Įkraunama...
Įkraunama...

Opinis kolitas

QUOTE(skaistė @ 2006 05 12, 17:20)
Labas merginos  4u.gif
Aš taip pat labai norėčiau šito grybuko, bet taip pat manau, kad nėra šansų jo gauti, kadangi gyvenu kitoj Lietuvos pusėj. Čia Skaidrė rašo, kad jis padeda skrandžiui ir žarnynui. O man, kadangi, nustatė skrandžio refliuksą bei dirgliosios žarnos sindromą, jis man būtų  thumbup.gif

labas 4u.gif ir man nustate refliuksa doh.gif sakyk kuom gydaisi ka paskyre g.gif
man tai ultop po 1tablete is ryto bet nieko geriau nera g.gif liezuvis pabales,pilva pucia ir paskauda skrandi ir dar liezuvis tokiom kaip nuo citrinos butu pagrauztas vietomis doh.gif
o kuom tau tas refliuksas pasireiskia g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurčik @ 2006 05 13, 20:01)
labas  4u.gif ir man nustate refliuksa doh.gif sakyk kuom gydaisi ka paskyre g.gif
man tai ultop po 1tablete is ryto bet nieko geriau nera g.gif liezuvis pabales,pilva pucia ir paskauda skrandi ir dar liezuvis tokiom kaip nuo citrinos butu pagrauztas vietomis doh.gif
o kuom  tau tas refliuksas pasireiskia g.gif


Labas 4u.gif
Kai nustatė refliuksą, tai man buvo paskyrę gerti Omeprazolį, bei virškinimo fermentą Kreon. Po to kita gydytoja pamačiusi ką geriu, sakė, kad omeprazolis man per stiprus, žodžiu, suvartojau vieną porciją ir jau metai kaip nieko tokio negeriu dėl to. O šiaip tai man pasireiškia tuo, kad pavalgius maistas kartais rodos atgal kilsta, norisi atpylinėti kaip kūdikiui. Būna kartais kad ir rūgštis kyla, tai aš išgeriu raniberlą ir praeina. Man taip pat pilvą papučia bei riaugėjimas kartais siaubingas užeina doh.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif nu kaip sekasi, g.gif man tai dabar dar viena problemele islindo doh.gif pusles uzdegimas doh.gif nezinau vaistinej dave kkiu tai vaistu bet nepraejo blush2.gif eisiu ryt pas gydytoja nes jau ligu maisas pasidariau.gal jus zinot kuri ka pavartot butu galima. g.gif
Atsakyti
QUOTE(lynkute @ 2006 05 14, 11:01)
sveikutes 4u.gif nu kaip sekasi, g.gif man tai dabar dar viena problemele islindo doh.gif  pusles uzdegimas doh.gif nezinau vaistinej dave kkiu tai vaistu bet nepraejo blush2.gif  eisiu ryt pas gydytoja nes jau ligu maisas pasidariau.gal jus zinot kuri ka pavartot butu galima. g.gif


Oi aukseli...vargsiukas tu...nus nzn, del pusles uzdegimo...kazkaip nepasitaike man....tikiuosi ryt daktare pades tau tuo klausimu, o kaip pilvukas tavo? vis dar negerai?
Atsakyti
pilvukas kaip arbuzas ispustas blush2.gif o dabar dar ir pilvo apacia skauda doh.gif arba cia uzdegimas pusles ,o gal ir koks kitas velnias ilindo lotuliukas.gif nes toletas geras draugas mano tiek su slapimu tiek su tustinimu doh.gif
o kaip tavo sveikatele laila g.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lynkute @ 2006 05 14, 15:51)
pilvukas kaip arbuzas ispustas blush2.gif o dabar dar ir pilvo apacia skauda doh.gif arba cia uzdegimas pusles ,o gal ir koks kitas velnias ilindo lotuliukas.gif nes toletas geras draugas mano tiek su slapimu tiek su tustinimu doh.gif
o kaip tavo sveikatele laila  g.gif  wub.gif


