Įkraunama...
Įkraunama...

Germaine de capuccini

sveikutes,gal zinote kur Vilniuje galima isigyti pigiau kremuku germani capucini.
Atsakyti
Aš irgi ateinu su tuo pačiu klausimu, gal kuri žino, kur Klaipėdoje būtų galima įsigyti šios kosmetikos pigiau ? rolleyes.gif
Atsakyti
Aš žinau, kad anksčiau Šiauliuose šios kosmetikos turėjo grožio salonas "Prie Saulės". Esu pirkusi ten Germaine kremą veidui nuo spuogų...
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 04 15, 14:29)
Aš žinau, kad anksčiau Šiauliuose šios kosmetikos turėjo grožio salonas "Prie Saulės". Esu pirkusi ten Germaine kremą veidui nuo spuogų...




Ar buvote patenkinta kremo poveikiu ? Beje, kokias priemones dar esate bandžiusi ? rolleyes.gif
Atsakyti
Daugiau nieko nebandžiau, o kremas man patiko. Pirkau du sykius. Patepus kremu apmažėdavo spuogų. Buvau davusi pabandyti ir draugei, bet jai nepatiko, sakė, kad nepadėjo. Bet senokai aš tą kremą turėjau, gal kokie 5 metai atgal. ax.gif
Atsakyti
Sveikos, gavau iš kosmetologės šios firmos mėginukų: šveitiklį, serumą ir pienelį. Gal jūs kas nors turite pas ką už savikainą šveitiklį įsigyti? Kokia jo šiaip kaina?
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
gal kuri bandete sia kompaktine pudra: http://www.feminabon...ural-SPF50.html ?
Dievinu sios firmos kremus, prausiklius,,,,, bet pudros dar neteko isbandyti. Noreciau sulaukti atsiliepimu. Aciu ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

gal galite kuri nors papasakoti, kuriuose Vilniaus salonuose būtų galima įsigyti šios firmos prekių odai?
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(evesunny @ 2012 09 17, 17:18)
Sveikos,

gal galite kuri nors papasakoti, kuriuose Vilniaus salonuose būtų galima įsigyti šios firmos prekių odai?
  smile.gif


Turi femina bona žvėryne, daugiau nežinau smile.gif
Atsakyti
neesu daug isbandziusi gulbeles produkcijos, bet tai ka isbandziau vis kazkas kazkiek laiko sugryztu, nes ir norisi isbandyti tiek neisbandytos gausybes..
esu bandzius ir tik geriausi atsiliepimai EXCEL TERAPY O2 veido kremui i paakiu kremukui EXCEL YOUTHFULNESS EYE CONTOUR
user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(...Dune... @ 2012 09 20, 21:55)
neesu daug isbandziusi gulbeles produkcijos, bet tai ka isbandziau vis kazkas kazkiek laiko sugryztu, nes ir norisi isbandyti tiek neisbandytos gausybes..
esu bandzius ir tik geriausi atsiliepimai EXCEL TERAPY O2 veido kremui i paakiu kremukui EXCEL YOUTHFULNESS EYE CONTOUR
user posted image user posted image

laaabai nuostabus kremukas paakiam!!! pati naudoju .po 2 savaiciu matomas akivaizdus poveikis ,mazesni paburkimai aplink akis(asm. man .ir turetu tamsius paakius panaikinti).jei sitas nepades ,patasiu naudoti is vyriskos linojos!
Atsakyti
Esu turejusi makiazo valikli, bet man nepatiko, tad greitai buvo atiduotas.. schmoll.gif
Atsakyti