Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

user posted image
Sveikos gyvos. Brrrrrrrrrrr šalta pas mane ir namie, bet mokykloj kentėt dar galima. Šiandien su mokiniais pasidarėm darbelių iš gamtinės medžiagos parodėlę. Rytoj nufotografuosiu. Man patiko.
Atsakyti
Dar kartą klausiu, mielosios, gal kuri nors turite pasiruošusios Pirmoko pažymėjimą, kurį galima būtų įteikti per krikštynas? Jei nesunku, įmeskit į paštą. Ačiū.
Atsakyti
Oi kaip visai prapuoliau biggrin.gif nebespėju, ką ten rašyti, net perskaityti ---jūs taip sparčiai iriatės 4u.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif . Ačiū už naujus namučius.
Atsakyti
Mergaitės, buvot žadėję nuskenuoti Bortkevičiaus matematikos testus 4 klasei. Labai reikia bent pirmųjų ax.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikos Kolegės. Kažkur pradanginau savo kaulus su vidaus organais lotuliukas.gif Tai yra turėjau tokią griaučių shemą su kaulų pavadinimais ir vidaus organais. Pasimetė. Gal kuri galėtų pagelbėti. Dėkui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(janiku @ 2011 10 10, 16:32)
4u.gif Sveikos Kolegės. Kažkur pradanginau savo kaulus su vidaus organais lotuliukas.gif Tai yra turėjau tokią griaučių shemą su kaulų pavadinimais ir vidaus organais. Pasimetė. Gal kuri galėtų pagelbėti. Dėkui biggrin.gif


Turiu griaučių schemą, bet ten vidaus organų nėra.
Atsakyti
Labutis visoms smile.gif

lutute, dainelė apie riešutus jau pašte mirksiukas.gif 4u.gif

Ačiū, peliuk, smagu ,,gyventi" šiuose namučiuose smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 10 10, 17:29)
Mergaitės, buvot žadėję nuskenuoti Bortkevičiaus matematikos testus 4 klasei. Labai reikia bent pirmųjų  ax.gif

As nezadejau , bet triu, gali ryt imesti kelis lapus, bet bus tik su fotiku nfotografoti verysad.gif nes kolkas skanerio neturiu
Papildyta:
TAisau savo klaidas doh.gif
As nezadejau , bet turiu, galiu ryt imesti kelis lapus, bet bus tik su fotiku nufotografoti verysad.gif nes kolkas skanerio neturiu
Papildyta:
nufotografuoti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(elimak7 @ 2011 10 10, 17:59)
As  nezadejau , bet triu, gali ryt imesti kelis lapus, bet bus tik su fotiku nfotografoti verysad.gif nes kolkas skanerio neturiu

Jei neatsiras kas galėtų su skaneriu, tada prašysiu, kad su fotoaparatu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(janiku @ 2011 10 10, 16:32)
4u.gif Sveikos Kolegės. Kažkur pradanginau savo kaulus su vidaus organais lotuliukas.gif Tai yra turėjau tokią griaučių shemą su kaulų pavadinimais ir vidaus organais. Pasimetė. Gal kuri galėtų pagelbėti. Dėkui biggrin.gif

Nusiunčiau nuorodą į paštą, pažiūrėk, gal ten kas tiks mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, Mane labai sudomino"Rikis'. Idomu kiek toli nuo Vilniaus ji galima passikviesti? Iki Kauno ar vaziuotu? gal kas susidurete?
Atsakyti
QUOTE(linastri @ 2011 10 10, 17:05)
Sveikos, Mane labai sudomino"Rikis'. Idomu kiek toli nuo Vilniaus ji galima passikviesti? Iki Kauno ar vaziuotu? gal kas susidurete?


Šiandien kai skambinau,tai sake kad ką tik buvo Kaune. Vazinėja jie nemažais atstumais, jei susidaro vaikų grupės bent keturių klasių.
Atsakyti