Įkraunama...
Įkraunama...

Pasyvus namas - 10

QUOTE(korida @ 2011 10 15, 14:05)
Ar zemes silumokaicio oro paemimo ir istraukimo vamzdziai antibakteriniai ,ar mosteldamas h2o nesudarysite dar palankesnes salygas bakterijoms daugintis ?O tai gali juk itakoti sveikatai,kuri brangiau negu keliolika kw ? 4u.gif


Jei nubėgs į skaldą ir nestovės vamzdyje - tai ta pati drėgmė, kylanti iš grunto. Bakteorologiniai tyrimai, pridėti prie projekto, rodo ramų, nerūpestingą gyvenimą.
Keliolika kW per dieną, keliasdešimt per savaitę, keli šimtai per mėnesį ir visai apvali suma per metus įvertinus šaldymo atitikmenį naudojant kondiškę. Lašas po lašo - centas prie cento.

Papildyta:
QUOTE(DEU @ 2011 10 15, 14:38)
Grįžtant prie nevarstomų langų, pasidarė įdomu kokiu būdu Viliene, planuojate nuo saulės šešėliuotis. Juk apsauginės žaliuzi dieną lyg ir  nelabai padėsunsure.gif


Kodėl manai kad nesaugo? Barselonoj kai buvau, tai ten visi daugiabučių gyventojai su apsauginėmis žaliuzėm nuo saulės ginasi, bet ten butuose dieną tamsu kaip vienoj vietoj. Tikrai ne pats geriausias sprendimas gynimuisi nuo saulės.



Klausimas ir atsakymas viename. Barcelona - svajonių miestas, blin būtų arčiau, žeme pasiekiamas... Jei nenorime gyventi tamsoje kaip vienoj vietoj galima:
1. žaliuzes neuždaryti iki galo
a) palikti tarpą 7-10cm;
b.) iki besileisdamos žaliuzės turi tarpelius - nuleidžiam tik kad pasiektų palangę, bet nesukristų ir tarpeliai praleis dalį šviesos. Labai įdomus apšvietimas smile.gif
2. Protingo namo pagalba uždarinėti tik tas žaliuzes, kurios gauna tiesioginius spindulius, pvz atviras rytinis langas po 11.00-11.30 jau nebeapšviečiamas tiesiogiai.
Mano atveju IIa yra miegamieji - neabejoju, kad žaliuzės liks uždarytos kol saulė užsisuks už vakarinio kampo. Vaigų gyvenamasis turi pietinį ir vakarinį langą, galima juos dangstyti paeiliui. Didžioji vitrina turės stogą, kuris mes šešėlį, plius yra dengiama dviejų žaliuzių - durys sau, nevarstoma dalis sau. Va su stogu kol kas turiu bėdą: markizė vienintelis žinomas būdas, bet pagal jos dydį bus problemų su vėju. Galvoju daryti jos kambų tvirtinimo stulpus. Arba reikia kitokios, slankiojančios sistemos. Idealiai tiktų stumdomas puspriekabės stogas, tik pagaminti ne 2,55 pločio bet 7,00 smile.gif Čia reikia dar gerai pasikapstyti, gal ką įdomaus rasiu.
Tambūrui noriu Switch glass sistemos. Per stiklą paleidus srovę jis patamsėja - tai idealiai tiktų tambūrui, kuris pietų-pietvakarių kryptimi. Dalinai šešėliuojamas balkono, bet po 13.30-14.00 gauna gerą dozę saulės. Va tik gamintojai vis žada, žada, žada... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilienė: 15 spalio 2011 - 17:35
QUOTE(korida @ 2011 10 15, 08:32)
patariu je dar nevelu ,atsikasti poliu iki isalo zonos ir uzmauti pasidaryta xps ar eps  dezuyte ,
ta galima atlikti ir poliu liejimo metu -buvau aprases...


Mąsčiau apie polių šiltinimą, bet planuoju putplastį dėti aplink visą namą, tai teoriškai įšalas polių išvis nepasieks. Aišku protinga, žvelgiant iš PN pusės būtų vis tiek polius šiek tiek apšiltinti giliau, bet pagal projektą poliai neilgi,165 cm ilgio (roostvarkas apie 40cm įgilintas), o poliniai pamatai remiasi ne tik polių dugnu, bet ir polių sienelių trinties jėga, tai sumažinus polių sienelių trinties plotą putplasčiu, sumažės pamatų keliamoji galia, o mano atveju gana ženkliai. Tad polius apšiltinti papildomai pabijojau. Bet kokiu atvejo roostverka apšiltinsiu labiau nei Veikmė apšiltino savo pirmąjį PN.

