Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko drabužėlių spalvos

Mergaitems tinka sviesios, pastelines spalvos. Tokios kaip ruzava, geltona, oranzine ir t.t
Berniukams tamsesnes... melyna, zalia ir t.t
Atsakyti
QUOTE(Joalin @ 2006 01 16, 10:54)
Mergaitems tinka sviesios, pastelines spalvos. Tokios kaip ruzava, geltona, oranzine ir t.t
Berniukams tamsesnes... melyna, zalia ir t.t

o kodėl berniukams tamsesnės? Aš savo vaikus rengiu kaip tik šviesiais rūbeliais, vyresniajam labai tinka šviesiai žydra, o mažyliui žalsva, salotinė, smėlio spalva. thumbup.gif
Atsakyti
Vaikų drabužėlių spalvas jau tenka derinti su vaikais, nes jau turi savo mėgstamas.Mergytei patinka šviesios, o berniukui gal kiek tamsesnės, bet svarbiausia, kad būtų patogūs rūbeliai.
Atsakyti
O as tai labai dziaugtis pradejau, kad berniukas pas mus, nes mergytei tai turbut tik rausvai ir rengciau, kad aplinkiniai nemaisytu su berniuku...
O dabar tai visa spalvu gama ir zalia ir geltona ir ryskiai raudona o labiausiai mamos megstama tai oranzine...
Atsakyti
Aš saviškių tamsiai taip pat nerengiu. Daugiausia turime šviesiai žydrų, gelsvų, baltų drabužėlių ax.gif
Atsakyti
Pas mus rubeliai ivairiu spalvu.Tik aisku ruzavu ju tarpe nera ax.gif
Atsakyti
Negaleciau isskirt vienos spalvos, kurios perku drabuzelius. Mano lelius spalvotas. Neturim tik juodu, rudu ar dar kokiu labai tamsiu ir niuriu drabuzeliu wink.gif Nors siaip gal dominuojanti spalva butu raudona, taciau tik todel, kad dovanoja daznai butent rausvos spalvos, o as pati ivairiausiom mergaitiskom ir berniukiskom spalvom vaika rengiu smile.gif
Atsakyti
As stengiuosi dukryte rengti ruzavai. Taciau turim ir zaliu, geltonu, melynu ir margu rubeliu. Svetimi dazniausiai teiraujasi mergaite ar berniukas! biggrin.gif o savi ir taip zino! lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš rengiu įvairių spalvų rūbeliais, nors pas mus dominuojanti sakyčiau žydra spalva, nes daug rūbelių turim atiduotų mano sūnėno, o ir pačiai labai patinka mėlyna spalva blush2.gif , tai visi vis sakydavo, kad berniuką turim doh.gif , tai dabar stengiuosi rengti kitų spalvų drabužėliais, kad žmonės nesipainiotu kas čia pas mus lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif .
Atsakyti
Savo berniuką rengiu įvairių spalvų drabužiais. Ypač mėgstu raudoną.
Atsakyti
Kai laukiausi nežinojom kas gims, tai pirkau žalius ir geltonus rūbelius. Vieną dieną parsinešiau mėlyną bodžiuką tai vyras kai pamatė - " o kaip tu aprengsi jei gims mergytė?" Ir gimė mergytė, bet kol vaikas visai mažas tai visai tas pats kokia spalva, svarbu gražūs rūbeliai. O kai paaugom tai visi stengiasi atnešti ružavus arba raudonus ir rūbelius, ir žaislus. Tai dabar aišku daugiausiai tokių spalvų ir turim. bigsmile.gif
Atsakyti
Mūsų dukrytės rūbeliai taip pat labai spalvoti. Vasarą turim daug baltų, nemažai raudonų, melsvų, keletas oranžinių. Kai gražus rūbelis ir perku į spalvą nežiūriu. Turim gražų sarafaną chaki su vyšninėm rožėm ir kaspinėliais. Spalvota mergaitė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti