Įkraunama...
Įkraunama...

Juokingi nutikimai susiję su gimdymu

QUOTE(neringuska @ 2008 01 24, 12:04)
Tai kad jis tik per gimdyma salia pastovejo, o akusere visa darba atliko, o po to pasikviete kita gydytoja padeti ieskoti kaklelio lotuliukas.gif

doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Niu kadangi esu visai šviežia gimdyvė - pasipasakosiu biggrin.gif

Į gimdymo namus nuvažiavau su 6cm bet visa įsišiepus. Akušerės ir daktarė (MB irgi) žiūrėjo į mane didelėm akis su klausimu "Negi tau neskauda" sakau skauda skauda, bet ne tiek kad reikėtų verkti. Aišku po poros valandų juokai išgaravo. Kai jau išstūmiau vaikutį taip palengvėjo kad neįdomu buvo jis pravirko ar nea, pamiršau kad turi ant krūtinės uždėti, o pirmas klausimas Kur mano akiniai???? Mat su akinukais aš. MB juos buvo nuėmęs nes trugdė deguonies kaukei laikytis. Seselė padavė man juos, o aš guliu sau atsileidus, i naktinius akinius valaus, sakau "Oj kokie apsinešę..." doh.gif lotuliukas.gif Ot mamka... Matai jai akiniai rūpi doh.gif

O kai reikėjo virkštelę kirpt, tai daktarė sako: Tetukas ar kirpsit virkštelę? Pažiūrėjo ji į MB ir pati sau atsakė - "Gal kitą kartą" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(InGridutia @ 2008 02 04, 19:25)

O kai reikėjo virkštelę kirpt, tai daktarė sako: Tetukas ar kirpsit virkštelę? Pažiūrėjo ji į MB ir pati sau atsakė - "Gal kitą kartą"  lotuliukas.gif


šita dalis man nerealiai patiko lotuliukas.gif thumbup.gif lotuliukas.gif
Įsivaizduoju kaip "Tetukas" turėjo atrodyti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(InGridutia @ 2008 02 04, 20:25)
Kai jau išstūmiau vaikutį taip palengvėjo kad neįdomu buvo jis pravirko ar nea, pamiršau kad turi ant krūtinės uždėti, o pirmas klausimas Kur mano akiniai???? Mat su akinukais aš.

Mano situacija panaši, tik gal kiek geresnė,- matau ir be akinukų. Tai kai pamačiau savo žiogiukę iš karto čiupau akinukus, kad atidžiau pasižiūrėčiau, jau net nerūpėjo, nuvalyti jie, ar ne. bigsmile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vijurka: 05 vasario 2008 - 14:46
QUOTE(Lishka @ 2008 02 04, 21:42)
Įsivaizduoju kaip "Tetukas" turėjo atrodyti    lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Reik manyt, be zado.... ohmy.gif arba fear.gif
Super istorijos, ir baime gimdyt praeina lotuliukas.gif Tik, kazkaip manau, kad kai gimdot, tikrai ne juokas galvoj, tik po to, viska kelis kartus perzvelgus blink.gif
Atsakyti
Nu ir prisijuokiau iš jūsų istorijų lotuliukas.gif
Atsakyti
Tada buvo ne iki juoko, bet dabar kai prisimenu, tai nusišypsau sau smile.gif . MB draugas ginekologas ir priiminėjo gimdymą, griežtas buvo, akušerę vis barė ir ant blakstienų statė. Ta vargšelė su drėgnu rankšluostėiu vis aplinkui šokinėjo lotuliukas.gif . Dar prisimenu vieną momentą-vis sarėmis nepareina, tai jie abu sustojė ir žiūri į mano tarpukojį, rankas susikryževę ant krutinių, galvoju, kur jie dingo, pakėliau galva-stovi ir žiūri, tai toks juokas paėmė, pradėjau juoktis, MB supyko, juk ne į cirką atvažiavom, ko žvengi doh.gif . Kai vaikutis atėjo į šį pasaulį viskas pasimiršo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dye @ 2008 02 07, 12:46)
Tada buvo ne iki juoko, bet dabar kai prisimenu, tai nusišypsau sau smile.gif . MB draugas ginekologas ir priiminėjo gimdymą, griežtas buvo, akušerę vis barė ir ant blakstienų statė. Ta vargšelė su drėgnu rankšluostėiu vis aplinkui šokinėjo lotuliukas.gif . Dar prisimenu vieną momentą-vis sarėmis nepareina, tai jie abu sustojė ir žiūri į mano tarpukojį, rankas susikryževę ant krutinių, galvoju, kur jie dingo, pakėliau galva-stovi ir žiūri, tai toks juokas paėmė, pradėjau juoktis, MB supyko, juk ne į cirką atvažiavom, ko žvengi doh.gif . Kai vaikutis atėjo į šį pasaulį viskas pasimiršo wub.gif