Vis tik užkliuvo statybininkų greitas darbas. Dirba iš tikrųjų greitai, bet greitis nesuderinamas su kruopštumu. Stebėjosi mano noru apšiltinti roostverka 20 cm, bet kai pradėjo dėti putplastį, dirbdami greitai palikinėjo gana didelius plyšius. Visą kitą putplastį tikrai dėsiu pats.
Atsakyti
prisipažinkit kieno namas lotuliukas.gif
o čia kažkas pažistamas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(narvid @ 2011 10 15, 18:58)

g.gif
Atsakyti
QUOTE(mintas @ 2011 10 15, 19:49)
Mąsčiau apie polių šiltinimą, bet planuoju putplastį dėti aplink visą namą, tai teoriškai įšalas polių išvis nepasieks. Aišku protinga, žvelgiant iš PN pusės būtų vis tiek polius šiek tiek apšiltinti giliau, bet pagal projektą poliai neilgi,165 cm ilgio (roostvarkas apie 40cm įgilintas), o poliniai pamatai remiasi ne tik polių dugnu, bet ir polių sienelių trinties jėga, tai sumažinus polių sienelių trinties plotą putplasčiu, sumažės pamatų keliamoji galia, o mano atveju gana ženkliai. Tad polius apšiltinti papildomai pabijojau. Bet kokiu atvejo roostverka apšiltinsiu labiau nei Veikmė apšiltino savo pirmąjį PN.

Vis tik užkliuvo statybininkų greitas darbas. Dirba iš tikrųjų greitai, bet greitis nesuderinamas su kruopštumu. Stebėjosi mano noru apšiltinti roostverka 20 cm, bet kai pradėjo dėti putplastį, dirbdami greitai palikinėjo gana didelius plyšius. Visą kitą putplastį tikrai dėsiu pats.

praktiskai poliaus darbas sonu isalo zonoje neskaiciujamas reikejo poliu dar kokia 60cm polistirolo dezuteje islieti...tai atlikti eigoje daug paprasciau nei poto atkasineti ir... ,jei pas jus 1.65cm reiskiasi tokiam gylyje stabilus gruntas tai tik dziaugtis reikia smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Vilienė @ 2011 10 15, 19:30)
Jei nubėgs į skaldą ir nestovės vamzdyje - tai ta pati drėgmė, kylanti iš grunto. Bakteorologiniai tyrimai, pridėti prie projekto, rodo ramų, nerūpestingą gyvenimą.
Keliolika kW per dieną, keliasdešimt per savaitę, keli šimtai per mėnesį ir visai apvali suma per metus įvertinus šaldymo atitikmenį naudojant kondiškę. Lašas po lašo - centas prie cento.



Naudojat ne antibakterinius vamzdzius tikriausiai matet grafika kaip isauga bakteriju dauginimasis ,vat tas ir neramina , nes lasas po laso ir sveikata prataso... ir kas tadau is tu centu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo korida: 15 spalio 2011 - 19:30
QUOTE(narvid @ 2011 10 15, 18:58)

Name man kliūva storiai, bet iš esmės ten viskas liuks 4u.gif Labai priminė mano statybas. Geras filmukas, daug skeptikų įsitikins kad PP labai paprasta!


O pažįstamam paskolinčiau padoresnį betono piltuvą biggrin.gif ba tas prapjautas lietvamzdis doh.gif truputi ne kaip atrodo. Būsi Kaune - užsuk 4u.gif Nors palykinus su "namo statyba" ir jų naudojamus vinkelius tai labai pažangus įrankis biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(biesas66 @ 2011 10 15, 19:41)

Ne g.gif bet blush2.gif reikėjo rašyti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(korida @ 2011 10 15, 20:29)
Naudojat ne antibakterinius vamzdzius tikriausiai matet grafika kaip isauga bakteriju dauginimasis ,vat tas ir neramina , nes lasas po laso  ir sveikata prataso... ir kas tadau is tu centu

Iš kur ten drėgmė, jei 200m3/h jais šniokš? Kiek ilgai bus drėgni?
Bakterijų grafikų nemačiau, nesidomėjau.
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2011 10 15, 20:38)
Name man kliūva storiai, bet iš esmės ten viskas liuks 4u.gif  Labai priminė mano statybas. Geras filmukas, daug skeptikų įsitikins kad PP labai paprasta!
O pažįstamam paskolinčiau padoresnį betono piltuvą biggrin.gif  ba tas prapjautas lietvamzdis doh.gif  truputi ne kaip atrodo. Būsi Kaune - užsuk 4u.gif Nors palykinus su "namo statyba" ir jų naudojamus vinkelius tai labai pažangus įrankis biggrin.gif
Papildyta:

Ne g.gif bet  blush2.gif  reikėjo rašyti biggrin.gif
Papildyta:

Iš kur ten drėgmė, jei 200m3/h jais šniokš? Kiek ilgai bus drėgni?
Bakterijų grafikų nemačiau, nesidomėjau.



