Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

QUOTE(Iruciukass @ 2011 10 10, 16:03)
Dar kartą klausiu, mielosios, gal kuri nors turite pasiruošusios Pirmoko pažymėjimą, kurį galima būtų įteikti per krikštynas? Jei nesunku, įmeskit į paštą. Ačiū.




Atsiunčiau šį tą krikštynoms. Kažkada dariau tokią metriką penktokams. O gal kur kitur panaudosit tą trafaretą ax.gif


Ačiū 22peliukas22 už rudeniškai jaukią pastogę mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jugeta: 10 spalio 2011 - 16:13
QUOTE(smilga1972 @ 2011 10 10, 08:19)
Sveikutės  4u.gif . Kaip visada mūsų namučiai jaukūs ir mieli  4u.gif

Dabar labai skubu į darbą, o grįžusi būtinai smulkiai parašysiu viską. Yra darbo kodekse straipsnis, kuriame sakoma, kad jeigu asmuo (nors ir šeimoje) turi vaikų iki 14 metų, tai jį atleisti galima tik ypatingais atvejais, jeigu darbuotojo palikimas kenkia darbdavio interesams. Nu, žodžiu, viską paaiškinsiu grįžusi su visais įrodymais (mūsų direktorius labai teisiškai viską daro, nes labai bijo teismų, taip kad mane palieka  thumbup.gifax.gif .


Sveika. Man panašiai buvo. kai reikėjo mažinti komplektus, aš turėjau mažametį vaiką, o kitos kolegės buvo jau dideli vaikai. tai teko man kreiptis į advokatą, ir tada direktorė pasielgė pagal įstatymą. Likau dirbti aš, o kolegė išėjo į kitas pareigas.
Atsakyti
QUOTE(eknos @ 2011 10 10, 17:13)
Sveika. Man panašiai buvo. kai reikėjo mažinti komplektus, aš turėjau mažametį vaiką, o kitos kolegės buvo jau dideli vaikai. tai teko man kreiptis į advokatą, ir tada direktorė pasielgė pagal įstatymą. Likau dirbti aš, o kolegė išėjo į kitas pareigas.

Na va, sakau, kad veikia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2011 10 10, 14:50)
Ir man labai aktualu.  g.gif Ir dar man butu idomu, jei as turiu 2 nepilnamecius, kita turi 1, tai turi reiksmes, ar ne?

Oi, laba diena ax.gif

Mažamečių vaikų skaičius neturi reikšmės.Ar vieną turi ar du. Tada žiūrima į kategoriją, kiek metų satžas.
Papildyta:
QUOTE(eknos @ 2011 10 10, 18:21)
Mažamečių vaikų skaičius neturi reikšmės.Ar vieną turi ar du. Tada žiūrima į kategoriją, kiek metų satžas.

Pirmenybę likti darbe turi, kai lieka 5 metai iki pensijos ir tos, kurios turi mažamečius vaikus iki 14 metų. Tik paskui žiūrima į kategoriją ir darbo stažą.
Papildyta:
Gal galit kuri nors parašyti, kurioje vietoje yra parašyta apie namų darbų neskyrimą I-II klasėje. Niekur nerandu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eknos: 10 spalio 2011 - 16:23
Labos darbštuolytės! mirksiukas.gif Kokie greiti tempai - nauji namučiai veja naujus namučius... Ačiū Peliukui už šiltą kampelį. 4u.gif 4u.gif 4u.gif Aš jau vos spėju paskui jus doh.gif

QUOTE(eknos @ 2011 10 10, 17:24)
Pirmenybę likti darbe turi, kai lieka 5 metai iki pensijos.

Taip turi, bet dar yra ir išankstinė pensija - bet čia jau nėra prievartos. ir nemanau, kad kas eitų...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eda77: 10 spalio 2011 - 16:35
QUOTE(eda77 @ 2011 10 10, 17:34)
Labos darbštuolytės!  mirksiukas.gif  Kokie greiti tempai - nauji namučiai veja naujus namučius... Ačiū Peliukui už šiltą kampelį.  4u.gif  4u.gif  4u.gif  Aš jau vos spėju paskui jus  doh.gif 
Taip turi, bet dar yra ir  išankstinė pensija  - bet čia jau nėra prievartos. ir nemanau, kad kas eitų...

