Įkraunama...
Įkraunama...

Tortų, pyragų ir kt. kepinių puošimas, 72 tema

Sia savaite buvau pirma kart PRIZMOJE, labai faina parduotuve, labai patiko biggrin.gif gaila kad toli nuo namu verysad.gif
Nusipirkau medini apvalu torto padekla (bambukini), kuris sukasi, kainavo lig 28lt.,
buvo ir dar tokio lenvo metalo ant kojales, irgi sukantis po 38lt..,
man tai superinis , labai patogu puosti tortukus, buvo neprilimpanciu kocelu (lig tefloniniai) dar kilimeli nusipirkau silikonini nebrangu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Olesta @ 2011 10 10, 19:30)
o kiek laiko leidi jiems pabūti šaldytuve prieš dengimą???

minimum pora valandu, o gal ir daugiau, cia turiu omeni kai padengiu jau sviestiniu kremu pries dengima, nes skaiciau kaskur, kad galima dengti iskart po isliginimo, bet as vistiek duodu jam sustingti nemaziau pora valandu,
O kai sutepu kremais tai pastovi apie 6-12h
pavyzdziui pirmas ir antras man pasipute, pirmo mieskiuku kojos net po tortu sulindo doh.gif nors klijavau ciut auksciau nuo padeklo doh.gif


Jusu teismui tris mano paskutineji tortukai, foto darytos visu prie blogo apsvietimo blush2.gif
Tortukas atsisveikinamt su sena ''Meskuciu grupe ''
Snikersas apie 2kg., pastilazas pagal cipciuka, papuosimai irgi is jo,
user posted image

.

o cia jau nesem i nauja grupe ''Eziuku '' aukletojom labai jau patiko
Snikersas apie 2kg., pastilazas pagal cipciuka, tik dali cukraus pudra pakeiciau tos pacios firmos i cukraus pudra sokolado skonio (dejau puse pakiuko), ir jokiu papildomu dazykliu, isejo superine mase, labai gerai dengesi ir kociojosi, ir iki siol likes likutis yra minkstas, visai neketeja, nors jau 4 dienas kaip darytas thumbup.gif
Tik isemus is saldytovo tortuka, tai ji atrode lig limpanti ir dregna, bet kol puosiau tai apdziuvo thumbup.gif


user posted image

.

O cia vakar dienos, drauge gimtadienis buvo wub.gif
Kuri dievina Jorksyrus (bandziau pagal @adrij@os suniuka lipdyti, bat ziauriai sunkai sekasi doh.gif blush2.gif )
Snikersas, pastilazas pagal cipciuka, apie 2kg.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 10 spalio 2011 - 20:12
o kremai tvirti, stabilūs??? grietinėlė standi??? aš sutepu iš vakaro, puošiu rytojaus dieną iš karto po sviestinio aptepimo, paskutiniu metu paėmiau madą pastingdyti dar prieš dengimą...bet stovi iki puošimo ne mažiau 12 valandų...gal kremai poskysti yra, arba per gausiai sulaistyti, neturėtų taip darytis...
Atsakyti
Visi snikersai, kremai stabilus, ipac sviestinis, nes dvaro sviesta nauduoju ir rududu, tai net labai stabilus, gretinele labai gerai issiplaka, gal per daug palaistau, anksciau maziau laisciau ax.gif
va trecia tortuka kai apdengiau, tai iskart ikisau i saldytuva, tai super isejo , toks tvirtas, o anos nedejau,taip ir stovejo ant stalo, kol papuosimus dariau, tai turbut ir pasileisdavo unsure.gif
Atsakyti
Erikiuxx - koks grazutis rudeninis tortukas su eziuku thumbup.gif wub.gif ir su jorkiuku man labai labai wub.gif
Atsakyti
Aciukas aciuks.gif man irgi patiko rezultatas wub.gif
Atsakyti
su eziuku man mieliausias wub.gif
Atsakyti
[I]erikiuxxx[B],visi tavo tortai puikus......labai gražiai apdengti ir papuošti...šaunuolė......
Atsakyti
aš labai norėjau dzokada pagirti, zuikis nuostabus 4u.gif ir erikiuko tortai labai gražūs, ypač rudeninis, erikiuxxx, o torto duoda auklėtoja ragaut vaikams ar pačios prie kavutės suvalgo? mano didžioji nuo trečiadienio pirmą kartą išeina į darželį, norėjau tortą padaryt, bet vyras neleido, sako geriau sužinok ar galima, o paskui nešk sad.gif
Atsakyti
Aciukas visiems aciuks.gif

