Įkraunama...
Įkraunama...

Juokingi nutikimai susiję su gimdymu

Nu,miargai,prisijuokiau lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif .
-------------------------------------------------------------------
Man irgi cezarį darė.Dalinė nejautra.Bet labai greit suveikė.Po tų kankynių taip miego užsimaniau...kol mane operavo vos neužmigau.Bijojau pramiegot vaiko gimimą doh.gif blush2.gif .
Atsakyti
Čia biški ne į temą, bet vieną kartą MB gulėjo ir susimąstė: "kur gi paskui tą virkštelę padeda, sako ją sugrudžia atgal?" hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Rola @ 2008 02 08, 13:45)
Čia biški ne  į temą, bet vieną kartą MB gulėjo ir susimąstė: "kur gi paskui tą virkštelę padeda, sako ją sugrudžia atgal?"  hihihi.gif

thumbup.gif Čiut neužspringau bevalgydama lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rola @ 2008 02 08, 13:45)
Čia biški ne  į temą, bet vieną kartą MB gulėjo ir susimąstė: "kur gi paskui tą virkštelę padeda, sako ją sugrudžia atgal?"  hihihi.gif


Prunkštelėjau net lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Oi mamytės, na ir papasakojat thumbup.gif thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nuotaiką pakelia. Gerai, kad sugebate ne tik pagimdyti, bet dar ir linksmus momentus užfiksuoti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Nerealios istorijos lotuliukas.gif

As pries 5 dienas pagimdziau. Veiksmas vyko mega greitai. Kai po daktares apziuros atejo akusere pajungti toniuku, jau buvo laikas stumti tongue.gif As stumiu, MB drekina su tokia kempinele man kakta, tarp stumimu pasisukau i ji vandens paprasyti, ir ziuriu, kad jis, kartu su akusere ir jos padejeja, ziuri man tarp koju blink.gif (o siaip jis baisus estetas ir skausmo nemegsta). As kad uzrikau "neziurek ten, ziurek man i akis". Prajuokinau ir akusere su pagalbininke tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Rola @ 2008 02 08, 13:45)
Čia biški ne  į temą, bet vieną kartą MB gulėjo ir susimąstė: "kur gi paskui tą virkštelę padeda, sako ją sugrudžia atgal?"  hihihi.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif ach tie vyrai.... lotuliukas.gif

QUOTE(rutuliukas j @ 2008 02 09, 16:43)


tarp stumimu pasisukau i ji vandens paprasyti, ir ziuriu, kad jis, kartu su akusere ir jos padejeja, ziuri man tarp koju  blink.gif (o siaip jis baisus estetas ir skausmo nemegsta). As kad uzrikau "neziurek ten, ziurek man i akis".


smile.gif

panasiai ir man buvo. Akusere sako man jau galvute matau,gal paliest nori?O as :nenoriu!Noriu,kad jis greiciau is ten islistu!!!
Tada kreipiasi i mano vyra: ateik paziurek,kokie plaukuciai juodi.Jis jau ir buvo susiruoses eit. O as kad uzriksiu:tik nesumastyk man ten tarp koju ziuret!!!

akusere liko nesupratus...Man atrodo as pirma gimdyve buvau,kuri savo vaikucio galvytes paliest nenorejo.
Atsakyti
Sveikos. Iki ašarų prisijuokiau kol viską perskaičiau user posted image Tad pamąsčiau, kad ir man reikėtų papasakoti savo nutikimus. Pats gimdymas vyko labai greitai ir sklandžiai, kad nėra ką ir pasakoti, bet jau pagimdžius, rodo man ką aš ten išstenėjau ir sako: "Žiūrėkit Jūs turite mergaitę", ir rodo jos klyną man. O aš pagalvojau, Dieve, jei čia pas mergaitę tokie didleli lytiniai organai, o tai kaip tada turėtų būti pas berniuką???? unsure.gif

Vėliau kai mane pradėjo siūti, aš paklausiau: O tai manęs neužmarinuosit? (Pamiršau kaip tas žodis vadinasi), daktarė pasižiūrėjo į mane ir sako su šypsena: jei reikės tai ir užkonservuosim... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate0111 @ 2008 02 09, 22:53)
Sveikos. Iki ašarų prisijuokiau kol viską perskaičiau  user posted image Tad pamąsčiau, kad ir man reikėtų papasakoti savo nutikimus. Pats gimdymas vyko labai greitai ir sklandžiai, kad nėra ką ir pasakoti, bet jau pagimdžius, rodo man ką aš ten išstenėjau ir sako: "Žiūrėkit Jūs turite mergaitę", ir rodo jos klyną man. O aš pagalvojau, Dieve, jei čia pas mergaitę tokie didleli lytiniai organai, o tai kaip tada turėtų būti pas berniuką????  unsure.gif

Vėliau kai mane pradėjo siūti, aš paklausiau: O tai manęs neužmarinuosit? (Pamiršau kaip tas žodis vadinasi), daktarė pasižiūrėjo į mane ir sako su šypsena: jei reikės tai ir užkonservuosim...  cool.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu bajeriai nerealūs thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Man taip pat i atminti isireze viena situacija.
As gulejau ligonineje laukdama gimdymo ir man po apziuros gydytoja duoda viena tablete ir zvakute ir mazdaugz sake, kad zvakute nakciai, o tablete kai nueisiu i palata isgerciau, poto dar seke klausinejimas ar kazkas pan.(po penkiu su puse metuku jau nelabai pamenu), bet as pries iseidama nutariau pasitikslinti ir sakau:
- tablete isgerti kai grysiu i palata, o zvakute isgerti nakciai. biggrin.gif
Nepatikesit, kaip gydytoja su akusere nusijuoke, bet poto sake zinoma jei niekad nesi susidurus, tai gal ir neaisku ka su ja daryt, o as dabar galvoju kokia spalva buvo mano skruostukai igave, jauciu - bordo
Atsakyti
QUOTE(Rola @ 2008 02 08, 14:45)
Čia biški ne  į temą, bet vieną kartą MB gulėjo ir susimąstė: "kur gi paskui tą virkštelę padeda, sako ją sugrudžia atgal?"  hihihi.gif

hihihi.gif hihihi.gif och tie vyrai
Atsakyti
QUOTE(rutuliukas j @ 2008 02 09, 17:43)
As kad uzrikau "neziurek ten, ziurek man i akis". Prajuokinau ir akusere su pagalbininke  tongue.gif

QUOTE(Jurate0111 @ 2008 02 09, 23:53)
O tai manęs neužmarinuosit? (Pamiršau kaip tas žodis vadinasi), daktarė pasižiūrėjo į mane ir sako su šypsena: jei reikės tai ir užkonservuosim...  cool.gif

nepakartojamos istorijos thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti