Įkraunama...
Įkraunama...

Opinis kolitas

as is varenos,matai jai is dideliu miestu gal visos g.gif
Atsakyti
QUOTE(lynkute @ 2006 05 11, 19:54)
as is varenos,matai jai is dideliu miestu gal visos g.gif


Gal ir ne tik is dideliu miestu... tu pasiklausinek toje temoje, nepatingek, gal pavyks surasti.... nu, *****, sitaip kankintis su tomis problemomis ir gerti visokias chemijas.... labai uzjauciu tave console.gif Kai prisimenu save, kaip as tada jauciausi, tai net nusipurtau doh.gif
Atsakyti
dekui skaidre 4u.gif dar tiksliai as nezinau ar tikrai dirglios zarnos sindromas dar tik tyrimus daris blush2.gif tada jau reiks susidomet grybuku, ax.gif nes man biski kitoki simptomai,nei pas tave blush2.gif bet vistiek aciu uz patarimus wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Jis padeda aplamai nuo visu pilvo ir skrandzio negalavimu ir ne tik... jo gydymo spektras labai didelis.
Sureguliuoja ir atstato zarnyno flora, jo veikla, gerina virskinima, gydo zarnyno, skrandzio uzdegimus, opas ir kt., issprendzia uzkietejusiu viduriu problema.... zodziu, sutvarko visa pilvo bardaka smile.gif
Ir as tikrai patariu si nuostabu Tibeto grybuka, jei nenorite tureti pilvo ir skrandzio problemu mirksiukas.gif
Atsakyti
skaidre brangute wub.gif o tu turi g.gif gal galetumei padovanoti ir papasakoti apie jo auginima. blush2.gif
Atsakyti
Labas merginos 4u.gif
Aš taip pat labai norėčiau šito grybuko, bet taip pat manau, kad nėra šansų jo gauti, kadangi gyvenu kitoj Lietuvos pusėj. Čia Skaidrė rašo, kad jis padeda skrandžiui ir žarnynui. O man, kadangi, nustatė skrandžio refliuksą bei dirgliosios žarnos sindromą, jis man būtų thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,
Net nzn ir ka pasakyti dėl to grybuko...vakar siek tiek skaiciau as ten apie ji...nzn ar jis man padetu.....reik tiket tokiais dalykais...man netgi siule musu raudonosios musmeres padaryta toki uzpila gerti. Sake , kad taip pat nuo visu ligu.....todel nezinau, Ar tai kas tinka viskam, tiks ir man......manau, reik daugiau pasiskaityt apie ji. Kad nepasidaryti blogiau....labai jau bijau as tu tokiu tradiciniu visokiu vaistu...ir jie tokie neskanus dazniausiai buna.....fuuiiii....pamenu, kai liepe kastavolo sakni valgyti...maniau kad vietoj...nemokama pica padarysiu..... smile.gif todel merginos, atleiskit - susilaikau nuo grybuko....ir dziaugiuosi, jei jis kam nors tikrai padejo.
Atsakyti
QUOTE(lynkute @ 2006 05 12, 15:31)
skaidre brangute wub.gif o tu turi g.gif gal galetumei padovanoti ir papasakoti apie jo auginima. blush2.gif


Aha, as ji turiu, bet as is Vilniaus verysad.gif Bet dabar manasis grybukas dar nepriaugino "atzalu"... turiu tik sau, viena porcija blink.gif Reikia laukti, kol prisidaugins...

Aisku, kad geleciau padovanoti ir papasakoti apie jo prieziura, auginima ir vartojima... turiu instrukcija kaip ji priziureti ir naudoti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(LaiLa25 @ 2006 05 12, 18:34)
Sveikos,
Net nzn ir ka pasakyti dėl to grybuko...vakar siek tiek skaiciau as ten apie ji...nzn ar jis man padetu.....reik tiket tokiais dalykais...man netgi siule musu raudonosios musmeres padaryta toki uzpila gerti. Sake , kad taip pat nuo visu ligu.....todel nezinau, Ar tai kas tinka viskam, tiks ir man......manau, reik daugiau pasiskaityt apie ji. Kad nepasidaryti blogiau....labai jau bijau as tu tokiu tradiciniu visokiu vaistu...ir jie tokie neskanus dazniausiai buna.....fuuiiii....pamenu, kai liepe kastavolo sakni valgyti...maniau kad vietoj...nemokama pica padarysiu..... smile.gif todel merginos, atleiskit - susilaikau nuo grybuko....ir dziaugiuosi, jei jis kam nors tikrai padejo.


Nuo sio grybuko blogiau tikrai nepasidarys mirksiukas.gif Jis visiskai 100% naturalus produktas, o ne kokia chemija... jo sudetyje yra begale vitaminu ir mineralu ir 100% naturaliu geruju bakteriju, kurios yra be galo svarbios zarnynui.
Jis uzpilamas pienu ir rauginamas apie 24 val.... gaunasi kaip skystas kefyriukas, man tai labai skanus smile.gif bet svarbiausia, kad man sis stebuklas padejo, esu be galo laiminga, kad dabar esu sveikas zmogus ir galiu dziaugtis gyvenimu thumbup.gif
O kai sirgau metus laiko - nesinorejo nieko, galvojau isprotesiu, buvau visiskai nusivylusi ir nezinojau ko griebtis doh.gif Gyde mane daktarai visokia chemija ir niekas nepadejo, niekas!!!!! Jei ne sis grybukas.... ohhhhhh... net nezinau, ka buciau dariusi verysad.gif
Atsakyti
SKAIDRE,
tikrai dziaugiuosi, kad jis tau padejo, as jau daugiau nei du metai sergu....ir man ne dirgliosios zarnos sindromas....todel, nzn ar kas gali padeti.
Jau tiek as liaudies medicinos prisiklausiau, kad plaukai siausiasi, ir kiaules skuros maltos isvirtos reik valgyt, ir kanopu virtu ir t.t ir musmere.....pirmiausia manau reik labai tuo tiketi, o as kol kas netikiu tokiais dalykais...nepykit......
Atsakyti
smile.gif Kiekvieno teise rinkis ir tiketi ar ne smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(SKAIDRE @ 2006 05 13, 11:19)
smile.gif  Kiekvieno teise rinkis ir tiketi ar ne smile.gif  mirksiukas.gif


Taip, ir dar po Kamiles pasakojimo...
taip, kiekvieno teise rinktis
Atsakyti
Su KAMILE ten buvo kazkoks labai neaiskus dalykas g.gif
Pas ja, turbut, jau ir pries naudojant si grybuka visam organizme buvo grybelis,
nes metus laiko ji viduriavo.... ir, manau, cia Tibeto grybelis buvo ne prie ko, nes jinai ji pavartojo neilgai.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SKAIDRE: 13 gegužės 2006 - 10:13