Žinoma, kad neis, geriau dar 10 metų mokykloj dirbs doh.gif . Yra tokių jau pensininkų, kad negali iškrapštyti, o jauni darbo negauna doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(eda77 @ 2011 10 10, 18:34)
Labos darbštuolytės!  mirksiukas.gif  Kokie greiti tempai - nauji namučiai veja naujus namučius... Ačiū Peliukui už šiltą kampelį.  4u.gif  4u.gif  4u.gif  Aš jau vos spėju paskui jus  doh.gif 
Taip turi, bet dar yra ir  išankstinė pensija  - bet čia jau nėra prievartos. ir nemanau, kad kas eitų...

Deja, ir pas mus niekas iš anksto neina į pensiją...
Atsakyti
QUOTE(eda77 @ 2011 10 10, 16:34)
Taip turi, bet dar yra ir  išankstinė pensija  - bet čia jau nėra prievartos. ir nemanau, kad kas eitų...

Oi aš eičiau, kad tik kas leistų... bet...

QUOTE(smilga1972 @ 2011 10 10, 16:41)
Žinoma, kad neis, geriau dar  10 metų mokykloj dirbs  doh.gif . Yra tokių jau pensininkų, kad negali iškrapštyti, o jauni darbo negauna  doh.gif .

va va... pas mus Valinskienės motina dirba. Chorvedė. Jau nežinau kiek metų ji pensijoj... nusikalba, su vaikais nesusitvarko, ale jaučia užnugarį turinti... Direktorius mūsų per daug tolerantiškas, tai net krūvio jai sumažint nedrįsta, kai ta užčiulba, kad puikiai dirba...
O va kartą per renginį net visai ne tą dainelę užgrojo...
Atsakyti
Gal galit kuri nors parašyti, kurioje vietoje yra parašyta apie namų darbų neskyrimą I-II klasėje. Niekur nerandu.
[/quote]

Peržiūrėjau Ugdymo planą, naujausią higienos normą - neradau šito. Tiesa, žiūrėjau rugpjūtį, bet koks skirtumas smile.gif Mes jau apie tai rašinėjom, kad niekur nėra. Ką tai galėtų reikšti? O gal kuri radot?

Išsiunčiau į paštą "aiškinamąjį raštą" tėvams apie liemenes. Gal kuriai ir pravers smile.gif

Ačiū peiukui už sistemingą rūpestį, kad nepristigtume eterio plepėjimui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eknos @ 2011 10 10, 17:32)
Mažamečių vaikų skaičius neturi reikšmės.Ar vieną turi ar du. Tada žiūrima į kategoriją, kiek metų satžas.


Idomiai pas mus gaunasi, kategorijos vienodos, abi turim bent po 1 mazameti. Toje darbovieteje ji isdirbus vienais metais daugiau nei as, bet stazo as turiu uz ja daugiau. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2011 10 10, 17:53)
Oi aš eičiau, kad tik kas leistų... bet...
va va... pas mus Valinskienės motina dirba. Chorvedė. Jau nežinau kiek metų ji pensijoj... nusikalba, su vaikais nesusitvarko, ale jaučia užnugarį turinti... Direktorius mūsų per daug tolerantiškas, tai net krūvio jai sumažint nedrįsta, kai ta užčiulba, kad puikiai dirba...
O va kartą per renginį net visai ne tą dainelę užgrojo...


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
QUOTE(simba3 @ 2011 10 10, 18:01)
Idomiai pas mus gaunasi, kategorijos vienodos, abi turim bent po 1 mazameti. Toje darbovieteje ji isdirbus vienais metais daugiau nei as, bet stazo as turiu uz ja daugiau. g.gif

Nu čia tikrai įdomiai gaunasi g.gif . Lyg ir turėtų būti svarbus bendras stažas, bet pas mus labiau žiūri, kiek pradirbus būtent mūsų mokykloje, ne apskritai mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(sypsenele04 @ 2011 10 10, 16:50)
lutute, dainelė apie riešutus jau pašte  mirksiukas.gif  4u.gif


Ačiū, šypsenėle 4u.gif Tavo pagalba kaip visada laiku. Dar noriu paprašyti fonogramos. Pasirodo, kad neturiu... ax.gif
Atsakyti