nus mane ir papucia, pagurgia pilvas, kartais kraujas pasirodo....vel dingsta....ai nzn, tai geriau tai blogiau....
tu gal persalai kur....
as nuo pirmadienio nusprendziau biski sunormalizuoti savo valgiarasti, nes ziuriu, vel issismaginau valgyti viskas kas papuola, ir tiek, kad paskui persivalgau.....reik susigriebti, kol pilvas nepradejo pykti ant manes.....nes bus ne laikas kai paumejimas prasides....
vis ieskau info apie liga...mazai parasyta...tiesa, vienam straipsnyje, radau toki reikala, kad galimas variantas, kad liga nuo antibiotiku......velnias zino.....daug versiju visokiu...nors kai prisimenu....tai as pries pasirodant kraujui...ziema tada...labai stipriai sirgau.....israse vienus vaistus, temp nukrisdavo ir vel pakildavo.....nesiseke numusti......po to kitus, tai jau po tu pasveikau....o temp pas mane 39tada buvo,net virsaus....jau issigandus buvau....verkiau net....po to kitus israse ir numuse... ir po kazkiek laiko tas kraujas pasirode, tik as durnele maniau, kad mano hemarojus atsinaujino.....nepagalvojau, kad kazkas rimciau....gal butu viskas kitaip pasibaige....todel jau kad ir kaip nekenciu as tu daktaru.......nu bet stengiuos eiti, jei tik matau, kad kazkas rimciau gali but....nelaukiu.
Atsakyti
tai kas is to kad as skundziuosi daktarams jau metai, bet jie tik dabar susigriebe doh.gif laila aiktu ir vilniuj kiek ginekologei skundziausi, kad su zarnynu netvarkoj ,bet i tai niekas nekreipe demesio doh.gif, saudyt tokius daktarus gun_bandana.gif ir ka gal cia ir gemarojus man, bet vistik butu apziureje doh.gif g.gif o tik savo ginekologinius reikalus tvarko verysad.gif o dabar tai kraujuoja tai ne, ir velnias zino ,bet galvoju vistik butu mate ,kai dare ta zarnyno rengoskopini tyrima, vistik per storaja zarna ziurejo nesuprantu gal man tik koalitas ,be opu. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lynkute: 14 gegužės 2006 - 19:04
Labas Lynkute wub.gif
Kaip jautiesi šiandien? gal jau geriau yra g.gif Ar buvai pas gydytojus g.gif
Atsakyti
QUOTE(lynkute @ 2006 05 14, 21:02)
tai kas is to kad as skundziuosi daktarams jau metai, bet jie tik dabar susigriebe doh.gif  laila aiktu ir vilniuj kiek ginekologei skundziausi, kad su zarnynu netvarkoj ,bet i tai niekas nekreipe demesio doh.gif, saudyt tokius daktarus gun_bandana.gif ir ka gal cia ir gemarojus man, bet vistik butu apziureje doh.gif  g.gif o tik savo ginekologinius reikalus tvarko verysad.gif o dabar tai kraujuoja tai ne, ir velnias zino ,bet galvoju vistik butu mate ,kai dare ta zarnyno rengoskopini tyrima, vistik per storaja zarna ziurejo nesuprantu gal man tik koalitas ,be opu. g.gif


Labux,
na dabar tai manau tikrai nustatys kas tau yra, gal man ir tas pats pradzioj buvo, bet as nekreipiau demesio, kol kraujas nepasirode.....ir niekur nesikreipiau, nes maniau, kad hemarojus, tai as tada labai ilga laika pratempiau, taip iseina...bet as tikiuosi, kad jie dar laiku susigriebe, ir viska istirs smile.gif
galejo gal ir nematyti tuo rengoskopiniu, jei tau tik pradazia....nzn, bent jau as taip manau....nusiramink, viskas bus gerai smile.gif pamatysi.
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
Kaip jums sekasi g.gif man tai ne kas buvo vakar ax.gif vyrelis vežė į ligoninę. užėjo siaubinga migrena t.y. be protiškai gėlė galva ir vėmiau ištisai doh.gif Nors šiaip ji man užeina kokius 2-3 kartus per metus, išsivemiu ir praeina. Vakar niekaip nebepraėjo, nors dėjau šaltus rankšluoščius, o vaistus kokius tik gėriau tuoj išvemdavau doh.gif Tai nuvežė į priėmimo skyrių, ten suleido vaistų ir praėjo.
Norėjau paklausti kaip Lynkutės sveikatytė wub.gif ar buvo pas gydytojus g.gif
Atsakyti
QUOTE
Sveikos merginos    Kaip jums sekasi  man tai ne kas buvo vakar  vyrelis vežė į ligoninę. užėjo siaubinga migrena t.y. be protiškai gėlė galva ir vėmiau ištisai  Nors šiaip ji man užeina kokius 2-3 kartus per metus, išsivemiu ir praeina. Vakar niekaip nebepraėjo, nors dėjau šaltus rankšluoščius, o vaistus kokius tik gėriau tuoj išvemdavau  Tai nuvežė į priėmimo skyrių, ten suleido vaistų ir praėjo.  Norėjau paklausti kaip Lynkutės sveikatytė  ar buvo pas gydytojus


sveikute na kas gi tau cia su sveikatyte g.gif vargsiuke wub.gif gal cia tau nuo refliukso g.gif
o as tai vis dar niekaip nepasiekiu gydytoju nezinau man tie gydytojai yvare baime doh.gif kai jie nieko neranda verysad.gif g.gif tai ir pas ginekologa tuopaciu nenoriu eiti nes pas mus nedaro jokiu tyrimu tik tepineli padaro ekoskopu ir tai nelabai nori paziureti, tai va drauguze prasti reikalai nes jauciu kad man ne pusles uzdegimas o kazkas rimciau nes pilva skauda doh.gif ir isskyros siaubingai varo. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(lynkute @ 2006 05 17, 17:16)
sveikute na kas gi tau cia su sveikatyte g.gif vargsiuke wub.gif gal cia tau nuo refliukso g.gif
o as tai vis dar niekaip nepasiekiu gydytoju nezinau man tie gydytojai yvare baime doh.gif kai jie nieko neranda verysad.gif  g.gif tai ir pas ginekologa tuopaciu nenoriu eiti nes pas mus nedaro jokiu tyrimu tik tepineli padaro ekoskopu ir tai nelabai nori paziureti, tai va drauguze prasti reikalai nes jauciu kad man ne pusles uzdegimas o kazkas rimciau nes pilva skauda doh.gif ir isskyros siaubingai varo. verysad.gif

Jeigu jau tokie reikaliukai, tikrai ir aš manau, kad tau ne pūslės uždegimas, o kažkas rimčiau g.gif Bet vistiek reikia nueiti, gal kokių žvakučių paskirs. Žinai, aš pagalvoju, kad mes tokios panašios, abi tikros ligų maišai doh.gif Aš kai paskaičiuoju savo ligas, man pirštų neužtenka. O man, jaučiu, kad migrena užėjo nuo įtampos, nes šiom dienom labai daug atsiskaitymų.
Na laikykis drauguže wub.gif
Atsakyti