Įkraunama...
Įkraunama...

Opinis kolitas

as tai labai nesinervuoju,stengiuosi visada but issisiepus,nors lengva man kalbet dabar kai nuotaika gera,patikek ir man buna visko,ir manau visiems zemes gyventojams..gali pabandyti sedativ,jei dar nebandei,ten toks homeopatinis vaistas,man tai gerai veikia,ir svarbiausia nusiteikt,kad su tavim negali atsitikt blogiausia ir kad viskas bbus gerai..simka,as tau rekomenduoju dar pradet diskutuot kitoj svetainej,krono ir opinio kolito ligu draugijos kazkokia svetaine yra,tai zinok ten ir daktarai diskutuoja,tai as uzduodu klausimu ir visada gaunu issamius atsakymus ir greit,ir man ten tikrai daug dalyku patare biggrin.gif
Papildyta:
siandien perskaiciau,kad sergant kolitu ar krono liga negalima vartot preparatu su alijosium..jusa gal jau senai zinojot?as tai pernai per paumejima kad vartojau,kad vartojau,bet tikrai atsimenu kad geriau tiktrai nebuvo:(
Atsakyti

Apie klizmutes. Vakar pirma kart teko naudot, tai paciam sussileist biski buvo problemu. Kaip teisingai vartot? Instrukcijos raso kad geriausiai veikia kai zarna istustinta. Tai cia uztenka i tualeta nueit, ar cia koki valyma daryt, ar nevalgyt? Ir susuleidau pagal instrukcijs, ant kairio sono gulint ir istiesus kaire koja, o desine sulenkus. Taciau ryte man atrodo ka suleidau tas ir isejo. Ir tualetan nevarinejo. Kaip jus leidziat tas klizmutes?
[/quote]

Nu laikui begant ismoksi susileisti, bus visko, man budavo kad susileidus is kart i wc ir viskas iseidavo, tai visada stengdavausi leistis pries miega po pasitustinimo...ir tada greit i lova gult varydavau...veliau kai pradejo geret nereikedavo taip lakstyti.
jokio spec valymo ten nereik, tik issitustini ir viskas.
Organizmas pats pasiims tiek vaistu kiek reik, ir nebijok, kad atrodo, jog ka susileidai tas ir iseina, taip turi buti.
Atsakyti
sveiki smile.gif
senoakai lankiausi
atrodo ir jus prapuolet kazkur smile.gif
nu as laikausi po biski, tik va kraujas vel pasirode...nzn, gal pasitampiau per daug.....
nes namie staytbos....tai reik biski psadet.....
trec buvo svente, tai ir kraujo nepridaviu, nzn, koks...tikiuosi, kad nebus labai nukrites....
o kaip jus laikotes?
maciau tema apie Jadvygos zoles atidaryta smile.gif saunu smile.gif
Atsakyti
labas smile.gif as tai laukiu kol kas parasys,taip miela kai kas nors ka nors paraso 4u.gif kazkuri vakara perskaiciu nuo pradziu visas zinutes jusu sia tema,ir buvau apstulbus kiek tau laila25 teko iskenteti,tikrai daug visokiu blogybiu,vis galvojau kip tu dar nepaluzai,bet paskui supratau,kad stiprus zmogus ko gero labai esi 4u.gif man irgi siuo metu yra kraujo,jau beveik trys savaites..o ka tu darai tokiais atvejais?ar vaistus tau pakaicia,ar tiesiog maista labai ziuri?ar dar kokiu veiksmu imiesi?ir dar noriu taves klustelt..pasirode kraujas?kiek?tik su ismatom ar daugiau?ir ar skauda?sekmes tau smile.gif
Atsakyti
Labas visiems, ta sveikatele ziuriu labai permaininga, maniskiui ir visaip buna, siena diena atrodo jau gerai o ziurek ir vel bardakas ir taip jau daug metu. bet jis maista labai prisiziuri. stiprybes visiems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aaggnnee @ 2007 08 17, 17:48)
labas smile.gif as tai laukiu kol kas parasys,taip miela kai kas nors ka nors paraso 4u.gif kazkuri vakara perskaiciu nuo pradziu visas zinutes jusu sia tema,ir buvau apstulbus kiek tau laila25 teko iskenteti,tikrai daug visokiu blogybiu,vis galvojau kip tu dar nepaluzai,bet paskui supratau,kad stiprus zmogus ko gero labai esi 4u.gif man irgi siuo metu yra kraujo,jau beveik trys savaites..o ka tu darai tokiais atvejais?ar vaistus tau pakaicia,ar tiesiog maista labai ziuri?ar dar kokiu veiksmu imiesi?ir dar noriu taves klustelt..pasirode kraujas?kiek?tik su ismatom ar daugiau?ir ar skauda?sekmes tau  smile.gif