rimti vyrukai pasitaikė lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Man buvo planinis cezaris, atvežė į operacinę, suleido narkozę, paguldė ir laukia, kol ji suveiks ( dalinė nejautra). Jaučiu, kaip pilvą kažkuom tepa, kažkas barška, kažkas braška, širmą prieš akis užtraukė, visi pasilenkę kuičiasi apie mano pilvą, o aš dar gerai kojas jaučiu. Nu, galvoju, pradės pjaut nesuveikus narkozei blink.gif . Ir ėmiau skėsčiot kojom į šonus ( išžergiu-suglaudžiu, pirštus krutinu) .Gydytojas blink.gif - ar kas negerai?? Tai sakau, aš dar jaučiu viską. Nuramino, kad dar nesiruošia operuoti.
Atsakyti
QUOTE(vaivos juosta @ 2008 02 07, 16:35)
Man buvo planinis cezaris, atvežė į operacinę, suleido narkozę, paguldė ir laukia, kol ji suveiks ( dalinė nejautra). Jaučiu, kaip pilvą kažkuom tepa, kažkas barška, kažkas braška, širmą prieš akis užtraukė, visi pasilenkę kuičiasi apie mano pilvą, o aš dar gerai kojas jaučiu. Nu, galvoju, pradės pjaut nesuveikus narkozei  blink.gif . Ir ėmiau skėsčiot kojom į šonus ( išžergiu-suglaudžiu, pirštus krutinu) .Gydytojas  blink.gif  - ar kas negerai?? Tai sakau, aš dar jaučiu viską. Nuramino, kad dar nesiruošia operuoti.

Nu prajuokinai,tuoj mirsiu is juoko biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
nugi reikia daktarais labiau pasitiketi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gagrate: 07 vasario 2008 - 16:15
QUOTE(vaivos juosta @ 2008 02 07, 13:35)
Man buvo planinis cezaris, atvežė į operacinę, suleido narkozę, paguldė ir laukia, kol ji suveiks ( dalinė nejautra). Jaučiu, kaip pilvą kažkuom tepa, kažkas barška, kažkas braška, širmą prieš akis užtraukė, visi pasilenkę kuičiasi apie mano pilvą, o aš dar gerai kojas jaučiu. Nu, galvoju, pradės pjaut nesuveikus narkozei  blink.gif . Ir ėmiau skėsčiot kojom į šonus ( išžergiu-suglaudžiu, pirštus krutinu) .Gydytojas  blink.gif  - ar kas negerai?? Tai sakau, aš dar jaučiu viską. Nuramino, kad dar nesiruošia operuoti.

Pabandziau isisvaizduot kaip visa tai atrode hihihi.gif
Kodel jau i mane ziuri lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivos juosta @ 2008 02 07, 14:35)
Man buvo planinis cezaris, atvežė į operacinę, suleido narkozę, paguldė ir laukia, kol ji suveiks ( dalinė nejautra). Jaučiu, kaip pilvą kažkuom tepa, kažkas barška, kažkas braška, širmą prieš akis užtraukė, visi pasilenkę kuičiasi apie mano pilvą, o aš dar gerai kojas jaučiu. Nu, galvoju, pradės pjaut nesuveikus narkozei  blink.gif . Ir ėmiau skėsčiot kojom į šonus ( išžergiu-suglaudžiu, pirštus krutinu) .Gydytojas  blink.gif  - ar kas negerai?? Tai sakau, aš dar jaučiu viską. Nuramino, kad dar nesiruošia operuoti.

Man irgi labai panašiai buvo blush2.gif lotuliukas.gif Tik daktaras jau pasakė visiema "pradedam", o aš jam "Ėėėė....bet aš dar kojų pirštus galiu judinti" blink.gif Bet tada anesteziologė mane puolė ramint, kad tikrai pjaunant jau nieko nebejausiu blink.gif , tik dar kurį laiką išlieka motorika (galimybė pajudinti).
Atsakyti