Įkraunama...
Įkraunama...

Germaine de capuccini

Visada turejau problematiska oda, bet pradejus lankytis pas kosmetologe, dirbancia su sia kosmetika, reikalai ZENKLIAI pagerejo!! Esu super patenkinta.
Dabar turiu krema Timexpert Rides ir tonika Royal Jelly. Prauksikli rekomendavo kito firmos, bet rezultatas gaunasi puikus!
Atsakyti
QUOTE(lego76 @ 2010 06 17, 14:09)
labas  4u.gif
man kremas su vitaminu C nepatiko nors pavasari panaudoju ampules vitaminu C. Tiesiog dievinu gelini prausikli ( sita http://www.garbane.l...gel-150-ml.html ) jis sutraukia poras, 2-3 savaites panaugojus veidas ligus ir skaistus lieka (bent jau man) ,mazai reikia tat uztenka ilgai,, zinoma naujoju dar tonika ir krema ( vasarai pirkausi HYDRASOIN )
Vakar pirma karta buvau Femina bona kremuku pirkti ( seniau pirgdavau is kosmetologes ), likau patenkita nes viena lentynele buvo germaine de capuccini produkcijos 50% nuolaida  tongue.gif


O kokia to nepatikimo priezastis? 4u.gif As dabar naudoju Hydrasoin kremuka, bet galvoju keisti i Vitamino C. g.gif
Neblogos nuolaidos. bigsmile.gif
Pas mane pasiulyme yra kremas uz ta pacia kaina + dovanu 2 vitamino c ampules.

Igrida, saunu, kad si kosmetika tau padejo. thumbup.gif
Atsakyti
Labas visoms, gal kuri turit kokiu atsiliepimu apie aukso nektara kunui? noreciau isigyti, bet nzn.kaip jis g.gif
Atsakyti
QUOTE(akizif @ 2010 07 06, 22:16)
Labas visoms, gal kuri turit kokiu atsiliepimu apie aukso nektara kunui? noreciau isigyti, bet nzn.kaip jis g.gif

cia tik del grozio, be to, linkes tepti drabuzius. Oda atrodo svytinti, o parduot galetu gal platintojai, ar spa centrai, nes kosmetologai abejoju, ar su juo dirba g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo susidomejus: 06 liepos 2010 - 22:07
QUOTE(akizif @ 2010 07 06, 22:16)
Labas visoms, gal kuri turit kokiu atsiliepimu apie aukso nektara kunui? noreciau isigyti, bet nzn.kaip jis g.gif



fui, nepatiko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ditax @ 2010 07 06, 21:30)
fui, nepatiko schmoll.gif

Del kokiu priezasciu jis tau nepatiko? g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
Gal kuri zinot ku galima nusipirkti Germaine de capuccini lipo stock Girdejau , kad superinis dalykas
Atsakyti
QUOTE(vog @ 2010 08 27, 12:37)
Sveikos merginos 4u.gif
Gal kuri zinot ku galima nusipirkti Germaine de capuccini lipo stock Girdejau , kad superinis dalykas

pas kosmetologes, dirbancias su sita kosmetika arba Feminoj Bonoj.
Atsakyti
Kartais pabunu isdavike , bet visgi griztu prie "gulbytes"- man ji pati paciausia mano misriai odytei wink.gif
Atsakyti
[quote=solimar,2010 11 22, 12:55]
Kartais pabunu isdavike , bet visgi griztu prie "gulbytes"- man ji pati paciausia mano misriai odytei wink.gif
kokias priemones naudojate? mano oda taip pat misri ir noriu issigyti priemoniu sios firmos taciau nezinau kurias smile.gif gal ka patarsite ? esu naudojusi emulsija su vit C ir kauke taip pat su vit C likau labai patenkinta .
Atsakyti
Gal kuri galėtų pasakyti,kur Kaune galima nusipirkti sios kosmetikos?Kazkada bandziau pilingą,labai patiko,bet dabar nerandu,kur Kaune nusipirkt verysad.gif
Atsakyti
Kadangi mokiausi kosmetologijos su sia produkcija, tai galiu isskirti keleta labai geru produktu : labai geras yra valiklis akiu ir lupu, dar labai patiko balinanti kauke, sausai odai Age Defense kremas super, drekinantis kremas is Option serijos.
Atsakyti