Įkraunama...
Įkraunama...

Nusivylimai

QUOTE(Gulcan @ 2012 02 25, 12:32)
Didžiausias nusivylimas - Justine Picardie knyga "Coco Chanel. Legenda ir gyvenimas". Įspūdis toks, jog versta su Google translater'iu, o kalbos redaktorius nė neskaitė knygos  unsure.gif



QUOTE(Monmorensi @ 2012 02 25, 12:45)
ir šita? blink.gif  blink.gif
aš dar kankinuosi su „Chanel No 5 paslaptis“  doh.gif ugdau kantrybę, taip sakant.

Kas yra su lietuvišksi leidžaimom knygom????? gun_bandana.gif Gerai, kad pirmosios nepirkau: sumoki krūvą pinigų ir negali skaityti doh.gif doh.gif Jei būčiau leidykla, man būtų gėda į Knygų mugę net koją įkelti. Bet akivaizdu, nesu rolleyes.gif
Atsakyti
Prie nusivylimų dedu nišinius kvepalus ODIN. Bandžiau Nr.1 ir Nr.2 bet ne kvapais nusivyliau, o tuo, kad labai trumpai laikosi, baisiai greitai atsiskleidžia, o ir žemutinės natos išgaruoja po 1,5-2 val. Kaip nišiniams kvepalams už 400Lt labai jau "vandeniniai" ir pradingstantys.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(klaipediete @ 2012 02 27, 22:59)
labai trumpai laikosi, baisiai greitai atsiskleidžia, o ir žemutinės natos išgaruoja po 1,5-2 val.

drinks_cheers.gif man irgi
Atsakyti
Aqua di Parma Bergamoto di Calabria. Fantastiskas kvapas, kuris nuo mano odos dingsta per 20 minuciu. Visiskas absurdas.
Atsakyti
Apres l'Ondee Guerlain verysad.gif.
Kvepalai puikūs, bet tokie efemeriški...O kalbant paprastai, natos pralekia akimirksniu ir po keliolikos minučių galima kvėpintis iš naujo blink.gif
Džiaugiuosi susipažinusi, bet dėl didesnio kiekio, turbūt ne...
Atsakyti
QUOTE(sabalija @ 2012 03 12, 11:49)
Apres l'Ondee Guerlain  verysad.gif.
Kvepalai puikūs, bet tokie efemeriški...O kalbant paprastai, natos pralekia akimirksniu ir po keliolikos minučių galima kvėpintis iš naujo  blink.gif
Džiaugiuosi susipažinusi, bet dėl didesnio kiekio, turbūt ne...

Pabandykit kvepint kaklo nugarinę pusę-sprandą,šiek tiek plaukus g.gif Man laikosi gan ilgai smile.gif
Atsakyti
Christian Dior Addict 2, prisikaičiau, kad tai vieni gaviausiųjų, bet neprilipo man jų kvapas, dabar jei kas pasikvėpina, net nukrato, nežinau kodėl taip yra
Atsakyti
Miss Dior Eau Fraiche EDT man nepatiko, nors laikosi neblogai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(klaipediete @ 2012 02 27, 20:59)
Prie nusivylimų dedu nišinius kvepalus ODIN. Bandžiau Nr.1 ir Nr.2 bet ne kvapais nusivyliau, o tuo, kad labai trumpai laikosi, baisiai greitai atsiskleidžia, o ir žemutinės natos išgaruoja po 1,5-2 val. Kaip nišiniams kvepalams už 400Lt labai jau "vandeniniai" ir pradingstantys.
user posted image


čia gal odos chemija nuvylė šį kartą g.gif nes ant manęs odinas laikosi beveik parą. ne kartą bandyta ir tikrai...vieni geriausiai besilaikančių kvapų drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nuvyle kvepalai Juozas Statkevicius. ant manes kvapas kaip vasko, nieko gero g.gif
Atsakyti
QUOTE(insomnia1 @ 2012 09 19, 19:03)
Nuvyle kvepalai Juozas Statkevicius. ant manes kvapas kaip vasko, nieko gero  g.gif

Tai gal norit parduoti buteliuka? blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(insomnia1 @ 2012 09 19, 19:03)
Nuvyle kvepalai Juozas Statkevicius. ant manes kvapas kaip vasko, nieko gero  g.gif

tuoj eile issirikiuos blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti