Įkraunama...
Įkraunama...

Germaine de capuccini

Naudoju EXCEL TERAPY O2 linijos švelnų šveitiklį, nerealus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lego76 @ 2010 06 17, 14:09)
labas  4u.gif
man kremas su vitaminu C nepatiko nors pavasari panaudoju ampules vitaminu C. Tiesiog dievinu gelini prausikli , jis sutraukia poras, 2-3 savaites panaugojus veidas ligus ir skaistus lieka (bent jau man)

sitas dar geras http://www.feminabon...vitaminu-C.html ypatingoms grozio proceduroms, neteko bandyt?smile.gif nes apskritai i produktus su vitaminu C labai gerai reaguoja mano oda:)
Atsakyti
sveikutes,man kosmetologe rekomendavo exel therapy O2 paakiu krema,veido krema ir prausikli,bet kainos doh.gif kaip manot gal yra kokia truputi pigesne alternatyva sioms priemonems?ar visgi pastaupyt ir nusipirkt?
Atsakyti
As kazkaip geriems naturaliems vitaminams, maisto produktams ir kremams, ypatingai veido, pasitaupau, bet perku gerus. Nuo ju priklauso ir tavo svytejimas ir grozis. Drabuziams galima pataupyti, o ta ka ant veido tepi gal neverta..
Atsakyti
QUOTE(vistalegre @ 2013 02 05, 12:42)
sveikutes,man kosmetologe rekomendavo exel therapy O2 paakiu krema,veido krema ir prausikli,bet kainos doh.gif kaip manot gal yra kokia truputi pigesne alternatyva sioms priemonems?ar visgi pastaupyt ir nusipirkt?

pradziai paprasykit savo kosmetologes siu kremu megineliu, kad susidarytumet, bent pirma ispudi 4u.gif
Esu bandzius sios serijos ir paakiu kremuka ir veido- atsiliepimai tik patys geriausi mirksiukas.gif Neisivaizduoju ar imanoma rasti pakaitine alternatyva, priemonems, kuriu esat net nebandzius.. ax.gif smile.gif Zinau ta nusivylimo jausma, kai nusiperki brangios kometikos, o ji netinka, kemsa poras ir t.t ...todel as tuo metu abu kremukus pirkau ne iskarto, pirma veido krema, o kai patiko pastarasis , tai atveriau pinigine ir paakiu kremui... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(...Dune... @ 2013 02 06, 15:18)
pradziai paprasykit savo kosmetologes siu kremu megineliu, kad susidarytumet, bent pirma ispudi 4u.gif
Esu bandzius sios serijos ir paakiu kremuka ir veido- atsiliepimai tik patys geriausi  mirksiukas.gif Neisivaizduoju ar imanoma rasti pakaitine alternatyva, priemonems, kuriu esat net nebandzius.. ax.gif  smile.gif  Zinau ta nusivylimo jausma, kai nusiperki brangios kometikos, o ji netinka, kemsa poras ir t.t ...todel as tuo metu abu kremukus pirkau ne iskarto, pirma veido krema, o kai patiko pastarasis , tai atveriau pinigine ir paakiu kremui... mirksiukas.gif

tai as ismeginau is meginuko ir prausikli ir krema,bent tuo momentu man tikrai patinka,ko nebuvo su kremu su vitaminu c smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Smilga* @ 2010 02 19, 19:59)
Gal gaunat rinkinių Timexpert kremas + serumas  ax.gif ?

sitas http://www.feminabon...as-serumas.html thumbup.gif
siaip jo, tik femina bona importuoja germaine kosmetika, pas juos visada ir perku, tingisi eiti kai nemokamai atveza biggrin.gif
Atsakyti
Gal kuri esate naudojusi Timexpert RIDES X.Cel krema? Ar pasimate poveikis? smile.gif
Atsakyti
Sveikutės.


Aš kai mokiausi naudojom šitą kosmetiką, taip pat STYX ir Lakshmi. Aišku, kiekvienas vardas turi savo top'ukus, juk visi atsirenkame kas geirau mūsų odai.
Tačiau Germaine'ą aš labiausiai mėgstu iš visų, dirbu su šia kosmetika ir kolkas nesiruošiu keisti. smile.gif
Atsakyti
kur uzsakinejate sia kosmetika?
Man labai patiko O2 Kremas su deguonimi, noreciau isigyti dar blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Luti @ 2013 12 09, 14:55)
kur uzsakinejate sia kosmetika?
Man labai patiko O2 Kremas su deguonimi, noreciau isigyti dar  blush2.gif

Aš asmeniškai čia užsisakinėju germaine de capuccini
4u.gif
Atsakyti
Ateinu ir as pasisakyt , seip pirkdavau tik organickremus, bet isbandziau time expert intensive recovery cream ir zinokit geriausias kada bandytas kremas, tik jis mane gelbeja ziema, nu nerealus, kaina nemaza bet tikrai verta..... nors man dar ne 40, bet profilaktikai panaudosiu ziema.....
Atsakyti