10 litu uz du piltuvus liuksusine kaina thumbup.gif lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2011 10 15, 20:39)
10 litu uz du piltuvus liuksusine kaina  thumbup.gif  lotuliukas.gif

Mano žymiai brangesnis biggrin.gif , bet labai patogus.
Taip betoną drapstyti kaip "namo statyboje" yra nesąmonė, dienos ilginimas. Pakėlei kibirą, te nežiūrėdamas, pastūmei piltuvą jei reikia ir vėl te. Sparčiai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2011 10 15, 20:43)
Mano žymiai brangesnis biggrin.gif , bet labai patogus.
Taip betoną drapstyti kaip "namo statyboje" yra nesąmonė, dienos ilginimas. Pakėlei kibirą, te nežiūrėdamas, pastūmei piltuvą jei reikia ir vėl te. Sparčiai.  4u.gif


Na jei kalbant apie darbo sparta.. As ir pagalbinis,plius betonas su siurbliu-valanda laiko ratas uzpiltas lotuliukas.gif vienas su slange mojuoja,kitas lovius keicia.. Vienu zodziu. viskas ore.smile.gif

O seip galetum idomumo delei parodyti kokius tu naudojei.

Beje,kas liecia pamatu plokste parodyta,tai man irgi uzkliuvo siltalo sluoksniai (isoriniai) per ploni man pasirode tai ir nesusidomejau..
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2011 10 15, 21:38)

Iš kur ten drėgmė, jei 200m3/h jais šniokš? Kiek ilgai bus drėgni?
Bakterijų grafikų nemačiau, nesidomėjau.

na klaustu kas kitas is kur ten dregme atsiranda vasara tai dar suprasciau... blush2.gif
Cia 5 psl . rasit grafikeli http://www.rehau.de/...ramm_342100.pdf
Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2011 10 15, 21:18)
O seip galetum idomumo delei parodyti kokius tu naudojei.

Beje,kas liecia pamatu plokste parodyta,tai man irgi uzkliuvo siltalo sluoksniai (isoriniai)  per ploni man pasirode tai ir nesusidomejau..

Kaip tik tvarkant kiemą maišėsi po kojom, įmesiu į blogą piltuvo nuotraukas.

"L" panašu 10x10 bet jie dar lyg 5 pridėjo viduje. Sekančią daryčiau 25cm lauką, tiek kiek klojinio išorinis sluoksnio storis.
Oi Biesai, radai kur žiūrėt ir nesusidomėt...negi geresnių pvz maža? biggrin.gif
Dabar tau užduotis geresnį filmą jutūbėj pavaryt, kaip sienas kėlei. Tu gabus kipsas, pavarysi? thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(korida @ 2011 10 15, 21:26)
na klaustu kas kitas is kur ten dregme atsiranda vasara tai dar suprasciau... blush2.gif
Cia 5 psl . rasit grafikeli http://www.rehau.de/...ramm_342100.pdf

Užuominą apie kondensatą supratau biggrin.gif Labai abejoju, kad kondensuosis vamzdyje - srovė viską nuneš į skaldą. Dar yra bėda (šiuo atveju - pliusas) vamzdžio šiluminis laidumas. Jis visai neprastas, dėl to daug nusivylusių savadarbiais vamzdiniais ŽŠ, o man gali pasitarnauti kondensato tikimybės mažinimui. Bet kokiu atveju belieka tik išbandyti ir sužinoti kaip ten bus.
P.S. Oro drėgnumo problema iškyla žiemą, tuomet reikėtų papildomai drėkinti. Tam atvejui projekte buvo parodyti vandentiekio perforuoti vamzdžiai ant skaldos paviršiaus, bet aš jų nepasidariau. Taigi bio pavojus greičiausiai neegzistuoja kad taip drąsiai drėkinimas siūlomas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilienė: 15 spalio 2011 - 20:37
QUOTE(Vilienė @ 2011 10 15, 20:34)
Užuominą apie kondensatą supratau biggrin.gif  Labai abejoju, kad kondensuosis vamzdyje - srovė viską nuneš į skaldą. Dar yra bėda (šiuo atveju - pliusas) vamzdžio šiluminis laidumas. Jis visai neprastas, dėl to daug nusivylusių savadarbiais vamzdiniais ŽŠ, o man gali pasitarnauti kondensato tikimybės mažinimui.  Bet kokiu atveju belieka tik išbandyti ir sužinoti kaip ten bus.

o tai dregme skaldoj maziau problemu kels nei vamzdziuose?
Atsakyti