labas, nu taip, malonu kai paraso kas nors ir dar maloniau, kai buna geros zinios smile.gif
vaistus kol kas geriu tuos kuriuos paskyre - 6 tabletes salofalko per diena, 4 prednizolono ir 2 imurano.
taip pat geriu Jadvygos arbata, kuria atsiunte ryte pries pusrycius. dar leidiuosi gelezi ir vitaminus....
na o kraujo visaip ir pradingsta ir vel atsiranda....o kad skauda - tai tik kai wc sedet reik, siaip tai ne. na maista prisiziuriu, kiek tai imanoma, nes nuo jo labai daug kas priklauso-patikekit,
del to kad stipri - aciu uz tokius zodzius.....bet kazin ar esu tokia....nes manau kad tik egzistuoju dabar ir tiek,,....plaukiu pasroviui....ir laukiu kuom viskas uzsibaigs smile.gif
Atsakyti
patikek,man taip pat buna visokiu negeroviu,kartais atrodo kad viskas jau..nebegaliu daugiau,bet tuo pat metu galvoju,kad stresai ir nervai tikrai blogai veikia musu liga schmoll.gif as pati dabar turiu paumejima,kraujuoja jau beveik menuo ir niekaip nesibaigia,vaistu jau kuris laikas negeriu,nes ju neturiu,pas gydytoja man tik uz savaites,tai esu visiskoj nevilty g.gif kolonoskopija dariausi gal daugiau nei pries metus,tai dabar vaidenasi kad per ta laika man jau ten,pilve,koks vezys ..nu tfu,tfu net negalima taip galvot,bet mane taip nuvargino ta liga kad verysad.gif
Atsakyti
oi mergaites.....pas mane hmg 96 smile.gif nors ir kraujuoja.....tikiusoi ir toliau islaikyti toki lygi smile.gif esu laiminga labai labai smile.gif
agne, nedrisk galvoti api e vezi-supratai???net nebandyk bash.gif taip sau nepadesi...visko buna ir tikrai bus visko ateityje, bet vis gi reik tiket kad pasveiksim...
Atsakyti
Sveikinu saunuole kad nepraradai stiprybes.smagu girdet kad taip kraujukas pagerejo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif stiprybes visiems
Atsakyti
labai smagu laila kad tau taip pavyko sauniai 4u.gif as gi sakiau kad tu stiprus zmogeliukas smile.gif nu man atrodo,kad dabar tau viskas bus tik geryn ir geryn smile.gif nuosirdziai linkiu tau to,nes savo kailiu patyriau jausma,kaip gera buna kai sveikata pradeda taisytis,ir nuotaika atrodo geresne is kart smile.gif brangioji,bet noreciau visvien uzduoti kluasimuka ok?norecdiau taves paklaust kiek tau laiko nesibaigia kraujavimas,ir gal but pasikartosiu,bet koks gausumas kraujo?matai man irgi vis nesibaigia,tai noriu suzinot kaip jum buna?tai va,ti tiek..dar kart labai smagu uz tave,ir zinok as net per kompa skaitydama tavo parasytus zodzius apie tavo pagerejusi kraujuka,jauciau kad tu tikrai patyrei laime smile.gif tikrai smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aaggnnee @ 2007 08 25, 11:17)
labai smagu laila kad tau taip pavyko sauniai 4u.gif as gi sakiau kad tu stiprus zmogeliukas smile.gif nu man atrodo,kad dabar tau viskas bus tik geryn ir geryn smile.gif nuosirdziai linkiu tau to,nes savo kailiu patyriau jausma,kaip gera buna kai sveikata pradeda taisytis,ir nuotaika atrodo geresne is kart smile.gif brangioji,bet noreciau visvien uzduoti kluasimuka ok?norecdiau taves paklaust kiek tau laiko nesibaigia kraujavimas,ir gal but pasikartosiu,bet koks gausumas kraujo?matai man irgi vis nesibaigia,tai noriu suzinot kaip jum buna?tai va,ti tiek..dar kart labai smagu uz tave,ir zinok as net per kompa skaitydama tavo parasytus zodzius apie tavo pagerejusi kraujuka,jauciau kad tu tikrai patyrei laime smile.gif tikrai smile.gif  smile.gif

labas, na as isikysiu smile.gif zinok kraujavimas gali testis ir labai ilgai, maniskiui buvo net apie puse metu, jau galvojom bus labai blogai, bet pasitaise.kraujo buva ir ivairiai kartais vos o kartais gausiai, na net lasai...
sveikatos visoms. mes su vyru dabar injtensyviai dirbam ir sveikata smile.gif kolkas pakankamai gera. kraujavimu nera ir tuo labai dziaugiuosi.
Atsakyti
Sveikos,

tai ka noriu ir as pasidalinti savo naujienomis... Metus laiko mano diagnoze buvo Opinis kolitas. Jei pamenate kazkada rasiau apie savi ligos istorija. Ir kai pagaliau nebegalejau kesti visu tu "salutiniu poveikiu" nusprendziau paklausyti ne tik mano gydytoju Santariskese nuomones, bet nuvaziavau ir i Kauno klinikas, pas docenta Kiudeli, kuri man rekomendavo vienas draugas sergantis ta pacia liga. Ir ka jus manote, pasidarius kolonoskopija ir dar kazkoki radiologini tyrima (kur reikia gerti kreida ir po to tave persviecia)nerado man nei kolito nei krono ligos, kaip itarinejo, kad gali buti, jei nebus kolito.....metus laiko as geriau prednizlona ir imurana, ir pasirodo man ju visai nereikejo....dabar kai jau kuri laika ju negeriu man viskas po truputi pradejo gereti.Nebe taip skauda sanarius, trupuuka veido berimai tvarkosi, nors sake be sunkiu ir bjauriu vaistu jau vistiek neapsieisiu....na negi gydytojai gali taip suklysti....juk man pries metus net biospija patvirino, kad opinis kolitas...nieko nebesuprantu....
Atsakyti