji ir spausdavo..ir dar visokiu nesamoniu sutikdavo daryt,vardan meiles biggrin.gif o vyrelis po keliu metu debile ja isvadino,ir pas kita ismove.. liko ta su pazeista psichika ant tiek,kad vyru bijo taip,kad kompanijoj verkia jei koks atkreipia demesi.. o kas kalta?? ji.. cool.gif
Atsakyti
Mano drauge vyras seka suinstaliaves kompe prgrama, kuri dudoa atskaita kokiuose psl buvo, ka rase, skype, facebook ir t.t.. ir dar tel isklotines pasiziuri kam skambino ir t.t. doh.gif

Atsakyti
O mane nustebino moteru poziuris i beda t/y pavyda g.gif Jei jau pavydus tai nebukit su juo jei musa bekit nuo jo jei geria bekit nuo jo ir t.t.....o kodel nei viena nesusimastet kad tokiam zmogui pirmiausiai reikia pagalbos? g.gif Kodel nei viena nepataret kai buti gudresniai ir suvaldyt jo pavyda kumscius gerimus ir t.t....Pati turiu vyra pavydu betgudrumu as sugebejau ji pergudraut ir su laiku pavydas tapo sveikas ir malonus sirdziai....kodel mes iskart smerkiam tuos kurie nori padet salia esam zmogui? taip sutinku kad toleruoti tokiu dalyku negalima tik mylet neuztenka bet reikia veikti bet tikrai nemanau kad reikia vyra mesti meile pamirsti ir t.t.....PAVYDAS yra jausmas kuri be galo sunku valdyt.kaip ir meile (juk ne visada isimylim zmones kuriuos noretume ar kurie to verti) neapykanta (juk ne visada zmones verti jos bet tiesiog negalim kitaip nu nepatinka zmogus ir tiek) ir taip labai daug niuansu galima prirasyti apie jausmus....Netikiu kad visu cia pasisakiusiu vyrai jau be jokiu minusu netikiu kad yra idialiu zmoniu.....tad kekvienam savo....ir iskilus problemai begti nuo to yra mazu maziausiai kvaila......jeigu taip visa gyvenima ir begiosim abejoju ar rasim savo laime....o jei ir rasim tai tikriausiai su savim nes juk mes patys protingiausi idiaaliausi nuostabiausi ir t.t... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*ultraviolet* @ 2010 12 02, 14:30)
O mane nustebino moteru poziuris i beda t/y pavyda  g.gif  Jei jau pavydus tai nebukit su juo jei musa bekit nuo jo jei geria bekit nuo jo ir t.t.....o kodel nei viena nesusimastet kad tokiam zmogui pirmiausiai reikia pagalbos? g.gif  Kodel nei viena nepataret kai buti gudresniai ir suvaldyt jo pavyda kumscius gerimus ir t.t


skirkite du dalykus:
1. yra problema, ieskau budu ja ispresti.
2. yra problema, bet jos nesprendziu, bet prisitaikau ir skundziuosi visiems kaip man blogai, va gailekites manes. nekovoju uz savo, savo vaiko laime, sedziu ir tikiuosi kad viskas savaime pasikeis.

neketinu uzjausti zmoniu, kurie nesiima jokiu veiksmu problemai spresti. (taip ne visas bedas galima ispresti, reikia abijeu pastangu ir t.t., cia jau kita kalba). jus turejote problema ir ja isprendete. ar sprendziate. saunu.
visgi problemos sprendimui reikia dvieju zmoniu, jeigu jusu antra puse nemato savo problemos ir neketina jos spresti viena nieko nepadarysite. telieka arba kenteti ir skustis arba iseiti. o va kankiniu (auku) gailetis nereikia. jos pacios apsisprende tokiomis buti.

visgi del musimo cia isvis atskira tema.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kosmonautė: 02 gruodžio 2010 - 13:51