QUOTE(tinulia84 @ 2011 10 10, 21:42)
aš labai norėjau dzokada pagirti, zuikis nuostabus  4u.gif  ir erikiuko tortai labai gražūs, ypač rudeninis, erikiuxxx, o torto duoda auklėtoja ragaut vaikams ar pačios prie kavutės suvalgo? mano didžioji nuo trečiadienio pirmą kartą išeina į darželį, norėjau tortą padaryt, bet vyras neleido, sako geriau sužinok ar galima, o paskui nešk sad.gif

pas mus leidzia, o kitur girdejau kad neleidzia, nezinau nuo ko priklauso unsure.gif
Vaikams labai patiko, zinoma ir aukletojams irgi teko paragauti smile.gif Tik prasiau kad eziuko neduotu valgyti, nes ten daugiausia dazu ideta, nauduoju americolor,
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 10 spalio 2011 - 22:06
Labai aciu dar karta uz pagyras notworthy.gif labai glosto sirdi,ir pasimirsta visa bemiege naktis lotuliukas.gif geriausiai atsiperka visas vargas kai pamatai reakcija zmogaus kas jo prase,i sita suregavo isvis nerealiai,vien del dydzio biggrin.gif

QUOTE(erikiuxxx @ 2011 10 10, 17:15)
zuikis tavo nerealus, superinis  thumbup.gif wub.gif
o lengviausi butu turbut tik morenginiai tortukai ax.gif


Oi morenginiu ni ni,nemegstu ir nenoriu zaisti...manes dabar paprase i vaiku gimtadieni du tortus,bet bandau issiaiskinti koks butu lengvas nes nori itilpti i kaina,o gabaliuku bus isviso 30 padalinta,vaikams nestis namo,tai turi but ir toks kad tvarkingai pjautusi,kad ideti i maiselius,ir lengvas biggrin.gif
O rafaelo kazin kiek mazdaug svoris gaunasi is tos normos darant recepto?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzokada: 10 spalio 2011 - 22:28
QUOTE(adiavl @ 2011 10 10, 08:58)
mergaites dazus maciau daugumos siunciates.. o kaip reikalai lt su jai? ar buna kokiose parduotuvese pirkti? blush2.gif

Kedainiu turgui sestadieni arba treciadieni, ten pora motereliu turi baltarusisku dazu viena spalva 1lt man pirmai pradziai buvo kaip tik thumbup.gif o beto nemazai kepeju ir dabar naudoja tuos daziukus. mirksiukas.gif

erikiuxxx labai grazus ir dailus tortukai man patinka kad labai tvarkingi mirksiukas.gif tik man noretusi uzbaigimu apacioje pirmo ir paskutinio tortuko, ar juosteles ar tiesiog virvutes kokios, na bet cia tik mano pastebejimas blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Angel1203: 10 spalio 2011 - 22:46
QUOTE(dzokada @ 2011 10 10, 22:26)
Labai aciu dar karta uz pagyras  notworthy.gif  labai glosto sirdi,ir pasimirsta visa bemiege naktis  lotuliukas.gif  geriausiai atsiperka visas vargas kai pamatai reakcija zmogaus kas jo prase,i sita suregavo isvis nerealiai,vien del dydzio  biggrin.gif
Oi morenginiu ni ni,nemegstu ir nenoriu zaisti...manes dabar paprase i vaiku gimtadieni du tortus,bet bandau issiaiskinti koks butu lengvas nes nori itilpti i kaina,o gabaliuku bus isviso 30 padalinta,vaikams nestis namo,tai turi but ir toks kad tvarkingai pjautusi,kad ideti i maiselius,ir lengvas  biggrin.gif
O rafaelo kazin kiek mazdaug svoris gaunasi is tos normos darant recepto?

Fantastiskas zuikis, bet kaip jis tau i saldytuva tilpo ? ir is keliu normu buvo keptas ?

O morenginiai man tortai patinka wub.gif , bet senai jau pirkau, reiks paciai iskepti, toki panasu kaip parduotuveje buna ax.gif
O neseniai kepiau morengini *NAI*SKANIAUSIA PASAULYJE torta, taip jis rusu saite vadinasi, superinis, labai labai patiko, tik dariau beveik be obuoliu, nes recepte jie turi buti, tiksliau dariau kaip parasyta, bet nezinau ar cinamono per daug idejau ar citrinu zieves per daug pritarkavau, kad obuoliu mase man kartoka pasidare blush2.gif , tai jos nedejau, tik truputi obuoliuku idejau del skonio, Tai tortukas nostabus buvo, niam niam wub.gif dabar kepsiu ji vel, tik desiu persikus is kompoto ax.gif

gal kas gali patarti, ko galima aptepti puosimui virsu ta morengini ? nes biskvita reikia deti morengu i virsu, tai virsus bus neligus, nes kepa morengas kaip su kuprele, bet ko jo galima papuosti, labai laukiu patarimu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 10 spalio 2011 - 22:45